Brentwood College School

Brentwood College School - престижна канадська школа-інтернат для 9-12 класів. Навчання проводиться за різними напрямками з впровадженням інноваційних підходів. Школа забезпечує найсильнішу підготовку до навчання в університеті.
Brentwood College School працює з 1923 року. Від самого початку цей навчальний заклад вибудовує навчальний процес як у невеликому коледжі, а не як у звичайній школі-інтернаті.

Головною метою навчання тут є розвиток незалежності та навичок, які потрібні людині, щоб стати успішною в реальному світі. При цьому учнів оточують турботою та увагою, контролюючи процес дорослішання та допомагаючи долати труднощі.

У школі освіту здобувають безліч іноземців. З усіх учнів близько 70% - громадяни Канади, 8% - американці, а 22% - студенти з 30-ти різних країн світу.

Brentwood College School дає навчання дуже високого класу. Минулого року 87% випускників вступили до університету з першої ж заявки. Школа практикує підхід "тристороннього навчання". Це означає, що кожен учень має займатися академічними предметами, спортом і мистецтвом. Такі можливості дають змогу особистості розвиватися гармонійно та всебічно.

Також учні часто подорожують. Школа організовує тури в різні куточки світу, щоб познайомити своїх учнів зі світом. Вони вже побували в Європі, Австралії, Новій Зеландії, різних містах США.

Кампус Brentwood College School

Сьогодні Brentwood College School являє собою прогресивний пансіон на західному узбережжі. Він розташований у дуже красивому місці, де учні можуть насолоджуватися красою і силою природи.

Усі будівлі Brentwood College School складають практично університетське містечко. Він користується блискучою репутацією світового рівня. Школа займає територію понад 77 акрів. Вона побудована вздовж узбережжя острова Ванкувер з шикарним видом на гору Бейкер. Школа розташована приблизно за 40 км від міста Вікторія поруч із селом Мілл Бей.

Така обстановка і сучасні умови в кампусі дають студентам великі можливості для розвитку і навчання. Наприклад, на заняттях з природознавства, морської біології або океанографії студенти можуть збирати дані про океан і його околиці в реальному світі. Ті ж, хто спеціалізується на мистецтві, отримують невичерпне джерело натхнення в навколишній природі.

У кампусі розташовано безліч сучасних аудиторій, зручностей і засобів, які потрібні для повноцінного навчання. Також на території школи працюють Зелений кампус, Центр Мистецтв і Гуманітарних наук, Арт і Мері Джейн Крукс Хол, Центр виконавських мистецтв ім. Т.Гіла Банча, Вудворд спорткомплекс, тренувальні зали, Центр здоров'я Маеда, Академічний центр Росс, новий навчальний корпус, кампус Flyover.

Brentwood College School включає вісім резиденцій: чотири для хлопчиків і чотири для дівчаток. Однією з основ згуртованості колективу є спільне проживання. На кампусі живе понад 86% студентів і приблизно 60% викладачів. Для дитини життя в гуртожитку важливе, бо допомагає розвинути самодисципліну і стати незалежною, навчиться керувати своїм часом і набути навичок лідерства. Але, при цьому, вона не буде самотньою - поруч завжди будуть люди, які готові допомогти і підтримати.

Академічні відділи та навчальні програми Brentwood College School

Brentwood College School включає кілька академічних відділів:

  • англійської мови,
  • математики,
  • науки,
  • соціальних досліджень,
  • сучасних мов,
  • бізнесу та IT.

Програми включають як обов'язкові, так і факультативні предмети на вибір. Багато учнів школи проходять курси за програмою Advanced Placement. На вибір пропонується безліч предметів: історія мистецтва, біологія, англійська мова і композиція, мікроекономіка, макроекономіка, психологія та багато інших. Іспити студенти складають у себе в кампусі і незмінно отримують високі бали.

9 клас - Foundation Year в Brentwood College School

Перший рік навчання в школі присвячений створенню базових академічних навичок в учня, а також умінню аналізувати та інтерпретувати інформацію. Сучасний підхід дає змогу адаптувати програму для кожного учня відповідно до його темпу навчання та розвитку.

Обов'язковими предметами на цьому курсі є: англійська, математика, французька, іспанська або китайська для початківців (на вибір), "Метаморфоза" (курс, що об'єднує природознавство, суспільствознавство, прикладне проєктування, технології).

10 клас - Exploration Year в Brentwood College School

Цей рік присвячується проведенню досліджень на базі знань, отриманих у попередньому році. Учням пропонують великий вибір факультативних занять, які допомагають визначитися з пріоритетами та розширити кругозір.

Обов'язкові предмети в 10 класі: англійська, основи математики та попереднього числення, наука (біологія, хімія, фізика, наука про Землю, вивчення Космосу), суспільні науки, мова (на вибір французька, китайська або іспанська).

Факультативні предмети на вибір: китайський мандарин для початківців, іспанська, кодування Javascript, кодування Python, дизайн, введення в бізнес, наука та етика, AP семінар.

11 клас - Commitment Year в Brentwood College School

У Brentwood College School 11 клас називають "роком зобов'язань". Це час, коли учні мають ухвалити важливі рішення: які предмети вони вивчатимуть надалі та на яку спеціальність вступатимуть до університету. Залежно від цього, відрізнятиметься набір курсів у 12 класі.

В 11 класі учні відвідують різні навчальні заклади та університетські заняття, щоб визначитися з планами. Якщо студент збирається вступати до вишів США, він отримує можливість пройти програму підготовки до складання SAT і консультації в університетах. Залежно від підготовки, учень може взяти як курс за програмою 11 класу, так і курс за програмою 12 класу.

Обов'язкові предмети цього року: англійська мова, математика, старший курс із суспільних наук (всесвітня історія 20-го століття, історія до нашої ери, порівняльні культури, географія людська і фізична, право, політика, соціальна справедливість), природничі науки (хімія, науки про життя або біологія, геологія, фізика).

Предмети на вибір: всесвітня історія, мандарин китайська мова, іспанська, історія до н.е., хімія, кодування Javascript, кодування Python, порівняльні культури, принципи інформатики, підприємництво, фінансовий облік, геологія, правознавство, макроекономіка, мікроекономіка, теорія музики та багато інших.

12 клас - Leadership Year в Brentwood College School

Останній рік навчання - це "рік лідерства". У цей час учні готуються до вступу до вишу і головним завданням школа вважає розвиток упевненості в собі та лідерських якостей, що допоможуть у подальшому житті.

Цього року обов'язковим предметом є лише "англійська мова" або "англійська мова та література". Усі інші дисципліни студент обирає сам, ґрунтуючись на подальших планах. Вибір дуже великий: біологія, анатомія і фізіологія, фінансовий облік, геологія, основи математики, підприємництво, теорія музики, мистецтво, іноземні мови (іспанська, французька, китайська), психологія тощо.

Спортивна підготовка в Brentwood College School

З 1923 року Brentwood College School починає блискучу спортивну історію. Учні беруть участь у регіональних, провінційних і національних чемпіонатах, завойовуючи призові місця. 24 випускники школи стали олімпійськими спортсменами. Учні отримують величезний вибір спортивних занять: баскетбол, альпінізм пересіченою місцевістю, крос, аштанга-йога, хокей на траві, хокей на льоду, стрільба, веслування, футбол, сквош, регбі, волейбол, університетське веслування, лижний спорт тощо.

Творча підготовка в Brentwood College School

Учні зі здібностями в мистецтві отримують можливість займатися хореографією, грати в рок-групі або джаз-бенді, струнному ансамблі, музичному театрі, 3D мистецтвом або скульптурою, фотографією, виготовленням кераміки, малюванням, фотожурналістикою, цифровим мистецтвом. Також у школі є курси з робототехніки, обробки дерева тощо.
Представник школи
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Brentwood College School і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Brentwood College School і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Вам сподобалася школа?
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни