Humber College

Computer Engineering Technology Diploma (3 Years)

Початок навчання – вересень, січень
Випереджувальна дипломна програма Humber's Computer Engineering Technology навчить вас розробляти та впроваджувати передові технології, які рухають більшість підприємств по всьому світу.
Ви будете навчатися від індустріальних експертів в невеликих класах апаратних та програмних засобів, електроніки та мереж, а також різноманітних систем. Також ви дізнаєтеся, як оновлювати та впроваджувати нові технологічні досягнення в існуючі системи.
Навчальна програма розроблена з участю промисловості, що гарантує, що ви вивчаєте навички, необхідні компаніям. Програма включає курси з програмування; електроніки; налаштування мереж та програмування; встановлення та налаштування Linux/Ubuntu; та мережеві сервіси, які закладають основу для розвитку навичок і досвіду в галузі програмного забезпечення для передачі даних, створення мереж та забезпечення безпеки. Ви будете розробляти, встановлювати та експлуатувати комп'ютерні вбудовані та мережеві системи; працювати з різними мережевими протоколами та мікроконтролерами; і вивчати вдосконалення та розробку поточних застосунків.
У заключний рік ви зосереджетесь на інтеграції всіх своїх навичок, вивчаючи внутрішню роботу мережі, використовуючи різні інтерфейси програмування застосунків (API) для створення мережевих додатків, порівнюючи різні архітектури комп'ютерів та завершуючи великий проект з використанням вбудованої системи.

Ваша Кар'єра

Тренуйтеся, щоб зробити комп'ютерне обладнання та програмне забезпечення краще, швидше і дешевше.
Це складна галузь, оскільки компанії наймають кваліфікованих комп'ютерних інженерів, щоб опередити постійно змінний споживчий попит. Згідно з веб-сайтом Канадського уряду "Робота в Канаді", в районі Торонто спостерігається "висока концентрація технологічних та дослідницьких інститутів". В тому ж звіті говориться, що роботодавці зацікавлені у наборі людей, які мають практичний досвід роботи в сфері технологій.
Аналітичні та дизайнерські навички перебувають на передньому плані цієї постійно розвиваючоїся кар'єри. Впровадження апаратних та програмно-інтегрованих систем, тестування, обслуговування та необхідність постійного вдосконалення та модернізації дозволяють випускникам залишатися на вершині своєї гри. Випускники працюють в технологічних компаніях, організаціях та державних установах, які потребують комп'ютерних інженерів, і багатьох інших.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах і отримати ступінь бакалавра:
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)