Humber College

Film and Television Production Diploma (3 Years)

Початок навчання – вересень
У межах дипломної програми ви здобудете практичний досвід роботи з обладнанням для виробництва і цифрового кінематографу з перших днів навчання в школі. Фахівці галузі навчать вас навичкам, необхідним для успіху в кінематографічній індустрії. Знайдіть свою нішу та розвивайте навички будівництва команди та співпраці, працюючи в спеціалізованих ролях в рекламних роликах, документальних фільмах та короткометражних фільмах. Широкий вибір курсів з кінопродукції, монтажу та кінематографії допоможе вам досягти всебічних навичок та створити вражаючі роботи.
У нашій програмі FMTV ви зможете:
  • мати можливість тонкої настройки кіно та телебачення за допомогою стандартного виробничого обладнання великих, добре обладнаних студіях та сучасних наборах для відео та аудіо монтажу;
  • здобути цінний досвід у всіх аспектах виробництва, включаючи написання сценаріїв, освітлення, режисуру, зйомку, пост-продакшн, поширення та експозицію;
  • завершити своє навчання за допомогою навчання в галузі бізнесу та маркетингу, можливості спілкування з професіоналами галузі та працевлаштування в кінці семестру.
Студентські фільми, зняті на FMTV, регулярно обираються для участі в ряді провідних кінофестивалів, серед яких TIFF Top Ten, Hot Docs, Монреальський світовий кінофестиваль та Air Canada EnRoute.

Ваша Кар'єра

Прийміть участь у швидкорозвиваючійся кар'єрі в зростаючій індустрії кіно та телебачення.
Наша програма підготувала тисячі випускників для постійних та позаштатних посад в телебаченні, виробництві художніх фільмів та пост-продакшн. Ці посади включають написання сценаріїв, режисуру, продюсування, операції з камерою, освітлення, запис звуку та редагування зображення та звуку. Крім того, випускники займаються кастингом, маркетингом та дистрибуцією. Кіноіндустрія Онтаріо в 2017 році забезпечила понад 32 800 робочих місць та внесла 1,6 мільярда доларів у економіку Онтаріо.
Хамбер співпрацює з нашими галузевими партнерами, щоб використовувати їхній досвід у розробці програми, гарантуючи, що ви отримаєте сертифікат, який відкриє для вас двері.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах і отримати ступінь бакалавра:
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)