Sheridan College

Bachelor of Craft and Design - Industrial Design

Початок навчання - вересень
Програма промислового дизайну Sheridan дасть вам інструменти для створення розумного, інноваційного та осмисленого дизайну. Ви пройдете весь процес проєктування - від досліджень до готового продукту. Ви будете дивитися на проблеми дизайну і представляти, розробляти і тестувати рішення для конкретної аудиторії. Працюючи з іншими нашими студіями, ви поєднаєте дизайн із творчістю, розширюючи свої знання.
У цій програмі ви будете використовувати новітні технології, щоб підготувати вас до успіху в індустрії промислового дизайну. Ви вивчите як цифрові методи виготовлення, так і ручні процеси. Доступ до нашої сучасної FAB LAB (з 3D-принтерами та лазерними різцями) та наших чудових викладачів і студентів в інших студіях дає вам широкий набір навичок, щоб підготувати вас до успішної кар'єри.
Наша програма забезпечує колективний, міждисциплінарний підхід до ремесла та дизайну. Ви будете спеціалізуватися у своїй улюбленій студії, розвиваючи навички в чотирьох інших дисциплінах. Ви працюватимете зі студентами та викладачами з усіх п'яти студій над міждисциплінарними проєктами, які об'єднують широке коло знань і досвіду для вивчення потенціалу сучасного мистецтва, ремесла та дизайну.

Ваша кар'єра:

Багато випускників є місцевими та міжнародними лідерами в цій галузі, знаходять роботу в провідних дизайнерських фірмах або створюють незалежні студійні практики. Ви можете обирати посади в проєктній і виробничій галузях, організаціях із надання послуг у сфері мистецтва, галереях і роздрібній торгівлі, які спеціалізуються на ремеслі та дизайні, або здобути вищу освіту в різних університетах по всій Північній Америці та за кордоном.
Ось деякі вакансії, які ви можете знайти:
  • дизайнер
  • художник
  • ремісник
  • підприємець
  • вчитель
  • адміністратор мистецтв
  • виробник
  • галерист / куратор
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Sheridan College (UA)