George Brown College

Culinary Management Diploma (2 Years)

Початок навчання - вересень, січень, травень
Ви отримаєте навички, необхідні для того, щоб стати успішним шеф-кухарем, кухарем або кулінарним менеджером, у першокласних професіоналів галузі в нашій дворічній програмі навчання кулінарного менеджменту. Крім того, наші спеціальні курси з кулінарного менеджменту розкажуть вам про нові кулінарні тенденції, такі як місцеві стійкі продукти харчування, харчування та міжнародні впливи. Ви будете розвивати навички міжособистісного спілкування, необхідні для побудови успішної кар'єри, і навички лідерства, необхідні для ведення бізнесу. На довершення всього, ви також пройдете унікальну галузеву програму стажування, яка дасть вам можливість працювати з досвідченими кухарями та лідерами галузі.

Навички та вміння

Випускники матимуть здатність:
 • Забезпечити передове кулінарне планування, підготовку та презентацію для різних підприємств громадського харчування, використовуючи різні класичні та сучасні методи.
 • Застосовувати базові та передові технології приготування їжі та випічки для приготування їжі, щоб отримати бажаний кінцевий продукт.
 • Сприяти і контролювати прихильність інших до забезпечення в хорошому стані кухонної обстановки і до обслуговування продуктів харчування і напоїв, які не містять шкідливих бактерій або інших забруднюючих речовин, дотримуючись правил охорони здоров'я, безпеки, санітарії та поводження з харчовими продуктами.
 • Забезпечувати безпечну експлуатацію кухні та всі аспекти приготування їжі, щоб сприяти здоровому робочому простору, відповідальному управлінню кухнею та ефективному використанню ресурсів.
 • Створювати меню, які відображають знання про харчування та харчові інгредієнти, сприяють загальному здоров'ю та благополуччю, реагують на цілу низку потреб і вподобань у харчуванні та, за потреби, враховують зміни для спеціальних дієт, харчової алергії та непереносимості.
 • Застосовувати бізнес-принципи та загальновизнані галузеві методи розрахунку витрат і контролю до операцій громадського харчування, щоб управляти і просувати фінансово відповідальну діяльність.
 • Застосовувати знання про сталий розвиток, етичні та місцеві джерела харчування та продовольчу безпеку для приготування їжі та управління кухнею, усвідомлюючи потенційний вплив на виробництво продуктів харчування, вибір споживачів та операції у сфері громадського харчування.
 • Вибирати та використовувати технології, включно з сучасним кухонним обладнанням, для виробництва та просування продуктів харчування.
 • Ефективно виступати як член команди з приготування та обслуговування продуктів харчування та напоїв і робити внесок в успіх операції громадського харчування, застосовуючи навички самоконтролю та міжособистісного спілкування.
 • Розробляти стратегії безперервного особистого та професійного навчання, щоб забезпечити відповідність новим кулінарним методам, правилам і практикам у сфері громадського харчування та реагування на них.
 • Сприяти розвитку маркетингових стратегій, які сприяють успішному функціонуванню підприємства громадського харчування.
 • Робити внесок в управління бізнесом різних операцій з харчовими продуктами та напоями для створення привабливого робочого середовища, яке відображає чудове обслуговування.

Ваша кар'єра

Світ можливостей чекає на вас, коли ви закінчите програму. Тільки в Торонто налічується понад 9 000 ресторанів і 200 готелів, а також численні клуби, курорти, курорти та підприємства громадського харчування. Кулінарні навички, які ви вивчаєте в Школі шеф-кухарів Джорджа Брауна, затребувані роботодавцями по всій Канаді й за кордоном, і ви матимете підготовку шеф-кухаря, щоб побудувати успішну кар'єру вдома або по всьому світу.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на таких програмах
Ефективна допомога зі вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в George Brown College (UA)