Conestoga College

Business Administration – Management Diploma (3 Years)

Початок навчання – вересень, січень, травень
Програма "Бізнес-адміністрування - Управління" (BAM) призначена для студентів, чиї цілі включають управління бізнесом, кадрами, самостійну роботу, підприємницьку діяльність або різноманітні професії. Ця програма допомагає розвивати навички універсального менеджера, пропонуючи максимальну гнучкість у виборі професії.
Студенти отримують розуміння теорії та навичок, необхідних для практичного застосування сучасних методів управління, що використовуються в різних корпоративних, державних та неприбуткових секторах, а також в малому бізнесі.
Всі випускники програми, незалежно від потоку, матимуть право на отримання Сертифіката у сфері управління (C.I.M.), пропонованого Канадським інститутом управління / дипломованими менеджерами Канади.
Студенти програми BAM ознайомлюються з реальним робочим середовищем завдяки різноманітним інноваційним структурованим заходам. Вони можуть включати в себе: дослідницькі завдання, запрошених доповідачів, консалтингові проекти з місцевою промисловістю, можливості наставництва, екскурсії на заводи, конкурентний аналіз, бізнес-планування, комп'ютерне моделювання, рефлексивні вправи та рольові ігри.

Ваша кар'єра

Випускники можуть знайти роботу в сфері управління малим бізнесом, на початкових і керівницьких посадах, у управлінні обліком і відносинами з клієнтами, а також у керівництві бізнесом та офісами. Курси повністю акредитовані для професійних призначень, таких як Сертифікат у сфері управління (CIM) та Сертифікований спеціаліст з кадрів (CHRP).
У середньому 96% випускників за останні три роки (з 2017 по 2019) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Conestoga College (UA)