БАКАЛАВРАТ ІЗ КАНАДСЬКИМ АКЦЕНТОМ

Ви зацікавлені в нанотехнологіях? Веб-дизайні? Соціальній роботі? Сестринській справі? Якими б не були ваші захоплення, у Канаді на будь-який запит є свої програми.
Ви можете обирати з більш ніж 10 000 програм у 127 фінансованих державою коледжах, інститутах і політехнікумах та 97 університетах по всій країні. Вони пропонують повний спектр варіантів навчання. При цьому безліч програм бакалаврату в канадських вишах не мають собі рівних.

Де отримати ступінь бакалавра в Канаді?

Здобути ступінь бакалавра можна в університетах, громадських і технічних коледжах, школах прикладних мистецтв або прикладних наук, які надають сертифікати, дипломи, ступені молодшого спеціаліста та ступені бакалавра.

Стандартно ступінь бакалавра в Канаді може зайняти до чотирьох років, залежно від вишу.

Традиційно чотирирічні програми бакалаврату були доступні тільки в університетах. Останнім часом їх стали пропонувати і в деяких коледжах, особливо в Онтаріо, Альберті та Британській Колумбії.

Велика кількість іноземних студентів просять підібрати програми бакалавра в Канаді без математики, деякі з цих курсів ми також включили до списку нижче.

Наприклад, BA в таких галузях, як англійська або французька мова, історія, психологія та соціологія, менеджмент, біоантропологія, викладання природничих наук, географія, хімія, біохімія, глобальна охорона здоров'я, мікробіологія та імунологія, науки про Землю та про навколишнє середовище тощо.

Щоб "костюмчик сидів" або що обрати - коледж чи університет?

Для деяких студентів університети є ідеальним варіантом. Для інших вони можуть бути дорогою тратою часу, грошей і зусиль.

Зокрема, за даними опитування Статистичного управління Канади, близько 16% першокурсників по всій країні кидають свої університетські програми. Серед причин - труднощі з навчанням, проблеми з дотриманням термінів, вибір "неправильної" програми і для багатьох висока вартість.

Інше дослідження, проведене Канадським освітнім проектом, асоціацією освітньої політики та досліджень у Торонто, засвідчило, що 38% студентів коледжів та університетів у Канаді покидають навчання або змінюють спеціальності протягом усієї своєї кар'єри після закінчення середньої школи.

Багато студентів спочатку йдуть до університету, а потім вступають до коледжу, щоб отримати практичні навички, необхідні для роботи. І справді, для багатьох студентів було б краще вступити до коледжу або політехнікуму і вибрати програму, яка приведе їх до тієї кар'єри, яку вони бажають.

То як же вибрати???

Один зі способів вирішити, який варіант є для вас більш правильним, - визначитися, яку кар'єру ви хочете. Якщо обрана вами професія вимагає практичної, а не академічної підготовки, то коледж буде правильним вибором.

Тобто якщо вам важливо знайти роботу одразу після отримання диплома бакалавра, вступайте до коледжу.

А якщо ви обираєте професію, яка потребуватиме складних кваліфікаційних навичок, наприклад, ви збираєтеся стати вченим, інженером або лікарем, то для вас буде краще вступати до університету.

Colleges підтримують зв'язок з індустрією. Теоретично, ви вчитеся в коледжі, щоб задовольнити потреби тієї чи іншої галузі, а це означає, що ви легко знайдете роботу.

Коли ви більше зацікавлені в розширенні свого кругозору або отриманні професійного ступеня, то університет буде для вас правильним рішенням.

У коледжах роблять акцент на практичних заняттях для підготовки студентів до роботи. Самі викладачі не займаються дослідженнями, а зосереджуються на лише викладанні.

Коли справа доходить до вибору між коледжем та університетом, важливо зважувати довгостроковий і короткостроковий "повернення інвестицій". Розглянемо детальніше.

Канадські університети ведуть до академічної переваги та успішної дослідницької кар'єри

Якщо ви плануєте навчатися за кордоном у Канаді, одне з перших запитань, яке може виникнути, - різниця між коледжем та університетом у цій країні. І це будуть зовсім інші поняття, ніж ті, до яких ви звикли.

Університети створюють традиційне академічне середовище, орієнтоване на наукові дослідження, у якому студенти опановують широкі теми, а професори займаються не тільки викладанням, а й дослідженнями.

Канадські університети, як правило, пропонують три освітні рівні: бакалаврат, магістратура та докторантура. Деякі університети також пропонують короткі післядипломні програми, які дають студентам сертифікати, дипломи або професійні ступені.

В університетах є безліч можливостей і курсів, які можуть бути загальними, спеціалізованими або навіть нестандартними. Університети вважаються більш престижними, і вони самоврядні.

97% університетів можуть запропонувати своїм студентам міжнародний досвід. Зокрема - академічне навчання протягом 1-2 семестрів, волонтерську роботу, дослідження в інших країнах або закордонний досвід роботи.
Ви також можете обрати подвійні спеціальності.

Найкращі бакалавріати в Канаді пропонують університети:

 • Торонто
 • Британської Колумбії
 • Макгілла
 • МакМастер
 • Монреаля

Коледж - практичне навчання для реального досвіду

Вам подобається ідея отримати цінний досвід роботи під час навчання?

Кожен із канадських коледжів тісно співпрацює з бізнесом і промисловістю для розроблення програм, що навчають навичок, які потрібні роботодавцям. Під час навчання в коледжі ви можете взяти участь у стажуваннях, спільних програмах або роботі на реальних підприємствах, які дадуть змогу отримати практичний досвід під час навчання.

Коледжі більше орієнтовані на кар'єру та пропонують практичне навчання різних професій, зокрема прикладних, тому коледжі обирають ті, хто шукає практичне професійне навчання. Мета коледжу - підготувати вас до обраної професії, щоб після закінчення навчання ви могли отримати хорошу роботу в Канаді або у своїй країні.

Коледжі в Канаді називають:

 • Коледжі прикладного мистецтва і техніки
 • Громадські коледжі
 • Інститути
 • Технологічні інститути
 • Політехніки
 • Регіональні коледжі
 • Університетські коледжі
 • CEGEPS (абревіатура загального та професійного коледжу) у Квебеку
 • Або просто коледжі.

Громадські коледжі займають унікальну нішу в системі освіти Канади. Вони поєднують у собі високоякісні всебічні академічні знання з програмами, орієнтованими на роботодавця, галузевими зв'язками та можливостями стажування. Громадські коледжі пропонують академічні курси з мистецтва та науки, а також спеціалізовану професійну та мовну підготовку.

Сам коледж може бути загальноосвітнім закладом, що пропонує безліч програм у різних галузях (таких як охорона здоров'я, бізнес, технології, різноманітні професії, підвищення кваліфікації, прикладне і творче мистецтво, соціальні послуги, готельний бізнес і підготовка до університету). Або це може бути спеціалізований коледж у певній галузі, галузі або культурі (наприклад, коледж лісового господарства, мистецтва та дизайну, юстиції та громадської безпеки або навчання природничих наук).

Деякі коледжі пропонують ступінь бакалавра, тоді як більшість пропонують дипломи та програми сертифікації, як на повний робочий день, так і неповний робочий день.

Вибір програм, як правило, широкий, і студенти можуть вибрати будь-який курс відповідно до їхнього освітнього рівня, інтересів і схильностей.

У коледжах студенти отримують базові знання з предмета. Якщо студенту хочеться вивчити предмет більш поглиблено, і він планує зробити кар'єру в цій галузі, він може пройти курси підвищення кваліфікації.

Канадські коледжі ламають стереотипи

Якщо раніше дослідження були прерогативою університетів, то сьогодні деякі великі коледжі "відбирають хліб" у alma mater.

Канадські коледжі мають понад 400 спеціалізованих дослідницьких центрів, лабораторій і технологічних центрів, які надають студентам доступ до складних технологій і сучасного обладнання.

Будучи студентом коледжу в Канаді, ви отримаєте доступ до дослідницьких лабораторій, бізнес-центрів і центрів підприємництва для розвитку ваших бізнес-ідей. Ви також отримаєте наставницьку та тренерську підтримку, щоб знайти фінансування для залучення інвесторів.

При цьому дослідження, якими займаються в коледжі, мають більш практичну спрямованість. Коледжі, інститути та політехніки працюють із малими та середніми підприємствами, щоб створювати, вдосконалювати або адаптувати продукти, включно з послугами, технологіями та процесами.

Найкращі бакалавріати в Канаді:

 • Коледж Хамбер
 • Сенека
 • Столітній коледж
 • Коледж Сен-Клер
 • Коледж Конестога
 • Fanshawe College

Послідовно або паралельно

Тоді як деякі студенти точно знають, що хочуть навчатися в коледжі або університеті, багато інших роблять і те, і інше. Ви теж можете! Ви можете спочатку отримати диплом коледжу, а потім перевести свої кредити в університет, щоб після цього отримати вищу освіту.

Багато коледжів та університетів співпрацюють разом, і в них є так звані трансферні програми, в яких ви можете одночасно отримати диплом коледжу та університету або почати навчання в коледжі та перевестися в університет.

На гребені популярності

У Канаді переважають такі галузі, як телекомунікації, відеоігри, біотехнології, цифрові медіа, авіаційна інженерія. Навчальні програми та дослідження з цих сфер у канадських університетах заслуговують на найвищу оцінку.

Реагуючи на мінливий попит на ринку праці, коледжі, на відміну від університетів, досить швидко відкривають нові програми, які будуть затребувані роботодавцями.

Наприклад, такими програмами є управління ІТ-проектами, комп'ютерне програмування та аналіз, а також просунута програма бакалавр наук про дані та аналітику (Data Science and Analytics - DSA), що їх пропонує один із найбільш інноваційних канадських коледжів Seneca College.

Зі зростанням попиту, збільшується і кількість програм Data Science в університетах.

Чотирирічна програма з відзнакою DSA є першою у своєму роді в Онтаріо.

Data Science - це наука про методи аналізу даних і вилучення з них цінної інформації. Це те, що змінить світ програмування та бізнесу.

Програма була розроблена для задоволення зростаючих потреб у бізнес-рішеннях, заснованих на даних.
Компанії, що надають фінансові послуги, які хочуть знизити свої ризики, рітейлери, які намагаються моделювати поведінку покупців, застосування штучного інтелекту та машинного навчання потребують фахівців DSA, бо їхній прогрес ґрунтується на ефективній стратегії використання даних.

Випускники програми зможуть знайти роботу, як:

 • Аналітики даних
 • Аналітики бізнес-аналітики
 • Big Data Engineer
 • Архітектори даних
 • Розробники баз даних

Ще одну перспективну програму, яка заслуговує на увагу, пропонує інший не менш просунутий коледж - Sheridan college.

Програма бакалавр з відзнакою прикладних інформаційних наук (безпека інформаційних систем) забезпечить відмінну підготовку в цій галузі, що швидко розвивається. Ця єдина у своєму роді програма користується великим попитом у роботодавців, оскільки охоплює всі аспекти безпеки інформаційних систем, включаючи:

 • Комп'ютерну безпеку
 • Виявлення та запобігання атакам
 • Мережеву безпеку
 • Зломи
 • Безпеку баз даних

Програма Sheridan Honors BAISc дає змогу отримати практичний досвід і включає в себе стажування до 28 тижнів на робочому місці в реальних умовах.

Обираючи навчання в канадському коледжі, ви обираєте професійно орієнтований досвід, який відповідає мінливому світовому ринку.

ВНЗ Канади

Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Кітченере 80 км від Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Ванкувер
від 17900 CAD за 2 семестра
Торонто
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
м. Бернабі 20 хвилин від Ванкувера
від 17596 CAD за 2 семестра
12 км від центра Вінніпег
від 14860 CAD за 2 семестра
провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Баррі 45 хвилин від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Велланд 1 година від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Оквіл, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
Камлупс, провінція Британска Колумбія
від 13800 CAD на рік
Торонто
від 16390 CAD
Ванкувер
від 15750 CAD на рік
Пітерборо, провінція Онтаріо
від 20070 CAD на рік
Абботсфорд 45 хвилин від Ванкувера
від 16100 CAD на рік
Манітоба, провінція Вінніпег
від 17000 CAD на рік
Торонто, провінція Онтаріо
від 21000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 16000 CAD на рік
Ванкувер
овід 18000 CAD на рік
Гамільтон, провінція Онтаріо
від 16000 CAD на рік
Кінгстон, провінція Онтаріо
від 20100 CAD на рік
Уотерлоу, провінція Онтаріо
від 18000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 17000 CAD на рік
Едмонтон
від 16000 CAD на рік
Калгарі
від 17000 CAD на рік
м. Нанаймо, острів Ванкувер
від 15000 CAD на рік

Контакти

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни