Humber College

Hospitality - Hotel and Restaurant Operations Management Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень, січень
Чи цікавить вас кар'єра, яка може подорожувати навколо світу, пропонуючи швидкорозвиваючеся та захопливе середовище, де ви можете поділитися своєю пристрастю до людей та надзвичайного обслуговування? Тоді галузь гостинності для вас.
Ця програма є лідером у навчанні управлінню готельним бізнесом. Ви будете розвивати свої навички управління бізнесом за допомогою практичного навчання, теоретичних занять і практичних занять під керівництвом індустріальних експертів.
Доповніть своє резюме промисловими сертифікатами, такими як відмінне обслуговування, безпека харчових продуктів, відповідальне обслуговування алкогольних напоїв та знання вина та пива.
Ознайомтеся з найсучаснішими програмами, включаючи Silverware, провідну точку продажі у ресторанній справі, та Opera, провідне програмне забезпечення для управління готельним бізнесом.
Отримайте цінні поради та рекомендації від викладачів з обширним досвідом в таких галузях, як маркетинг та продажі, лідерство та стійкість.

Ваша Кар'єра

Лише в Канаді працює понад 9 000 готелів та 97 000 ресторанів, тому можливості для кар'єри в галузі гостинності необмежені.
Tourism HR Canada передбачає, що потенційний дефіцит робочої сили в промисловості в Канаді може сягнути понад 228 000 робочих місць протягом усього року до 2030 року.
Готелі, ресторани, курорти, казино, круїзні лайнери, конференц-центри, атракціони та компанії громадського харчування в Канаді та у всьому світі працюють з нашими випускниками на такі посади, як:
  • генеральні менеджери готелю
  • менеджери ресторану
  • директори з харчування та напоїв
  • директори з продажу та маркетингу
  • директори з персоналу
  • менеджери конференцій та заходів
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах і отримати ступінь бакалавра:
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)