Sheridan College

Bachelor of Supply Chain Management

Початок навчання - вересень, січень
Підготуйтеся до роботи у швидко зростаючій галузі управління ланцюгами поставок, навчившись знаходити креативні рішення, що приносять користь усій компанії.
У чому різниця між логістикою та управлінням ланцюгами поставок?
Якщо логістика - це різні частини тіла, ланцюжок поставок - це мозок. У швидкозростаючій галузі управління ланцюгами поставок ви контролюватимете і координуватимете закупівлю матеріалів, виробництво, зберігання і доставку продуктів. Оволодіти навичками управління бізнесом, збалансувати попит і пропозицію та отримати навички, необхідні для успіху будь-якої організації.
Найменші зміни в матеріалах, інвентаризації, транспортуванні або маркетинговій стратегії компанії можуть мати величезний вплив на іншу частину бізнесу. Дізнайтеся, як різні відділи залежать один від одного, і використовуйте творче мислення, щоб знайти рішення, які принесуть користь усій компанії.
Сьогоднішній світ роботи змінився. Найкращі навички працевлаштування в даний час включають критичне мислення, співпрацю, лідерство, спілкування та підприємництво. Наші невеликі класи та прикладний підхід до навчання дозволяють розвивати ці навички в інтерактивному середовищі. Потім ви можете вдосконалити свої нові навички за допомогою обов'язкового стажування та додаткового кооперативу.

Ваша кар'єра:

Як випускник програми Sheridan Honors BBA Supply Chain Management, ви будете готові до своєї ділової кар'єри!
Ви можете знайти роботу в одній із таких галузей:
  • Глобальне управління постачанням і закупівлями
  • Управління транспортом і дистрибуцією
  • Управління виробництвом
  • Планування бізнесу
  • Аналіз ланцюжка поставок
  • Управління логістикою
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Bachelor Programs в Sheridan College (UA)