Alexander College

Alexander College був заснований у 2006 році Міністерством вищої освіти
округу Британської Колумбії Канади. Має кампуси у Ванкувері та Бернабі.
Alexander College
Програми коледжу спрямовані на те, щоб допомогти абітурієнтам і першокурсникам максимально швидко та комфортно адаптуватися до переходу в студентське середовище. Цьому сприяє підтримка старшокурсників та додаткових позакласних заходів.

Alexander College

Alexander College названо на честь сера Александра Маккензі, уродженця Шотландії, який не тільки був авантюристом і письменником, а й займався торгівлею хутром. І зараз в атмосфері коледжу присутній дух авантюризму, а навчання проводиться з урахуванням усіх інноваційних програм і технологій.

Кампус і позакласне життя в Alexander College

Кампус Alexander College розташований у центрі Ванкувера (є також кампус у Бернабі), за кілька кроків від основних магазинів, розважальних районів та основних туристичних визначних пам'яток. Крім того, в одному кварталі від нього є станція наземного метро Vancouver Waterfront SkyTrain.

У кампусі проводиться багато позакласних заходів різного спрямування.

Працюють спортивні секції та наукові об'єднання, в яких студенти обмінюються досвідом і працюють над створенням нового. Також при Коледжі є своє шоу талантів.

Кафе на території кампусу славиться своєю кавою і, навіть якщо ви не шанувальник цього напою, це одна з центральних точок коледжу для соціалізації та спілкування між студентами.

У коледжі діє Студентське самоврядування (ACSA), яке надає допомогу у вирішенні як навчальних, так і позакласних питань.

Програми навчання в Alexander College

Освіта в Канаді для міжнародних студентів в Alexander College проходить за 80 різними напрямами. Навчання можна проходити як у самому коледжі, так і в інших університетах і коледжах, з якими передбачені програми обміну системи ВССАТ.

Крім того, пропонуються підготовчі курси англійської мови для академічних цілей для студентів, чий рівень англійської поки що не відповідає необхідному для першого року навчання.

Антропологія

Студенти-антропологи набувають комунікативних і дослідницьких навичок, здібностей критичного мислення та розуміння культурного розмаїття людей. Це готує їх до кар'єри в таких різних галузях, як туризм, навчання, культурне планування, урядова діяльність, міжнародна допомога та закордонні послуги.

Азіатські науки

Студенти, які вивчають азіатські науки, можуть використовувати свої знання для роботи в умовах, що вимагають культурної обізнаності азіатських спільнот, а також з підприємствами та організаціями Тихоокеанського регіону.

Основна увага в програмі з вивчення Азії приділяється розвитку культурної обізнаності та глибшому розумінню культур однієї з найбільших груп іммігрантів у регіоні Великого Ванкувера.

Біологія

Програма з біології зосереджена на розумінні та оцінці життя за допомогою вивчення структури, функції, зростання, походження, еволюції, розподілу та стійкості живих організмів. Ступінь молодшого наукового співробітника, яку здобуває студент після завершення програми, слугує підставою для переведення в установу, що присуджує науковий ступінь, і подальшого продовження кар'єри в галузі наук про навколишнє середовище, медицини та досліджень.

Хімія

Ця програма підкреслює важливість розуміння хімічних принципів, а також експериментальної основи науки, розвиваючи критичне мислення і навички вирішення проблем.

Спеціалізація в галузі хімії може допомогти вам розвинути навички та знання, необхідні для підготовки до кар'єри в науковій сфері, дослідженнях, викладанні або різних галузях промисловості, включно з хімічною, медичною наукою, науками про здоров'я, фармакологією, біо- та нанотехнологіями.

Комерційна діяльність

На даному напрямку студенти навчаються аналізувати основні варіанти та укладання угод при відкритті бізнесу, залученні людей, розподілі ролей, компенсації продуктивності та фінансуванні.

Студенти цієї програми по завершенні отримають можливість краще зрозуміти діяльність менеджерів, власників малого бізнесу та підприємців для досягнення успіху.

Зв'язки з громадськістю

Інтерпретуючи образи та повідомлення сучасних ЗМІ, програма зв'язків з громадськістю досліджує, чому ми спілкуємося так, як ми це робимо, і як ми передаємо зміст повідомлення. Науковці в галузі зв'язків із громадськістю досліджують центральний зв'язок комунікації з технологіями, соціальними змінами та політичним процесом. Якщо вас цікавить глибше розуміння таких тем, як поп-культура, інтернет-ЗМІ та реклама, то ця програма - те, що вам потрібно. Студенти цієї програми не тільки розвивають свої усні та письмові комунікативні навички, а й отримують глибоке розуміння того, як засоби масової інформації формують суспільство. У міру того як наш онлайн-світ продовжує розширюватися, випускники будуть готові працювати в широкому спектрі галузей, включно з бізнесом, людськими ресурсами, новинами або розважальними ЗМІ, а також маркетингом.

Комп'ютерні науки

Основна увага приділяється розвитку навичок обчислювального мислення і програмування за допомогою практики, критичного мислення та інновацій. Ця програма підходить для студентів, які хочуть поліпшити свої навички роботи з технологіями, від основ роботи з комп'ютером до знань, необхідних для того, щоб стати розробником програмного забезпечення.

Економіка
Програма надає людям логічну та послідовну основу для розуміння таких основних концепцій, як ринкова рівновага, соціальний добробут та економічна політика. Вона дає чітке уявлення про економічне та державне політичне середовище, у якому працюватимуть практично всі професії, такі як фінанси, журналістика та охорона здоров'я.

Англійська мова

Місія кафедри англійської мови Alexander College полягає в тому, щоб навчити студентів писати переконливі тексти побіжно та ефективно, а також активно та критично читати художню та академічну літературу.

Кінознавство

Основна увага приділяється поповненню "словника" фільмів, а також навичок критичного мислення, щоб студенти могли розумно обговорювати й аналізувати впливові твори кіно. Студенти, які вивчають кіно, можуть знайти роботу в мистецьких установах або на фестивалях як куратори, продюсери та
кінокритиків.

Французька мова

Французька мова - одна з офіційних мов Канади. По всьому світу понад 220 мільйонів людей розмовляють французькою на п'яти континентах. Це одна з мов, які найширше викладають у світі. Володіння додатковою мовою може полегшити пошук роботи в різних секторах по всьому світу, включно з промисловістю, аеронавтикою, підприємництвом, дослідженнями та державними посадами.

Географія

Курс географії поєднує в собі природничі та соціальні науки для вивчення взаємодії людини з навколишнім середовищем і соціальними, політичними, економічними та культурними силами, які його формують. Усі курси географії можуть бути переведені в університет і зараховані в дворічний міждисциплінарний асоційований ступінь бакалавра гуманітарних наук із 60 кредитами.

Історія

Основна увага на курсі приділяється розвитку навичок дослідження, критичного сприйняття інформації, оцінки історичних процесів і мислення. Вивчення історії значно допомагає студентам у розвитку важливих навичок, включно з комунікативними (усні та письмові), дослідницькими, розвитком критичного мислення та аналітичними навичками. Вони є важливими вимогами для майбутнього працевлаштування у сферах бізнесу, промисловості, освіти, уряду, державної служби та інших.

Математика

Невеликі класи, покращена взаємодія між викладачами та студентами, використання наукової бази та раніше отриманої освіти як основи для отримання нових математичних знань розвиває кількісні навички та аналітичні здібності. Усе це має вирішальне значення в різних галузях кар'єри, включно з наукою і технікою, фінансами, обчисленнями, робототехнікою, анімаційними
фільми.

Філософія

Курс філософія сфокусований на тому, щоб допомогти вам навчитися думати, дисципліновано мислити і спілкуватися з важливих питань, незалежно від вашої кар'єри і життєвого шляху. Здатність випускників курсу філософії аналізувати, оцінювати, будувати та формулювати міркування відкриває можливості для
кар'єрного зростання в будь-якій галузі.

Фізика

Курс фізики зосереджений на розвитку розуміння, розв'язанні проблем, зборі експериментальних даних і прив'язці фізики до локальних і глобальних проблем.

Психологія

Цей курс - це дворічна багатопрофільна програма з 60 кредитами, яка включає курси мистецтв з акцентом на психологію (мінімум 18 кредитів). Випускники можуть перейти на посади початкового рівня у сфері охорони здоров'я та соціальних послуг, людських ресурсів і продажів або відповісти собі на питання, як вступити до вишу в Канаді та продовжити навчання для здобуття наукового ступеня.

Соціологія

Якщо вам цікаво, як і чому соціальні конструкції, як-от стать, раса, клас, етнічна приналежність і релігія, впливають на наш індивідуальний вибір і соціальні обставини, розгляньте можливість академічної кар'єри в галузі соціологічних досліджень. Асоційований ступінь з гуманітарних наук (соціологія) - це дворічна міждисциплінарна програма з 60 кредитами, яка включає курси мистецтв з акцентом на соціологію (мінімум 18 кредитів).

Підготовка до університету в Alexander College

Акцент під час проходження курсу робиться на розвиток так званих "гнучких навичок". Студенти вивчать навички працевлаштування, які бажають бачити канадські роботодавці, і дізнаються, як навички, отримані в класі, можна використати в найрізноманітніших сферах кар'єри. Навчання в Канаді - хороший фундамент для отримання роботи в будь-якій іншій країні світу.

Проживання та вартість в Alexander College

Проживання

Для іноземних студентів віком до 19 років, які навчаються в Канаді, обов'язковим є проживання в приймаючій сім'ї. З урахуванням триразового харчування таке проживання коштує близько 800 канадських доларів на місяць. Можна обрати опцію без харчування і харчуватися самостійно на території кампусу або в кафе.
Для студентів старше 19 років Александер коледж пропонує проживання в гуртожитках.

Вартість навчання

Вартість навчання за всіма напрямами, крім курсу "Підготовка до Університету", становить 34 800 CAD.
Вартість курсу "Підготовка до університету" становить 13 920 CAD.
Навчання розбите на 4 семестри: осінній, зимовий, весняний і літній (експрес).
Для вступу необхідні акредитований сертифікат про повну загальну середню освіту, заява та сертифікат IELTS або TOEFL для іноземних студентів.

Представник Alexander College

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Alexander College і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Alexander College і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни