Sheridan College

Digital Product Design Graduate Certificate

Початок навчання - вересень
Програма може відкрити вам зростаючу та прибуткову сферу діяльності. Середня початкова зарплата дизайнера користувацького досвіду в Онтаріо становить 64000 доларів, а статистика показує, що попит на UX-дизайнерів збільшився на 107%.
Індустрії продуктового дизайну потрібні дизайнери, які знають більше, ніж веб-дизайн або дизайн користувацького інтерфейсу. Наша унікальна програма викладає необхідні основи для кар'єри в галузі мультимедійного дизайну та розробки.
Ви дізнаєтеся про бізнес-стратегію, методи дослідження, візуальний дизайн, прототипування та багато іншого. Володіючи навичками в багатьох елементах дизайну, ви можете позиціонувати себе як різнобічний дизайнер і працювати в багатьох ролях.
Курси викладають експерти, які привносять свій унікальний галузевий досвід у класну кімнату. Ви використовуватимете те саме програмне забезпечення, що й професіонали в галузі дизайну, як-от додатки Sketch та Adobe Creative Cloud.
Структура нашого курсу навіть розроблена таким чином, щоб імітувати робочий процес на сучасному робочому місці. Контент з одного класу переноситься в інші, гарантуючи, що ви навчитеся повною мірою розвивати та повторювати свої ідеї.
Інтерактивні медіа та цифрові продукти повинні розроблятися з урахуванням потреб користувачів.
На курсах Шерідана з дизайну цифрових продуктів ви навчитеся створювати продукти, що відповідають потребам користувачів, за допомогою інтуїтивно зрозумілих і ефективних інтерфейсів.
Ви також розвинете свої навички критичного мислення, вивчивши етичний підхід до дизайну, який враховує вплив на суспільство і проблеми сучасних технологій.

Ваша кар'єра:

Коли ви закінчите програму, ви будете готові працювати як фрілансер або в складі організації. Ця галузь навчання користується великим попитом у робочої сили. Галузеві експерти кажуть, що на кожну технічну посаду в компанії також потрібен дизайнер.
Ви можете знайти роботу в таких ролях, як:
  • Дослідник дизайну
  • Дизайнер-стратег
  • Дизайнер продукту
  • UX дизайнер
  • UI дизайнер
  • Тестер юзабіліті
  • Консультант із дизайну
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Graduate Certificate Programs в Sheridan College (UA)