Школи в Канаді

Середня освіта в Канаді
Школи цієї країни вже декілька років входять до трійки найбільш технологічних та комп'ютеризованих навчальних закладів світу.
Школи в Канаді привертають увагу багатьох батьків у всьому світі.
Для цього є ряд об'єктивних причин: високий рівень освіти, сприятливі умови для іноземців, високий рівень безпеки в країні, доступна вартість і т.д.

Канада вкладає величезні кошти в освітню сферу і успішно розвивається, з кожним роком підвищуючи свій рейтинг у світі. Школи цієї країни вже кілька років входять до трійки найбільш технологічних і комп'ютеризованих
навчальних закладів світу.

Практично всі школи в Канаді включають 12 років навчання (у Квебеку - 11 років, в Онтаріо - 13 років). Учні з інших країн можуть вступити на різні програми:
- кілька тижнів (канікулярні);
- 1-2 семестри;
- 1-2 роки;
- 3-4 роки.

Популярним варіантом є вступ до 12 класу після закінчення 11 класів у своїй школі. Таким чином, останній рік допоможе адаптуватися до іноземної системи освіти і підготуватися до вступу до вузу.

Однак, якщо провчитися 3-4 роки, учневі не доведеться складати тест на підтвердження знання англійської мови. Саме цей варіант дозволить отримати диплом про середню освіту Канади і легко вступити до ВНЗ.

Державні, католицькі та приватні школи Канади Середню освіту в Канаді можна отримати в різних школах. У цій країні представлений широкий вибір навчальних закладів. Вони відрізняються за формою власності, умовами прийому учнів, розмірами і т.д. Тут є школи для хлопчиків і для дівчаток, а також спільні.

1. Державні школи в Канаді. Їх в країні переважна більшість. Громадяни Канади навчаються в них безкоштовно, а іноземці повинні оплачувати заняття (від 20000 CAD на рік).

Рівень освіти тут високий - всі вчителі зобов'язані проходити сертифікацію.
Це відмінний вибір, якщо ви хочете, щоб дитина швидко звикла до життя в Канаді, вивчила мову і знайшла друзів.
Учні з-за кордону проживають у приймаючих сім'ях, які постійно контролюють і стежать за тим, щоб дітям було комфортно жити і вчитися.

2. Католицькі школи. Вони практично нічим не відрізняються від державних, крім наявності в програмі кількох релігійних предметів. Для іноземців вони також платні.

Рівень освіти в таких школах зазвичай вищий, оскільки в них дуже суворо ставляться до дисципліни.

3. Приватні школи Канади - це навчальні заклади, які пропонують освіту дуже високого рівня. Вони дуже вимогливі до абітурієнтів - учень повинен мати високі оцінки, а також відповідати особливим критеріям конкретної школи.

Ці навчальні заклади відрізняються малою кількістю учнів у класах, мають великі закриті території, свою інфраструктуру і великий вибір програм, які дозволяють кожному учневі домогтися найкращих результатів. Навчання в таких школах обходиться дорого (від 50000 CAD на рік).

Більшість приватних шкіл - це школи з повним пансіоном. Діти живуть у кампусах на території навчального закладу і знаходяться під постійним контролем. Також є приватні школи, в яких іноземні учні можуть жити у
приймаючих сім'ях. Це дозволяє швидко і повністю адаптуватися до життя в країні, вивчити культурні звичаї.

У Канаді є ряд шкіл-пансіонів, які спеціалізуються на запрошенні учнів з-за кордону. У цих навчальних закладах вимоги до учнів нижчі та вартість освіти зазвичай менша (від 30000 CAD на рік).

Школи Канади – чудова підготовка до вступу до ВНЗ Середня освіта в Канаді в будь-якому навчальному закладі надається на високому рівні. Крім того, багато шкіл беруть участь в програмах Advanced Placement і International Baccalaureate. Це два особливих курси для підготовки до вступу в коледж чи університет, які мають міжнародне
визнання. Два роки навчання проходить у посиленому режимі - учень отримує поглиблені академічні знання з різних предметів (математика, мови, фізика та ін. залежно від планів на подальше навчання). Успішне навчання за цими програмами враховується при вступі.

Багато шкіл тісно співпрацюють з коледжами та вищими навчальними закладами. Учні отримують можливість звернути на себе увагу приймальної комісії, найкращі отримують пропозиції від вузів ще до закінчення школи.
Навчання в середніх школах Канади дасть дитині глибокі знання і відмінний старт. Вони зможуть розвинути свої сильні сторони, підготуватися до подальшого життя і навчання в країні.

Школи в Канаді

Показати більше
Контакти
Олена Чудик
Експерт Infostudy
Офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід при вступі.
Багато років працюємо з НЗ Канади та допомагаємо студентам правильно вибрати програму, успішно вступити та приїхати до Канади.
Всі платежі ви сплачуєте напряму в НЗ.
Я увесь час на зв'язку і готова дати відповідь на ваші питання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас засобом
+38 (067) 705-99-85 (Viber, WhatsApp)
+38 (095) 185-20-22
+38 (093) 498-07-07
(044) 228-78-76
Skype: elena_10242

м. Київ, вул. Пушкінська, 9а, офіс 5
Тут ви можете залишити заявку на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions