Sheridan College

Advanced Special Effects Makeup, Prosthetics and Props Graduate Certificate

Початок навчання - січень
Програма включає в себе
  1. вивчення стилів, тенденцій і нових розробок у галузі
  2. розробка концепцій двомірних спецефектів і опрацювання того, як вони можуть виглядати завершеними
  3. використання спеціалізованих продуктів і обладнання для анімації, ліплення, створення, лиття і формування ваших творінь.
Оскільки класи невеликі, ви отримаєте велику особисту підтримку від своїх професорів, які самі мають великий досвід у цій галузі. Більшість із них, як і раніше, активно займається макіяжем зі спецефектами. Під час навчання ви також познайомитеся з Міжнародним альянсом працівників театральної сцени (IATSE), профспілкою, що представляє цю професію.
Влітку, після перших двох семестрів, ви візьмете участь у стажуванні, де зможете використовувати свої нещодавно набуті навички макіяжу зі спецефектами в професійній обстановці. Цей безцінний досвід роботи і знайомство з професіоналами в цій галузі можуть стати трампліном для працевлаштування.
Наша програма - одна з небагатьох програм такого роду в Північній Америці і єдина в системі коледжів Онтаріо. Курсова робота була розроблена спеціально для задоволення потреб роботодавців, таких як музеї, парки розваг, експоненти та індустрія розваг.
Завдяки інтенсивному лабораторному досвіду, що імітує галузеві налаштування, ви отримаєте солідні знання в галузі лиття, формування, ліплення та розроблення протезів, опор і аніматроніки.
Заняття включають як теоретичну, так і велику практичну лабораторну роботу. Запрошені спікери галузі регулярно відвідують заняття, що дає чудові можливості для встановлення контактів.
Програма "Макіяж зі спеціальними ефектами, протезування та реквізит" проводиться в кампусі Trafalgar Road в Оквіллі, Онтаріо.

Ваша кар'єра:

Після завершення програми ви будете готові обійняти посаду в музеях, тематичних парках, у маркетингових компаніях, а також у кіно і на телебаченні.
Ось кілька вакансій, які ви можете знайти:
  • Молодший спеціаліст із реквізитів або FX
  • Візажист зі спецефектів
  • SPFX Художник / Асистент SPFX
  • Технічний координатор SPFX
  • Технік-протезист
  • Незалежний підприємець - незалежний художник або технік
  • Дизайнер виставок
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Sheridan College (UA)