Sheridan College

Architectural Technology Diploma (3 years)

Початок навчання - вересень, січень
У перші два роки ви опануєте основні навички архітектури, як-от програмне забезпечення САПР, системи складання та збірки, підготовка документів і деталізація конвертів. В останній рік ви працюватимете з реальними клієнтами в співтоваристві, навчатиметеся використанню новітнього програмного забезпечення, складатимете плани проєктів і багато іншого. Ви навіть створите портфоліо, яке допоможе вам знайти роботу після закінчення навчання.
Як студент архітектурних технологій, ви можете взяти участь у факультативному платному кооперативі. Практика допоможе вам отримати реальний досвід і встановити контакти в галузі архітектури та будівництва.
У міру проходження навчання ви будете вивчати спеціалізовані теми. Ці теми включають міський дизайн, адаптивне повторне використання наявних конструкцій, ремонт, стандарти стійкості та багато іншого. Теми часто перевіряються галузевими експертами, щоб переконатися, що вони в курсі поточних будівельних і архітектурних практик.
Після закінчення навчання ви будете готові зробити свій внесок з першого дня роботи. Ви матимете право на законне використання терміна "Ліцензований архітектурний технолог", виконуючи вимоги Асоціації архітектурних технологів Онтаріо. Ви також можете приєднатися до відділу технологів Асоціації архітекторів Онтаріо та отримати доступ до їхніх ресурсів і страхування цивільної відповідальності.

Ваша кар'єра:

Наші студенти працюють у різних галузях, включно з проєктуванням і кресленням, наглядом за будівництвом, оцінкою, складанням специфікацій, управлінням проєктами та муніципальними будівельними відділами.
Як випускник архітектурних технологій, ви продемонструєте здатність аналізувати вимоги, реалізовувати проєктні, технічні та / або управлінські рішення для невеликих будівельних проєктів і, під безпосереднім керівництвом, бути членом команди для великих і складних будівельних проєктів.
Останні випускники перейшли в такі професії:
  • Дизайн / складання
  • Освіта
  • Муніципальне планування / інспекції / іспити
  • Виробництво продукції
  • Розробка програмного забезпечення
  • Веб-дизайн
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Sheridan College (UA)