Conestoga College

Business Administration - Supply Chain and Operations Management Diploma (3 Years)

Початок навчання – вересень, січень
Вам подобається думати, як можна поліпшити речі? Хочете допомогти збільшити прибутковість компанії? Тоді управління ланцюгами постачання та операціями може бути для вас!
Тривалість програми - три роки, і вона готує випускників до успішної кар'єри в ростучій, динамічній та недостатньо обслуговуваній сфері управління ланцюгами постачання. В секторі ланцюгів постачання попит на кваліфікованих випускників вищий, ніж пропозиція випускників. Наша програма має давню репутацію з надання навичок і знань, необхідних для головних ролей в цій корисній і різноманітній галузі, де випускники можуть приймати рішення, які мають глобальний вплив.
Ланцюг постачань описує потік товарів, послуг та інформації від постачальників до кінцевого споживача. У сучасному бізнес-середовищі компанії більше не конкурують одна з одною; Ланцюги постачання конкурують з ланцюгами постачання. У рамках цієї програми ви здобудете необхідні знання і навички для управління та координації дій в ланцюгу постачання, необхідних для виробництва та постачання всіх товарів та послуг, які ми використовуємо щодня.
Центральна тема цієї програми - постійне вдосконалення, ключовий елемент конкурентоспроможності на світовому ринку. Як випускник програми, ви отримаєте сертифікат Lean Six Sigma Yellow Belt, схвалений High Performance Solutions Inc. Ця програма також повністю акредитована Канадською радою сектора постачань (CSCSC).
Ця програма також використовує практичний, орієнтований на проект підхід і надає можливості для роботи з поточними бізнес- та галузевими партнерами. Викладачі є експертами в своїх галузях, часто використовуючи інтерактивний підхід для збагачення навчального середовища. Цей підхід приносить користь нашим випускникам та поліпшує їх трудові перспективи в організаціях державного та приватного секторів в таких областях, як закупівлі, логістика, управління проектами, розподіл, планування, впровадження систем та багато іншого.
Партнерські відносини з професійними асоціаціями, зокрема Канадською мережею постачань (SCC), Асоціацією управління ланцюгами постачань (ASCM), Асоціацією громадських закупівельників Онтаріо (OPBA) та Канадським інститутом дорожнього руху і транспорту (CITT), нададуть вам можливість спілкуватися з професіоналами. Ви можете отримати професійний статус ASCM CPIM (сертифікований в області управління виробництвом і запасами) в університеті.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)

canada@infostudymail.com

ПОДАТИ ЗАЯВКУ
Diploma Programs в Conestoga College (UA)