Sheridan College

Bachelor of Animation

Початок навчання - вересень
Ось уже 50 років Шерідан вважається однією з найкращих анімаційних шкіл у світі.
У нашій програмі анімації ви вчитиметеся у професіоналів галузі, використовуючи ті самі методи та інструменти, які вам зрештою знадобляться на робочому місці. Використовуючи сучасне програмне та апаратне забезпечення, ви будете створювати свої власні історії, проєкти, персонажів і макети, а також створювати свої власні фільми.
Анімаційна програма Шерідана підкреслює класичні принципи анімації в різних формах, включно з 2D цифровою, 3D та зупинкою руху. Ви навчитеся мистецтва розкадровки та відточите свої навички малювання, макета та цифрового живопису. Працюючи спільно або індивідуально над постановками, у вас буде можливість вивчити всі аспекти створення анімаційних фільмів.
Після 3-го року ви отримаєте професійний досвід протягом трьох місяців роботи. А в наш щорічний День промисловості роботодавці прилетять з усієї Північної Америки, щоб зустрітися з вами, побачити вашу роботу та провести співбесіди.

Ваша кар'єра:

Роботодавці вважають наших аніматорів вершками врожаю.
Випускники Sheridan регулярно працюють у провідних кіностудіях і фірмах у художніх фільмах, телевізійній анімації, іграх і рекламі.
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Sheridan College (UA)