Humber College

Building Construction Technician Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень.
Ця програма є однією з трьох складених програм у групі "Деревообробка та будівництво".
Програма ознайомлює студентів із столярним ремеслом, надає практичний досвід роботи з правилами торгівлі. Студенти можуть перейти з цієї дипломної програми на дипломну програму продвинутого рівня.
Ви вивчите методи охорони праці та техніки безпеки на робочому місці відповідно до законодавства та нормативних актів; як перевіряти плани будівництва та завершувати роботу відповідно до контрактних зобов'язань, кодексів, чинних законів, підзаконних актів, стандартів та етичних практик.
Ви навчитесь складати ескізи проектів та документи відповідно до специфікацій проекту, допомагати в підготовці кошторису та безпечно працювати з інструментами. Ви будете добре підготовлені до всіх етапів будівництва - від планування майданчика та фундаментів до внутрішньої та зовнішньої обробки.

Ваша Кар'єра

Випускники цієї програми можуть знайти початкову роботу як учень плотника в житловому столярному ділі, а з досвідом - у керівництві будівництвом та комерційних столярних роботах.
Департамент зайнятості та соціального розвитку уряду Канади (EDSC) оцінює, що зростання зайнятості в будівельному секторі у Большому Торонто буде значним завдяки попиту на робочу силу внаслідок розширення та виходу на пенсію.
За оцінками Build Force Canada, протягом наступних десяти років буде створено найбільший попит на нових кваліфікованих плотників, робітників та робітників у будівельних професіях, а також підприємців та контролерів. Значна втрата кваліфікованої робочої сили разом із необхідністю підготовки наступного покоління лідерів та менеджерів, а також час, необхідний новим учасникам для отримання нових навичок та досвіду, становлять домінуючі проблеми, з якими стикнеться Онтаріо та решта Канади до 2025 року.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах та отримати ступінь бакалавра.
Bachelor of Applied Management (University of New Brunswick)
Ефективна допомога з подачею заявки та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)