СПЕЦІАЛЬНІСТЬ "АРХІТЕКТУРА - БУДІВЕЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ" У КАНАДІ

Ви можете вибрати прості курси на будівельника або пройти більш серйозну програму, яка дасть можливість обіймати керівні посади, наприклад, програми за спеціальністю "Архітектурні технології".
Будівництво - одна з галузей, яка завжди затребувана і незмінно розвивається в усьому світі. Будівництво будівель швидко змінюється, і виникає нова реальність для всього сектора. Нові технології матеріалів перетворили архітектурні технології на багатообіцяючу сферу кар'єри в поєднанні з програмним забезпеченням для проєктування, пов'язаного з енергоспоживанням, та інформаційним моделюванням будівель, що створює потребу в нових випускниках для роботи в галузі архітектурних технологій.

У національному масштабі в будівельній галузі зайнятий один із кожних 14 працюючих канадців. Однак у галузі, як і раніше, відчувається брак освічених і висококваліфікованих працівників. Тому програми навчання з архітектури завжди були і залишаються затребуваними і перспективними. Канадські коледжі та університети пропонують великий вибір загальних і спеціалізованих програм для підготовки фахівців.

Ви можете вибрати прості курси на будівельника або пройти більш серйозну програму, яка дасть можливість обіймати керівні посади, наприклад, програми за спеціальністю "Архітектурні технології".

Програма "Архітектура - будівельні технології" в Contestoga College

Дипломна програма "Architecture - Construction Engineering Technology" у Contestoga College розрахована на 3 роки навчання.

Студенти отримують глибоке розуміння всього будівельного процесу від проектування до будівництва від досвідчених викладачів, які мають тісні зв'язки з галуззю.

Основні предметні області: Архітектурне, конструктивне, будівельне законодавство, механічне, електричне та будівельне управління.

Щороку студенти проходять практичне навчання проєктуванню та моделюванню реальних проєктів і рішень. На третьому курсі Major Capstone Project студенти працюють у команді над втіленням великого проєкту від концепції дизайну до остаточної будівельної документації. Для підтримки практичного навчання організовуються поїздки на будівельні майданчики та до виробників продукції, а також запрошені лектори.

Можливість Co-op

Студенти цієї програми мають можливість пройти оплачуване стажування за програмою Co-op, що надасть неоціненний досвід і ширші можливості для подальшого працевлаштування.

Кар'єрні можливості

Випускники мають широкий вибір можливостей кар'єрного зростання в інженерних, архітектурних, будівельних і консалтингових офісах LEED/енергоефективності, а також у ролі генеральних і субпідрядників, оцінювачів і в будівельних відділах.

У середньому 100% випускників кооперативних і 89% некооперативних випускників за останні три роки (з 2019 по 2021 рік) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.

Вартість навчання для іноземних студентів - 14163$ на рік.

Програма "Будівельні технології" в George Brown College

Програма Construction Engineering Technology в George Brown College розрахована на 3 роки навчання.

Студенти цієї програми отримають глибокі знання будівельної галузі, включно з:

 • методи і матеріали будівництва;
 • кошторис будівництва;
 • будівельне право, договори і тендери;
 • управління та контроль проєкту;
 • будівельна графіка та деталізація тощо.

Кар'єрні можливості

Ця програма готує до посад з більш високим рівнем відповідальності та підзвітності в таких галузях, як планування будівництва, управління проєктами, суперінтендант об'єкта, кошторис, підготовка бюджету та тендерних пропозицій, наука про стале будівництво та інженерні дослідження.

Вартість навчання для іноземних студентів - 17 545$ на рік.

Програма "Архітектурні технології" в Humber College

Програма Architectural Technology в Humber College – це дипломна програма поглибленого рівня в галузі архітектурних технологій.

Студенти вивчають:

 • комп'ютерне креслення, методи будівництва та управління проєктами з використанням найсучасніших комп'ютерних програм (Indesign і SketchUP, Revit, AutoCAD, Adobe Illustrator, Photoshop);
 • технології будівництва з використанням різних матеріалів: дерев'яних каркасів, сталі, кам'яної кладки, збірного залізобетону, гібридних систем тощо;
 • менеджмент і управління: будівельні норми і правила, специфікації, кошторис, управління будівельними контрактами, екологічні системи та ін.;
 • стійку архітектуру, проєктування пасивних будинків, а також методи проєктування та будівництва з нульовим балансом, необхідні для скорочення викидів вуглекислого газу та впливу зміни клімату в галузі архітектурних технологій.

Можливості Со-ор

Ця програма пропонує можливість спільної гри (Со-ор). Факультативне кооперативне працевлаштування дасть змогу отримати цінний практичний досвід роботи, пов'язаний із вашою програмою навчання, і підвищити готовність до кар'єри після закінчення навчання.

Для студентів, прийнятих до кооперативу, у період з 4 по 5 семестри відбуватимуться три послідовні оплачувані оплачувані факультативні кооперативні стажування. Термін роботи становить чотири місяці кожен, загалом 12 місяців (один рік) досвіду роботи до останнього року навчання.

Можливості для кар'єри

Випускники коледжу працюють на посаді:

 • керівників архітектурних груп, які розробляють проєктну та будівельну документацію для архітектурних бюро;
 • будівельних інспекторів, а також експертів з планування та зонування муніципалітетів;
 • ліцензованих дизайнерів сталого житла для дизайнерських фірм;
 • дизайнери імерсивної архітектури;
 • в інформаційному моніторингу будівель (BIM) і параметричному моделюванні для будівельних та архітектурних фірм тощо.

Вартість навчання для іноземних студентів - 20 105$ на рік.

Програма "Архітектурні технології" у Fanshawe College

Програма Architectural Technology в Fanshawe College розрахована на 3 роки навчання.

Відзначена нагородами програма надає знання з усіх аспектів архітектурної, інженерної та будівельної галузі. Програма "Архітектурні технології" віддає пріоритет проєктному навчанню в студії, пропонуючи студентам знання в галузі архітектурного проєктування, технічної документації, інженерних будівельних систем, планування, будівельних норм, будівельних наук і реалізації проєктів.

Студенти займаються віртуальним проєктуванням і будівництвом (VDC) малих і великих будівель різних типів і використовувати різне програмне забезпечення, таке як Revit і AutoCAD тощо.

Програма фокусується на імерсивному студійному моделюванні, передових технологіях, галузевій навчальній програмі з акцентом на проєктне навчання і готує випускників до роботи в сучасній будівельній галузі. На заняттях у студіях галузевого моделювання, заснованих на сценаріях, використовуються новітні технології та практики, щоб підготувати студентів до участі в повному обсязі будівельних проєктів.

Студенти займаються віртуальним проєктуванням і будівництвом (VDC) малих і великих будівель різного типу, одночасно вивчаючи інтеграцію структурних, механічних і електричних систем. Програма "Архітектурні технології" складається з шести академічних семестрів і трьох семестрів оплачуваної роботи протягом 3-річного періоду.

Можливості Со-ор

Програма "Архітектурні технології" пропонує компонент Со-ор, що надає студентам можливість отримати безпосередній досвід роботи на робочому місці в професійних фірмах, промислових і комерційних корпораціях або державних установах.

Студенти кооперативу мають кваліфікацію на такі посади, як молодший асистент архітектора, молодший архітектор, кресляр будівельних конструкцій, молодший технолог САПР, молодші технологи BIM, молодший BIM-менеджер, молодший польовий керівник, молодший координатор проєкту, молодший експерт/інспектор планів і молодший технічний представник.

Можливості кар'єри

Випускники можуть працювати в якості:

 • керівника креслярської групи
 • дизайнера/кресляра
 • координатора будівництва нових будинків
 • керівників об'єктів і менеджерів проєктів

Вартість навчання для іноземних студентів - 48 303 CAD за все навчання.

ВНЗ Канади

Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Кітченере 80 км від Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Ванкувер
від 17900 CAD за 2 семестра
Торонто
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
м. Бернабі 20 хвилин від Ванкувера
від 17596 CAD за 2 семестра
12 км від центра Вінніпег
від 14860 CAD за 2 семестра
провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Баррі 45 хвилин від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Велланд 1 година від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Оквіл, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
Камлупс, провінція Британска Колумбія
від 13800 CAD на рік
Торонто
від 16390 CAD
Ванкувер
від 15750 CAD на рік
Пітерборо, провінція Онтаріо
від 20070 CAD на рік
Абботсфорд 45 хвилин від Ванкувера
від 16100 CAD на рік
Манітоба, провінція Вінніпег
від 17000 CAD на рік
Торонто, провінція Онтаріо
від 21000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 16000 CAD на рік
Ванкувер
овід 18000 CAD на рік
Гамільтон, провінція Онтаріо
від 16000 CAD на рік
Кінгстон, провінція Онтаріо
від 20100 CAD на рік
Уотерлоу, провінція Онтаріо
від 18000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 17000 CAD на рік
Едмонтон
від 16000 CAD на рік
Калгарі
від 17000 CAD на рік
м. Нанаймо, острів Ванкувер
від 15000 CAD на рік

Контакти

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку на консультацію
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі ваші питання
Ви можете залишити свій коментар:
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни