Conestoga College

Architecture - Construction Engineering Technology (Optional Co-op) Diploma (3 Years)

Початок навчання – вересень, січень
Ця динамічна тривала програма надає студентам широке та всебічне навчання на всіх етапах будівельної галузі. Навчання безпосередньо пов'язане з галузевими стандартами та умовами праці, причому складні проекти включають в себе проектування будівель, робочі характеристики будівель, робочі креслення, системи будівель, оцінку, аналіз будівельних кодів, специфікації та інформаційне моделювання будівель (BIM). Заснована на принципах навчання на основі проектів, програма використовує дискусійні групи, семінари, екскурсії та практичні завдання.
Стійкі методи проектування та будівництва становлять основу цієї програми і охоплюють такі теми, як структура, огороджувальні конструкції, інтегральне будівництво та універсальний дизайн, будівельна наука, системи внутрішнього середовища, економіка будівель, стійкість, відновлювана енергія та енергоефективність. На факультеті працюють висококваліфіковані фахівці з актуальним галузевим досвідом. Місцева промисловість активно підтримує цю програму та використовується як навчальний ресурс. Додатковий потік співпраці включає два семестри спільної роботи.
Асоціація сертифікованих технічних фахівців і технологів Онтаріо (OACETT) умовно визнає цю програму як відповідну всім академічним вимогам для сертифікації в категорії "Сертифікований інженер-технолог" (CET).

Ваша кар'єра

У середньому 96% випускників вишів за останні три роки (з 2017 по 2019 рр.) знайшли роботу протягом шести місяців після випуску.
Наступні асоціації приймають випускників на професійний рівень без додаткових академічних вимог:
  • Асоціація сертифікованих технічних фахівців і технологів Онтаріо (OACETT).
  • Інститут опалення, охолодження та кондиціювання повітря Канади (HRAI).
  • Асоціація будівельників Онтаріо (OBOA).
  • Американське товариство інженерів з опалення, охолодження та кондиціювання повітря (ASHRAE) - студент-учасник.
  • Будівельна специфікація Канади.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Conestoga College (UA)