НАВЧАННЯ В КАНАДІ НА КОСМІЧНИХ ІНЖЕНЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЯХ

Серед молоді, яка формує наступне покоління вчених і космічних інженерів, особливою популярністю користується навчання в Канаді на космічних інженерних технологіях.
Ставлячи за мету освіту за кордоном, майбутній студент має насамперед відповісти собі на два основні запитання: у якій країні та на якій спеціальності він планує навчатися?

Більш важливим, на наш погляд, є саме друге питання. Різні університети в найрізноманітніших країнах світу спеціалізуються на різних галузях науки.

В останні десятиліття наука і техніка розвивається дуже стрімко. Щороку з'являються нові технології і, порівнюючи сьогоднішню науку з наукою хоча б п'ятдесятирічної давнини - ми бачимо колосальну різницю.

Це стосується найрізноманітніших сфер - від побутових приладів до космічних апаратів. Дослідження космосу в умовах сьогодення набуває дедалі більшого значення - людство прагне відповісти не тільки на питання "чому?" і "як?", а й на питання "що далі?". Космічна інженерія є саме тією наукою, яка відповідає на це питання.

Серед молоді, яка формує наступне покоління науковців та космічних інженерів, особливою популярністю користується навчання в Канаді на космічних інженерних технологіях. Канадська освіта має досить високий рівень, а в даному напрямку - особливо. Давайте розглянемо деякі аерокосмічні програми.

Освіта у сфері космічної інженерії в Centennial College

Програма спеціалістів з аерокосмічного виробництва в Centennial College надає студентам глибоке розуміння операцій з виробництва літаків, аерокосмічних систем і технологій безпілотних літальних апаратів. Під час цієї дворічної дипломної програми студенти вчаться працювати з ключовими показниками ефективності, методами безперервного вдосконалення та композитними матеріалами. Завдяки навчанню операціям CAD, CAM та ЧПУ після закінчення програми випускники можуть безперешкодно перейти в галузь.

Варіанти кар'єри, академічні можливості та партнери Програма технічного спеціаліста з аерокосмічного виробництва надає студентам міцну освітню базу в галузі аерокосмічних і машинобудівних технологій та готує випускників до ефективного функціонування в обраній ними галузі кар'єри, що призводить до керівних та управлінських посад в організаціях, що займаються аерокосмічною, механічною, БПЛА, авіонікою, проєктуванням та виробництвом аерокосмічних компонентів і систем.

Програма, яка пропонує баланс між теорією та практикою, включає інструкції з використання сучасного програмного забезпечення.

Програма орієнтована на проєкти та моделює реальні завдання на робочому місці, а також надає студентам практичний досвід проєктування, виготовлення та тестування оригінального обладнання.

Сучасні лабораторії аерокосмічних технологій включають аерокосмічне обладнання, 3- і 5-осьові фрезерні верстати з ЧПК, токарні верстати з ЧПК, 3D-принтери, КВМ, термодинамічні та гідравлічні випробувальні модулі, ручні фрезерні та токарні верстати, автоклав для композитних матеріалів, універсальні випробувальні машини (на розтягнення, крутіння, твердість та ін.), роботизовані комірки та навчальні станції БПЛА.

Перспективи кар'єри:

 • укладач САПР/дизайнер САПР;
 • виробник і складальник літаків/механічних пристроїв;
 • програміст ЧПУ;
 • технік-інспектор (контроль якості/забезпечення та безпека);
 • сервіс-технічний фахівець;
 • лаборант;
 • композитний технік;
 • сфери зайнятості;
 • аерокосмічне виробництво;
 • програмування ЧПУ;
 • виробництво ЧПУ;
 • безпілотні літальні апарати;
 • композитне виробництво;
 • контроль якості та тестування.

Академічні вимоги

 1. Диплом середньої школи Онтаріо (OSSD), його еквівалент, або статус зрілого учня (19 років і старше).
 2. Англійська клас 12 C або U, його еквівалент (потрібен мінімальний бал) або скласти іспит на знання англійської мови Centennial College для вступу.
 3. Математика 11 клас M, U, 12 C, або U, його еквівалент (потрібен мінімальний бал), або складання іспиту з математики в коледжі Centennial для вступу.

Вартість навчання для іноземних студентів становить 17 192, 89$.

Програма авіаційних технологій - обслуговування та управління авіонікою в Centennial College

Якщо ви розумієте, що хочете будувати кар'єру у сфері створення та ремонту складних електронних систем навігації, наведення та зв'язку або ремонту приладів і засобів керування польотом літака, вам може допомогти програма Centennial College Aviation Technology - Avionics Maintenance & Management.

Чому ця програма?

Акредитована Transport Canada (TC) програма авіаційних технологій - обслуговування та управління авіонікою орієнтована на потреби авіаційної промисловості, а висококваліфіковані викладачі та інструктори Коледжу є одними з найкращих у своїй справі. Вони приносять із собою багаторічний досвід роботи в галузі та великі технічні знання, а також глибоку прихильність до успіху своїх учнів.

Крім підтримки викладачів, гігант авіаційної промисловості Bombardier назвав Centennial своїм кращим тренером у виробництві та обслуговуванні персональної аерокосмічної продукції.

Зовнішні партнери та прихильники програми є членами консультативних комітетів Centennial і беруть участь у якості запрошених доповідачів та експертів, ділячись своїми знаннями та досвідом зі студентами. Це означає, що студенти не тільки з перших рук дізнаються, до чого призведе їхня майбутня кар'єра, а й отримають безцінну інформацію від тих, хто сформував галузь.

Поєднання необхідних теоретичних знань і практичних навичок для застосування цих знань на реальних літаках і авіаційних системах під цілеспрямованим керівництвом досвідчених викладачів та інструкторів, за підтримки галузі, призведе до освіти на рівні 360 градусів.

На той час, коли студенти закінчують навчання, вони будете повністю готові до роботи в якості слюсаря в затверджених авіонікою майстернях різних авіаційних організацій.

У процесі навчання вивчається основна теорія і широка база знань для складних електронних і електричних систем, пов'язаних з навігацією, наведенням, зв'язком, приладами і управлінням польотом літака. Працюючи в лабораторіях, магазинах і великому авіаційному ангарі, студенти практикують завдання і навички, пов'язані зі стендовою роботою в цехах, а також тестуванням, пошуком і усуненням несправностей, ремонтом, зняттям і встановленням електричних, електронних і контрольно-вимірювальних систем. Ця програма також дає можливість отримати додаткові ділові та управлінські навички, пов'язані з галуззю загалом і необхідні нею.

Інженер з технічного обслуговування літаків відповідає за сертифікацію електричних та електронних систем літака після завершення технічного обслуговування, огляду, ремонту або заміни. Неможливо недооцінити важливість цієї відповідальності. З цією метою ця програма вельми всеосяжна і вимагає від
студентів цілеспрямованості та зосередженості протягом усього навчального процесу.

Після закінчення програми випускники отримують:

 • диплом: студенти закінчують програму з бажаним дипломом шановного коледжу, з необхідними знаннями та навичками, необхідними для кар'єри в організаціях, що включатимуть авіацію загального призначення, виробництво, ремонт, капітальний ремонт та авіалінії;
 • акредитація: з акредитацією TC програма надає студентам базову підготовку, необхідну для того, щоб стати ліцензованим інженером з технічного обслуговування літаків. Якщо студент відповідає стандартам акредитації, він звільняється від написання технічних іспитів TC для видачі ліцензії інженера з технічного обслуговування літаків (AME), і йому надається 18-місячний досвід роботи для видачі ліцензії AME з рейтингом "E".

Прохідний бал за всіма технічними курсами становить 60%. Щоб мати право на акредитацію, студент повинен відповідати таким обов'язковим вимогам до атестації, відвідуваності та практичних результатів на всіх технічних курсах:

 • 95-відсотковий рівень відвідуваності (за дворічною програмою);
 • 70 відсотків (B) за всіма технічними курсами;
 • Успішно виконати всі обов'язкові практичні завдання;
 • Залік за ступенем.

Випускники мають право брати участь у підготовчих програмах з установами-партнерами або в узгоджених програмах з обраними університетами. Ці програми дають змогу здобути вчений ступінь та академічний кредит за роботу в Centennial College і використати цей кредит для подальшого навчання (наприклад, ступеня з управління технологіями).

Основні моменти програми

Програма складається з семитижневих блоків, що дає змогу сконцентрувати навчання на певній кількості курсів протягом цього періоду часу. Наприкінці навчального блоку студенти складають останній тест (-и), після чого настає тижнева перерва, а потім перехід до наступного набору навчальних курсів.

Якщо студент не відповідає жодному/всім критеріям акредитації, він може мати право закінчити програму за умови, що успішно виконав усі вимоги для її закінчення.

Через технічний характер навчальної програми студент має вміти читати, писати та розуміти англійську мову на рівні, що перевищує базову розмовну англійську.

Для іноземних студентів вартість програми становить 19 833,54$.

Програма авіаційних технологій - обслуговування літаків та авіоніка в Fanshawe College

Диплом просунутого рівня "Авіаційні технології - технічне обслуговування літаків і авіоніка (спільна робота)" надасть студентам знання та навички, необхідні для початку кар'єри в галузі технічного обслуговування літаків і/або авіаційного електронного обладнання.

Ця програма охоплюватиме всі аспекти технічного обслуговування літаків, включно з системами, що використовуються в літаках загальної авіації, корпоративних і чартерних транспортних літаках, а також вертольотах.

Програма також включатиме навчання авіоніці для обслуговування, ремонту та технічного обслуговування електричних і електронних систем літака, таких як системи зв'язку, навігації та передачі даних.

Міждисциплінарний характер цієї програми, що поєднує технічне обслуговування та авіоніку, забезпечить 24-місячну акредитацію на здобуття майбутньої ліцензії інженера з технічного обслуговування літаків, що на шість місяців перевищує наявну програму диплома з технічного обслуговування літаків, затверджену нині Міністерством транспорту Канади (TC-2013-08-4174).

Це додаткове навчання дає можливість підготовленим ab initio технічним фахівцям з технічного обслуговування реєструвати належним чином необхідні продемонстровані навички як у галузі технічного обслуговування, так і в авіоніці, що дає їм змогу подати заявку на отримання ліцензії категорії "M" (або технічне обслуговування), або "E" (електрична або авіоніка).

Це також дозволяє випускникам подавати заявки на отримання ліцензії категорії "M" або "E", що дає більший обсяг роботи та більшу гнучкість для більш плавного переходу між дисциплінами технічного обслуговування та авіоніки. Випускники можуть мати великі перспективи працевлаштування завдяки широті знань і міждисциплінарному досвіду.

Кар'єрні перспективи програми

Ця програма надає двадцять чотири місяці схваленого базового навчання для здобуття 48-місячного досвіду, необхідного для отримання ліцензії інженера з технічного обслуговування літаків (AME) Міністерства транспорту Канади в категорії "M" або "E", і готує студентів до кар'єри в Канадських та міжнародних організаціях з технічного обслуговування та виробництва літаків. Після закінчення навчання студент зможе обрати кар'єрний шлях, який дасть йому змогу отримати ліцензію на літак із нерухомим крилом або вертольотом у категоріях M1 і M2 або в категорії E.

Щоб отримати диплом, акредитований Transport Canada, студенти мають досягти щонайменше 70% теоретичних знань на кожному курсі, 70% практичних навичок на кожному курсі та 95% відвідуваності протягом усієї програми. Студенти, які не відповідають цим вимогам, можуть отримати диплом коледжу Онтаріо від коледжу Феншоу до успішного завершення всіх інших вимог.

Вартість програми становить 10 940,65$.

ВНЗ Канади

Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Кітченере 80 км від Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Ванкувер
від 17900 CAD за 2 семестра
Торонто
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
м. Бернабі 20 хвилин від Ванкувера
від 17596 CAD за 2 семестра
12 км від центра Вінніпег
від 14860 CAD за 2 семестра
провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Баррі 45 хвилин від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Велланд 1 година від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Оквіл, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
Камлупс, провінція Британска Колумбія
від 13800 CAD на рік
Торонто
від 16390 CAD
Ванкувер
від 15750 CAD на рік
Пітерборо, провінція Онтаріо
від 20070 CAD на рік
Абботсфорд 45 хвилин від Ванкувера
від 16100 CAD на рік
Манітоба, провінція Вінніпег
від 17000 CAD на рік
Торонто, провінція Онтаріо
від 21000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 16000 CAD на рік
Ванкувер
овід 18000 CAD на рік
Гамільтон, провінція Онтаріо
від 16000 CAD на рік
Кінгстон, провінція Онтаріо
від 20100 CAD на рік
Уотерлоу, провінція Онтаріо
від 18000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 17000 CAD на рік
Едмонтон
від 16000 CAD на рік
Калгарі
від 17000 CAD на рік
м. Нанаймо, острів Ванкувер
від 15000 CAD на рік

Контакти

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни