Humber College

Paralegal Education Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень, січень
Дипломна програма «Правова освіта» Humber вивчає теоретичні, процедурні та правозахисні аспекти права, якім може займатися юрист, ліцензований Юридичним товариством Онтаріо. Ви отримаєте спеціальні практичні навички у сфері адвокатури, юридичних досліджень, спеціальних судів та адміністративних трибуналів. Курс включає бізнес, кримінальні справи, права орендаря та орендаря, працевлаштування та альтернативне врегулювання спорів. Студенти розвиватимуть сильні навички усної захисту, беручи участь у уроках та рольових іграх, а також у презентаціях та випробовуваннях перед однокурсниками та широкою аудиторією.
Курси з етики та правил професійної поведінки, бухгалтерського обліку та підприємництва готуватимуть вас до створення та управління власною юридичною практикою.
Протягом програми ви будете розвивати сильні комунікативні навички, особливо усної та письмової англійської мови, необхідні для вашої майбутньої кар'єри. Студенти повинні продемонструвати свою компетентність у виступах перед невеликими та великими групами, включаючи рольові ігри та випробовування, щоб отримати вищу освіту.
Наш консультативний комітет гарантує, що наша програма є актуальною та відповідає високим галузевим очікуванням.

Ваша Кар'єра

Якщо ви організовані, орієнтовані на деталі, володієте винятковими усними та письмовими навичками спілкування і можете працювати незалежно в стислих термінах під тиском, вам може бути корисний диплом у галузі юридичної освіти.

Наші випускники можуть створити власну фірму після отримання ліцензії або знайти цікаві можливості в юридичній професії.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах і отримати ступінь бакалавра
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)