Algoma University

Algoma University - невеликий вищий навчальний заклад,
що пропонує якісну та сучасну освіту.
Навчання в Канаді в цьому виші буде комфортним і корисним для подальшої кар'єри. Сьогодні цей навчальний заклад пропонує понад 30 академічних програм на трьох факультетах.

Algoma University | Університет Алгоми

Незважаючи на те, що університет невеликий, його спільнота найрізноманітніша в усьому Онтаріо. Тут навчаються студенти з 30 різних держав - це 27% студентського контингенту. Для іноземних студентів тут створено чудове середовище: невеликі класи, близька взаємодія з викладачами, безліч служб підтримки, великі перспективи дослідницької діяльності, заходи та активне соціальне життя.

Університет Алгоми був заснований 1965 року як коледж - філія Лаврентійського університету в Садбері. Лише 1971 року виш переїхав у колишню будівлю школи-інтернату Шінгваук, у якій працює і сьогодні. Статус автономного університету Algoma University отримав тільки 2008 року, і він став 19-м університетом Онтаріо.

Algoma University не тільки пропонує освіту в Канаді для міжнародних студентів, а й активно знайомить їх із культурою корінного народу цієї землі - Анісінаабе. Це дуже корисний і захопливий досвід, який неможливо отримати будь-де ще.

Унікальною особливістю цього вишу є навчання в малих класах. Лише тут студенти можуть прослуховувати лекції у складі не більше ніж 75 осіб, частіше аудиторію займають не більше ніж 35 слухачів. Це можливість проявити себе і максимально розвинути свій потенціал.

В Університеті Алгоми можна здобути лише ступінь бакалавра, програм магістратури та докторантури тут немає. Однак, програми бакалаврату дуже сильні і студент отримує можливість займатися дослідницькою діяльністю, стати асистентом викладача або науковим співробітником.

Як вступити до вишу в Канаді? Університет Алгоми підтримує програми переведення з коледжів, але студент може вступити і напряму після закінчення середньої школи.

Кампуси

Algoma University має три кампуси:

 • Sault Ste.Marie campus - це головний кампус університету, розташований у місті Sault Ste.Marie (Північне Онтаріо). Тут проживає 73 тисячі осіб. Це невелике затишне місто, в якому є вся інфраструктура мегаполісу, але при цьому значно спокійніше, людей оточує чудова природа.
 • Timmins campus - розташований у Північному коледжі прикладних мистецтв і технологій. У цьому кампусі студенти можуть пройти одну з двох програм: бакалавра суспільного розвитку та бакалавра соціальної роботи. Навчання тут включає активне спортивне та соціальне життя, веселий відпочинок і безліч заходів.
 • Brampton campus - кампус, розташований у Брамптоні (місто в районі Великого Торонто, 9-е за величиною місто Канади). Кампус розташований у серці історичного центру і дає можливість своїм студентам насолоджуватися перевагами життя в мегаполісі.

Студентське життя в Університеті Алгоми дуже активне та різноманітне. Тут працює величезна кількість клубів за інтересами (від фотографії до садівництва), спортивні секції, також студенти можуть займатися волонтерством і весело проводити час у пабах і нічних клубах неподалік від кампуса.

Факультети та програми в Algoma University

Algoma University пропонує навчання в Канаді на трьох факультетах:

 • факультет природничих наук
 • факультет соціальних наук
 • факультет гуманітарних наук.

Університет Алгома надає хорошу освіту в Канаді для міжнародних студентів за такими програмами, розрахованими на 3 або 4 роки навчання:

 • Бухгалтерський облік. Дасть фундаментальні знання та чітке розуміння всіх аспектів цієї професії.
 • Дослідження Анісінаабе. Унікальна у своєму роді програма, яка познайомить із культурними цінностями, традиціями та світоглядом цього корінного народу.
 • Anishinaabemowin. Ще один унікальний курс, який навчає мови і культури цього народу від початкового рівня до найбільш просунутого.
 • Біологія. Дасть знання і навички, які необхідні для досягнення успіхів у дослідженнях цієї науки. Оскільки кампус розташований в оточенні водойм, лісів і гір, для студентів немає кращого місця для вивчення біології.
 • Бізнес-адміністрування. Курс розрахований на 4 роки. Включає не тільки навчання в класі, а й активну взаємодію з бізнесменами, підприємствами та фірмами регіону.
 • Розвиток спільноти. Цей міждисциплінарний курс дасть навички та знання для ефективної роботи в різних спільнотах з метою досягти змін у їхньому житті. Включає обов'язкове вивчення суспільного, економічного, соціального розвитку та соціальної роботи.
 • Економічний і соціальний розвиток спільноти. Готує фахівців, які зможуть домогтися соціальної та економічної рівності, захищати права людини і домагатися прогресу в будь-якій країні світу.
 • Комп'ютерні науки. Ця програма відома в усьому світі, як одна з передових у галузі комп'ютерних ігор.
 • Економіка. Сфокусована на вивченні теорії та дослідженнях поточної ситуації, а також пов'язаних із політикою питань на регіональному, національному та міжнародному рівнях.
 • Англійська філологія. Дає глибокі знання в англійській мові та літературі Канади, США та Великої Британії.
 • Наука про навколишнє середовище. Міждисциплінарна програма, яка включає вивчення біології, хімії та географії, готуючи студентів до вирішення найважливіших проблем сучасного людства. Включає великі практичні дослідження.
 • Фінанси та економіка. Курс поєднує вивчення фінансового аналізу та управлінську сторону економіки.
 • Географія, геологія та використання землі. Підходить для тих, хто цікавиться дистанційним зондуванням, екологічною стійкістю, дослідженнями тощо.
 • Закон і правосуддя. Вивчення права з історичної, соціальної та філософської точок зору.
 • Музика. Курс розрахований на глибоке вивчення теорії музики, розвиток виконавської майстерності та музикальності.
 • Політологія. Програма фокусується на трьох галузях: канадська політика та уряд, порівняльна політика та міжнародні відносини, політична теорія, філософія та економіка.
 • Психологія. Одна з найпопулярніших програм в університеті. Можна отримати два різні ступені: Bachelor of Science (включає поглиблене вивчення біології) і Bachelor of Arts.
 • І багато інших.

Також є кілька підготовчих курсів:

 • ESL - курс з англійської мови для іноземних абітурієнтів.
 • Інженерна справа - підготовча річна програма, яка готує до вступу в Лаврентійський університет. Студенти поглиблено вивчають математику, хімію та фізику. та ін.

Проживання та вартість навчання в Algoma University

Для студентів Algoma University є кілька варіантів проживання:

 1. У гуртожитку.
 2. У Таунхаусі вишу.
 3. У приймаючій сім'ї.

Незалежно від того, гуртожиток ви оберете чи таунхаус, кожен студент отримує одномісну кімнату, доступ до кухні, пральні, загальних віталень тощо. Проживання в приймаючій сім'ї - хороший варіант, особливо для іноземців-першокурсників. Так вони швидше вивчать мову, адаптуються та отримають сімейну підтримку за потреби.

Вартість навчання для іноземних студентів у 2020/2021 рр. становитиме $9470/1 рік.
Вартість навчання на програмі ESL у 2020 році становить $3500 за кожен рівень.

Представник Algoma University

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Algoma University і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Algoma University і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни