New Brunswick Community College

Громадський коледж Нью Брансвіка - найбільший навчальний заклад,
який пропонує понад 90 програм навчання.
New Brunswick Community College
Він працює з 1974 року, а з 2010 року виш перебуває на самоврядуванні. Цей коледж особливий тим, що об'єднує 6 кампусів, розташованих у різних містах Нью-Брансвіка. Програми орієнтовані на практику - всі курси включають стажування, а багато з них можна пройти у форматі co-op (можливість працювати на повний день за фахом).

New Brunswick Community College

Студентів активно залучають до дослідницької діяльності та надають для цього чудове обладнання та сучасні технології. Основні напрямки досліджень: мобільні технології, охорона здоров'я, енергоефективність та чисті технології, соціальні інновації тощо.

Студенти NBCC мають кілька шляхів, які дають змогу пройти навчання 2+2, що означає, що дворічний диплом New Brunswick Community College може бути зарахований як два роки чотирирічного університетського ступеня, що забезпечує плавний перехід з коледжу до університету. New Brunswick Community College уклав десятки угод з коледжами та університетами, що відкриває великі можливості для подальшого навчання його студентів.

Здобута тут освіта в Канаді для міжнародних студентів допоможе швидко знайти роботу - всі курси адаптовані під вимоги роботодавців. Громадський коледж Нью Брансвіка славиться високим відсотком працевлаштування випускників - понад 92% знаходять роботу за фахом протягом півроку.

Нью-Брансвік - це чудове місце для навчання в Канаді. Досить великий регіон, який може запропонувати всі зручності та розваги, водночас тихий і безпечний, оточений прекрасною природою, океаном, озерами, річками, лісами, великими пляжами та горами. Тут є і прекрасні надихаючі краєвиди, і театри, і музичні сцени, проводиться безліч культурних подій.

Кампуси

New Brunswick Community College має безліч кампусів, тож кожен студент може обрати, де він хоче навчатися: у жвавому місті чи тихій відокремленій провінції.

 • Fredericton Campus - сучасна, обладнана за останнім словом техніки будівля розташована на території Університету Нью-Брансвіка, що дає студентам доступ до більшості послуг цього вишу. Це центр міста Фредерікон (третього за величиною міста провінції). Це один із найкрасивіших кампусів у регіоні. У цьому кампусі навчаються студенти за програмами в галузі професійного адміністрування, ділового адміністрування, технологій цивільного будівництва, охорони здоров'я, інформаційних технологій і соціальних наук.
 • Miramichi Campus - розташований на березі красивої річки Мірамічі в одному з найкрасивіших районів Нью-Брансвіка. Тут сподобається жити тим, хто любить активний відпочинок: веслування на каное, каякінг, плавання, піші прогулянки, серфінг - популярні заняття як серед місцевих жителів, так і серед студентів. Це невелике містечко, більшу частину населення якого складають студенти. Саме тут навчається велика частина іноземців. У цьому кампусі навчаються студенти в галузях прикладного мистецтва та медіа, ділового адміністрування, довкілля та морських систем, охорони здоров'я, інформаційних технологій, соціальних наук, а також робітничих професій.
 • Moncton Campus - розташований у найбільшому місті провінції Монктоні та пропонує очні програми, курси підвищення кваліфікації в режимі неповного робочого дня та онлайн-курси, а також стажування в галузях професійного адміністрування, прикладного та медіа-мистецтва, ділового адміністрування, технологій цивільного будівництва, електротехніки та електронної інженерії, охорони здоров'я, готельного бізнесу і туризму, інформаційних технологій, суспільних наук, торгівлі.
 • Saint John Campus - розташований у мальовничому місті Сент-Джон, яке славиться своєю історією. Тут навчаються студенти за програмами в галузях професійного адміністрування, ділового адміністрування, технологій електротехніки та електроніки, охорони здоров'я, інформаційних технологій, механіки та промисловості, соціальних наук, а також робітничих професій. Тут працює Центр санітарної освіти Allied, який приваблює студентів з усього світу, пропонуючи найрізноманітніший спектр медичних курсів у провінції, тоді як нові інженерні та ремісничі центри також забезпечують ультрасучасне навчання в сучасній обстановці.
 • St. Andrew Campus - невеликий кампус у курортному містечку буде хорошим місцем для навчання та відпочинку у вільний час. Тут навчаються за програмами в галузі бізнес-адміністрування, охорони здоров'я, інформаційних технологій, соціальних наук і торгівлі.
 • Woodstock Campus - розташований у центрі міста Вудсток. Це дуже гостинне містечко, в якому можна без зусиль знайти житло і нових друзів. Любителі активного відпочинку оцінять довгі пішохідні стежки та краєвиди на річки Сент-Джон і Медуксенекеаг. Взимку ж тут займаються лижним спортом, ходьбою на снігоступах, катаються на ковзанах. У Вудстоку проживає всього 5000 осіб - це дуже тихе і безпечне містечко. У цьому кампусі навчаються за програмами в галузі ділового адміністрування, охорони здоров'я, інформаційних технологій, соціальних наук, а також торгівлі.

Програми, курси та факультети в New Brunswick Community College

У цьому коледжі навчання в Канаді можливе за дуже широким спектром програм - New Brunswick Community College пропонує понад 90 профільних курсів різного рівня: від сертифікаційних до дипломних.

Перед тим як вступити до вишу в Канаді важливо визначитися з напрямком і програмою.

У цьому коледжі пропонують курси за такими галузями знань:

 1. Адміністративний фахівець: 1-2-річні програми для професійних адміністраторів нададуть навички, необхідні для кар'єри адміністратора офісу, який працює в охороні здоров'я, уряді, приватному секторі або некомерційному секторі.
 2. Прикладне мистецтво та медіа: включає такі програми, як "Анімація та графіка", "Розробка ігор", "Графічний та комунікаційний дизайн".
 3. Будівництво: одно- і дворічні програми з будівництва, від цегляної кладки до сантехніки, столярних робіт і технічного обслуговування, дадуть навички, необхідні для затребуваної кар'єри. У цій галузі коледж пропонує навчання в Канаді за більш ніж 20 програмами.
 4. Бізнес-адміністрування: одно- і дворічні програми допоможуть вивчити основи бізнесу в цілому або його певних галузях. Студенти можуть почати кар'єру у сфері продажів, банківської справи в приватному або державному секторі. У цій галузі коледж пропонує 8 програм, зокрема "Бізнес-адміністрування" зі спеціалізаціями з бухгалтерського обліку, страхування, маркетингу тощо, "Управління людськими ресурсами", "Управління міжнародним бізнесом".
 5. Технології цивільного будівництва: дворічні курси з технологій цивільного будівництва та однорічний для техніків-будівельників допоможуть знайти роботу та будувати кар'єру у зведенні доріг, споруд, архітектурі тощо. У цій сфері можна обрати 6 програм.
 6. Технології електротехніки та електроніки: програми цієї галузі навчають встановленню, налаштуванню та експлуатації електричних та електронних систем і обладнання всіх типів і розмірів. Можна вибрати з трьох курсів: "Електротехніка", "Електронна інженерна технологія", "Технології енергетичних систем".
 7. Навколишнє середовище та морські системи: програма "Екологічні технології" зосереджена на збереженні природних ресурсів (риби та дикої природи, середовища проживання та екосистем, сільського господарства тощо) і спрямована на те, щоб зберегти природні ресурси (риби та дикої природи, середовища проживання та екосистем, сільське господарство і т. д.). Д.) і спрямована на те, щоб підготувати фахівців, які зможуть виправити частину шкоди, завданої людьми. Студенти вчать, як використовувати лабораторне, польове та моніторингове обладнання, щоб відбирати, оцінювати й аналізувати дані, зібрані з повітря, води, ґрунтових вод і ґрунту, та багато іншого.
 8. Здоров'я: включає курси на 1-3 роки навчання "Асистент медичної лабораторії", "Медичні лабораторні технології", "Персональний працівник підтримки - невідкладна допомога", "Аптечний службовець", "Практична медсестра", "Респіраторна терапія".
 9. Готельний бізнес і туризм: програми на 1-2 роки дадуть змогу розпочати кар'єру в одному з найперспективніших і найшвидше зростаючих сегментів сучасної економіки. У цій галузі можна обрати 6 програм: "Приготування їжі", "Кулінарне мистецтво", "Менеджмент кулінарного мистецтва", "Управління готелями та ресторанами", "Готельні та рестораційні операції", "Міжнародні подорожі та туризм".
 10. Інформаційні технології: одна з найсучасніших і найпопулярніших галузей навчання. Коледж пропонує 9 програм зі спеціалізацією в різних галузях (кібербезпека, аналіз даних, мережеве адміністрування, програміст-аналітик тощо)
 11. Механіка та промисловість: програми на 1-3 роки навчання нададуть фундаментальні навички, необхідні для успішної інженерної кар'єри в таких галузях, як дослідження, промисловість, виробництво та виробництво. У цій галузі студенти можуть обрати 5 програм.
 12. Обробка металів: програми на 1-2 роки дають змогу здобути вищу освіту з навичками, необхідними для роботи як з машинами, так і з ручними інструментами, пов'язаними з металами та виробництвом. У цій галузі представлено 6 програм: "Машиніст", "Зварювальні технології", "Виробництво сталі" тощо.
 13. Ремонт мобільної техніки: програми на 1 рік дадуть змогу отримати документ про освіту та працювати з основними системами в автомобілі, важкому обладнанні, морськими суднами, мотоциклами.
 14. Соціальні науки: програми на 1-2 роки, які дадуть знання і навички для роботи з людьми різних соціальних груп. У цій царині можна обрати такі курси: "Кримінальне правосуддя: виправні установи", "Кримінальне правосуддя: фонди поліції", "Дошкільна освіта", "Помічник з навчання".

Програми післядипломної освіти

Крім очного навчання New Brunswick Community College пропонує кілька програм післядипломної освіти для тих, хто хоче доповнити університетський диплом або змінити спеціалізацію:

 • Практика прикладних досліджень;
 • Управління людськими ресурсами;
 • Інформаційні технології: бізнес-аналіз;
 • Інформаційні технології: кібербезпека;
 • Інформаційні технології: аналіз даних;
 • Управління міжнародним бізнесом.

Вартість навчання New Brunswick Community College

Вартість навчання в New Brunswick Community College на 2020/2021 рр. для міжнародних студентів становитиме 4734$/семестр.

Представник New Brunswick Community College

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник New Brunswick Community College і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з New Brunswick Community College і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни