Технологічний інститут Британської Колумбії | BCIT - British Columbia Institute of Technology

Один із провідних і найбільших політехнічних канадських інститутів. Він є лідером за програмами бізнесу та технологій. Сьогодні в BCIT навчається близько 50 тисяч студентів, зокрема понад 4500 - іноземці зі 110 країн світу.
British Columbia Institute of Technology
Обучение в BCIT отличается практической направленностью – студенты получают хорошую
академическую подготовку, а затем применяют знания на практике еще до выпуска из вуза.

Технологічний інститут Британської Колумбії |
British Columbia Institute of Technology (BCIT)

На базі інституту проводяться прикладні високотехнологічні дослідження і розробки, в яких можуть брати участь і студенти. Підготовка студентів у цьому інституті проводиться в маленьких класах: по 16-25 осіб.

Інститут по праву може похвалитися блискучим викладацьким складом. До його складу входять провідні фахівці та інструктори, які допомагають студентам отримати всі необхідні знання та навички, щоб стати лідерами у своїй галузі.

BCIT підтримує партнерські відносини більш ніж зі 150 навчальними закладами по всьому світу, даючи своїм студентам можливість пройти низку програм в інших країнах.

Студентське життя в BCIT насичене та різноманітне. Студенти можуть стати членами різних клубів за інтересами, спортивних команд тощо. Десятки розважальних заходів проводяться щомісяця студентськими службами вишу.

Вчитися у Ванкувері

BCIT розташований у Ванкувері - це одне з найбезпечніших і найкращих для життя міст світу. Ванкувер розташований на західному узбережжі Канади, оточений океаном і горами, він може запропонувати не тільки всі принади великого міста, а й можливість насолодитися прекрасною природою. Клімат у цьому регіоні дуже м'який і приємний цілий рік.

Ванкувер - це сучасний мегаполіс, який вважається також одним із найбільших промислових центрів країни, що відкриває для випускників BCIT широкі кар'єрні перспективи.

Ванкувер славиться насиченим спортивним і культурним життям. Населення міста дуже різноманітне і мультикультурне. У Ванкувері панує доброзичлива атмосфера, тут раді прийняти кожного гостя.

British Columbia Institute of Technology включає п'ять кампусів у межах Ванкувера:

 1. Сampus Burnaby. Найбільший кампус, що включає аудиторії, лабораторії, симулятори, студії, зелені дахи. Тут же є сучасні енергосистеми, доступ до лісів і водного сполучення.
 2. Downtown Сampus. Розташований у самому центрі міста. Це місце, де проходять підготовку студенти з бізнес- і технічних напрямів, а також IT.
 3. Marine Сampus. Кампус у північному районі Ванкувера на набережній, включає критий басейн, симулятори інженерних мостів і машинних відділень для майбутніх інженерів.
 4. Aerospace Technology Сampus. Займає величезну площу в Річмонді. Це найбільший навчальний аерокосмічний тренажерний центр у Канаді.
 5. Annacis Island Сampus. Знаходиться в Дельті. Займає 142 тисячі квадратних футів. Тут розташований випробувальний центр ERRTH та інші об'єкти для підготовки механіків та інших фахівців.

Також виш має кілька супутникових локацій по всій території Британської Колумбії. На території інституту є тренувальні навчальні літаки та диспетчерська вежа для практичних занять. Також виш тут має свої обладнані теле- та радіостудії, лабораторію з виробництва робототехніки, центр підготовки морських інженерів, інтерактивних симулятор для тренування пожежників та інші об'єкти, які забезпечують можливість підготувати майбутніх професіоналів до роботи на найвищому рівні.

Школи та програми навчання Технологічного інституту Британської Колумбії

BCIT включає 6 шкіл:

 1. Комп'ютерних та академічних досліджень (найбільший провайдер комп'ютерних та інформаційних технологій у Західній Канаді. Пропонує понад 250 курсів і 40 програм);
 2. Бізнесу (пропонує понад 100 програм і 300 курсів підготовки у галузевих експертів);
 3. Будівництва та довкілля (є провідним центром розвитку професійних, інженерних, прикладних і природничих наук у провінції. Пропонує понад 270 курсів і 60 програм навчання);
 4. Наук про здоров'я (тут можна здобути найкращу в регіоні освіту за затребуваними професіями у сфері охорони здоров'я (гігієна праці, догляд за хворими, радіотерапія тощо);
 5. Енергії (займається підготовкою фахівців і розробками у сфері енергоефективності виробництва та альтернативних джерел енергії. Пропонує широкий спектр програм від телекомунікацій і машиністів до хімічних та екологічних технологій);
 6. Транспорту (ця школа займається підготовкою фахівців для всіх видів транспорту, включно з повітряним, морським, залізничним. Також ця школа - найбільший у Західній Канаді центр аерокосмічних технологій).

Іноземні студенти можуть обрати зі 156 програм за всіма напрямами. Залежно від обраної програми в інституті можна отримати сертифікат або диплом, ступінь бакалавра, ступінь магістра.

Також на базі інституту можна закінчити мовну школу, яка підготує абітурієнта до подальшого навчання англійською мовою та полегшить процес вступу.
Представник British Columbia Institute of Technology
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник British Columbia Institute of Technology і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з British Columbia Institute of Technology і допомагаю студентам правильно обрати програму, успішно вступити та приїхати до Канади.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни