Adler University | Університет Адлера

Adler University - один із прогресивних сучасних навчальних закладів у Канаді
Adler University
На даний момент у Ванкуверському кампусі Університету Адлера навчаються понад 1600 студентів. Він розташований у центрі Ванкувера, Канада і має високий рейтинг серед канадських вищих навчальних закладів і пропонує освіту в Канаді для міжнародних студентів.

Adler University | Університет Адлера

Університет Адлера носить ім'я Альфреда Адлера (1870-1937), лікаря і психотерапевта. Він став засновником нового напряму, який дістав назву "Адлерівська психологія", також його називають індивідуальною психологією. Учений першим із психотерапевтів привернув увагу до психологічного стану та здоров'я суспільства. Основними цінностями Альфреда Адлера були рівність, громадянські права, взаємоповага та демократичність. Одним із перших він почав проводити не тільки індивідуальні, а й сімейні та групові консультації, вирішуючи проблеми шляхом зіставлення різних точок зору.

У 1952 році один із його учнів, Рудольф Драйкурс, заснував Інститут Адлерівської психології. У 1954 році навчальний заклад отримав нову назву - Інститут Адлерівської психології, а в 1991 році став називатися Адлерівською школою професійної психології. Зараз він носить назву Університет Адлера, з головним
вектором - психологією.

Програми навчання в Університеті Адлера

Ванкуверська філія Adler University пропонує навчання в магістратурі за п'ятьма напрямами та один напрямок докторантури. Бакалаврських програм в Університеті Адлера у Ванкувері немає.

Магістерські програми в Adler University

Консультаційна психологія

Програма магістра гуманітарних наук у галузі консультативної психології виховує консультантів із психічного здоров'я, соціально відповідальних практиків-спеціалістів як для муніципального, так і для приватного сектору.

Студенти отримують хорошу теоретичну та практичну базу знань, вивчають різні технології та методи консультування, а також отримують необхідну підготовку для роботи в клініках.

Програма готує фахівців як для індивідуального консультування, так і для проведення консультацій сімей і груп. Випускники магістратури здатні розв'язати різноманітні проблеми у сфері емоційного та психічного здоров'я і можуть працювати як у приватній практиці, так і в реабілітаційних та клінічних центрах.

Програма розрахована на дворічне очне навчання в Канаді. Дати зарахування дві: у січні та у вересні.

Консультаційна психологія та арт-терапія

Магістратура консультаційної психології та арт-терапії готує спеціалістів у сфері психологічної підтримки, арт-терапевтів та викладачів у передовій галузі, що поєднує в собі психологію та мистецтво. Об'єднання класичної психології та арт-терапії покращує фізичний, емоційний та психічний стан пацієнта.

Унікальний ступінь Університету дає змогу випускникам бути соціально відповідальними практикуючими психологами, які працюють не тільки на вербальному рівні, а й із зображеннями; лікують людей, що стикаються з травмами, стресами та іншими життєвими потрясіннями.

Інноваційна програма відповідає вимогам, встановленим Асоціацією кінічних консультантів Канади та Асоціацією психотерапевтів. Вона розроблена з урахуванням вимог Канадської та Американської асоціації арт-терапії.

Випускники стають консультантами та арт-терапевтами, підготовленими до роботи з найрізноманітнішими верствами населення і в різних умовах, включно з клініками, виправними установами та приватною практикою.

Консультативна психологія школярів і молоді

Магістратура Adler University за напрямом консультативної психології школярів і молоді готує студентів до надання терапевтичних послуг дітям, підліткам та їхнім сім'ям у найрізноманітніших умовах. Студенти отримують ґрунтовну теоретичну базу з методології консультування і вчаться бути всебічно розвиненими та відповідальними клінічними психологами.

Навчання в Канаді, а саме в цьому університеті, дає можливість студентам здобути знання та навички, необхідні для реального впливу на життя молоді та підлітків. Викладання складається не тільки з лекційного навчання, а й з практичного досвіду.

Випускники підготовлені до роботи психотерапевтами, консультантами, кураторами з такою специфічною частиною населення як діти та підлітки. Інноваційна програма магістратури відповідає вимогам Канадської асоціації консультування та психотерапії.

Промислова та організаційна психологія

Магістратура гуманітарних наук Адлерського університету в галузі промислової та організаційної психології готує студентів до роботи, в якій необхідно проявити лідерство, впровадити інновації, і яка вимагає розвинене критичне мислення.

Комплексна програма магістратури пропонує затверджений міністерством навчальний план, що гармонійно поєднує теорію та практику. Поєднуючи в собі теоретичні знання, наукові дослідження, прикладні навички та практичний досвід, він надає студентам глибокі знання, що дають їм змогу стати ефективними та далекоглядними експертами у своїй галузі.

Ступінь магістра промислової та організаційної психології отримують фахівці, які використовують свої знання в цій галузі для розв'язання нагальних проблем на робочому місці в найрізноманітніших професійних умовах, включно з людськими ресурсами, науковою сферою та консалтингом.

Державна політика та адміністрування

Магістратура Державної політики та адміністрування Університету Адлера являє собою концентрацію інноваційних прийомів з урахуванням соціальних змін і готує випускників до керівництва на високих державних і громадських посадах. Основною метою випускників цього напряму є побудова більш справедливого та збалансованого суспільства. Програма навчає студентів створювати сприятливі умови для позитивних соціальних змін за допомогою політики та адміністрування. Також вона готує студентів до роботи на різних посадах в урядовому та некомерційному секторах - у сфері розробки, аналізу та реформації соціальної політики, адміністрування та соціального обслуговування.

Докторантура в Adler University

Adler University у Ванкувері пропонує здобуття докторського ступеня у сфері клінічної психології. Він готує студентів до того, щоб стати професійними клінічними психологами, які розширюють можливості людей і вирішують гострі та хронічні проблеми. Випускники готові до роботи з різними групами населення, включно з дітьми, дорослими та літніми людьми, особами з порушеннями розвитку, а також особами з важкими та хронічними психічними захворюваннями у стадії ремісії та загострення.

Новаторська програма докторантури у Ванкувері схвалена Міністерством вищої освіти і розроблена з урахуванням вимог навчальних програм більшості державних органів з ліцензування та реєстрації лікарів-психіатрів.

Будучи висококваліфікованими практиками і вченими, випускники докторантури Adler University отримують усі необхідні знання для розв'язання найнагальніших проблем сучасного суспільства.

Кампус Університету Адлера

Кампус Університету Адлера розташований у центрі Ванкувера, одного з найбільш нетипових міст світу, і відображає справжній канадський дух.

У кампусі все спрямовано на те, щоб стимулювати розумову діяльність. Навіть навчальні зони та вікна класів розташовані таким чином, щоб не порушувати мозковий штурм своїх студентів. Учням надано простір і всі технологічні можливості для комфортного навчання. Усе це дає змогу сконцентруватися на створенні та обмірковуванні чогось нового, а не на побутових потребах.

Вартість навчання в Adler University

Для того, щоб розуміти, як вступити до ВНЗ у Канаді, абітурієнт насамперед має підтвердити свій рівень володіння англійською мовою (TOEFL не нижче 92 балів, IELTS - 7).

Вартість магістерських програм на сьогоднішній день становить 21,571 долар США.
За 1й рік навчання.
Тривалість навчання в магістратурі - 2 роки.
Вартість докторантури у Ванкуверській філії становить 24,412 доларів США за перший рік навчання, а тривалість навчання - 5 років.

Однак адміністративний склад університету Адлера готовий іти назустріч своїм студентам і розглядати різні способи оплати навчання - від розстрочки і кредитів до різних стипендій. Головне, що студент повинен показати при цьому крім відмінних знань, це потенціал і пристрасть до навчання.
Представитель Adler University
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Adler University і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Adler University і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни