Capilano University

Публічний канадський виш, розташований у Ванкувері. Його було засновано 1968 року за результатами референдуму мешканців Північного і Західного Ванкувера, а також Хау-Саунда і шкільних рад.
Capilano University
Capilano University - публічний канадський виш, розташований у Ванкувері. Його було засновано 1968 року за результатами референдуму мешканців Північного і Західного Ванкувера, а також Гау-Саунда і шкільних рад.

Capilano University

Сьогодні це великий авторитетний навчальний заклад з акредитацією від уряду Британської Колумбії, Північно-західної комісії з коледжів та університетів (США), а також EQA. Ступені та дипломи, отримані в Capilano University, визнаються в усьому світі.

У Capilano University навчається майже 12 тисяч студентів, з них понад 2500 - представники 80-ти різних країн. При цьому університет пишається тим, що заняття проходять у маленьких класах - до 25-ти осіб. Це забезпечує індивідуальний підхід і можливість максимально проявити себе для кожного студента.

Capilano University пропонує дуже широкий спектр курсів. Серед них як традиційні університетські програми (наприклад, англійська мова, фізика, філософія тощо), так і унікальні (наприклад, вивчення джазу, кіномистецтво, управління відпочинком на свіжому повітрі тощо). Багато програм пропонують практичний, інтегрований у реальну роботу, метод навчання.

Capilano University підтримує партнерські відносини з безліччю вишів у різних країнах, даючи можливість студентам пройти частину навчання за кордоном.

Кампуси та життя студентів

Capilano University має кілька кампусів, розташованих на території народів Сквоміш:

 • Головний кампус - розташований у Північному Ванкувері (Британська Колумбія) буквально за півгодини їзди від центру міста. Густий ліс і свіже гірське повітря створюють приголомшливу атмосферу для життя і навчання. За кілька хвилин ходьби від кампуса розташовані пішохідні маршрути, а також велосипедні гірські траси, пляжі, гірськолижні курорти світового класу. При цьому за півгодини можна дістатися до центру жвавого мегаполісу Ванкувер.
 • Кампус Sunshine Coast - розташований у Сешелті на території народу шишалх і племені сквхумешеш. Це місце оточене лісом, горами і морем. Студенти навчаються тут у невеликих класах.
 • Навчальний центр T'szil - нова будівля в Маунт-Керрі (Британська Колумбія). Також виш планує відкриття ще одного кампусу у Ванкувері під назвою Lonsdale.

В університеті працює свій театр, книжкова крамниця, кафе, спортивні об'єкти. У Capilano University відкрито 36 студентських клубів і спільнот - кожен зможе знайти друзів за інтересами. У виші активно тренуються команди з легкої атлетики, волейболу, футболу, баскетболу тощо. Студентське життя у виші насичене та різноманітне, усі випускники залишають виключно позитивні відгуки про час, проведений у Capilano University.

Міжнародні студенти отримують підтримку з першого дня перебування в країні від Центру міжнародного досвіду Wong and Trainor. Вони можуть звернутися до консультантів з будь-якого питання та отримають допомогу.

Capilano University пропонує ексклюзивне житло для своїх студентів неподалік від Головного кампусу. Комфортні безпечні кімнати з усім необхідним дадуть змогу почуватися в університеті як вдома. На кожному поверсі є спільні ванні та вітальні, по всій території працює швидкісний Wi-Fi. Також студенти отримують триразове харчування.

Факультети та програми навчання Capilano University

Capilano University включає 5 факультетів, кожен з яких ділиться на спеціалізовані школи:

1. Факультет мистецтва і науки включає:
 • Школу гуманітарних наук,
 • Школу науки, технологій, розробки та математики (STEM),
 • Школу соціальних наук.

2. Факультет бізнесу та професійних досліджень включає:
 • Школу бізнесу,
 • Школу комунікацій;
 • Школу правових досліджень

3. Факультет освіти, охорони здоров'я та розвитку людини включає:
 • Школу освіти та дитинства;
 • Школу здоров'я союзників;
 • Школу доступу та академічної підготовки.

4. Факультет образотворчого та прикладного мистецтва включає:
 • Школу дизайну IDEA,
 • Школу кіномистецтва,
 • Школу виконавських мистецтв.

5. Факультет глобальних і суспільних досліджень включає:
 • Школу глобального управління,
 • Школу людської кінетики,
 • Школу управління відпочинком на відкритому повітрі,
 • Школу державного управління,
 • Школу управління туризмом.

Міжнародні студенти можуть обрати з кількох програм у таких галузях:

 1. Бізнес - доступні програми різного рівня: Bachelor of Business Administration Degree, Accounting Assistant Diploma, Business Administration Certificate, North American Business Management Applied Post-Baccalaureate Diploma тощо.
 2. Комунікації - для міжнародних студентів відкрито дві програми: Bachelor of Communication Studies Degree та Communication Studies Diploma.
 3. Правові дослідження - доступно 3 спеціальності: Bachelor of Legal Studies (Paralegal) Degree, Paralegal Diploma та Legal Administrative Assistant Certificate.
 4. Виробництво фільмів, анімація, костюмери: Bachelor of Motion Picture Arts Degree, 3D Animation for Film and Games Diploma, Costuming for Stage and Screen Diploma тощо.
 5. Виконавських мистецтв (музика, театр, мистецтво та розваги): Music Diploma, Bachelor of Music in Jazz Studies Degree, Technical Theatre Diploma та ін.).
 6. Дизайн: Bachelor of Design in Visual Communication Degree.
 7. Управління туризмом: Bachelor of Tourism Management Degree, Tourism Management for International Students Diploma, Outdoor Recreation Management Diploma та ін.)
 8. Освіта та виховання дітей: Bachelor of Early Childhood Care and Education Degree);
 9. Гуманітарні та соціальні науки (Bachelor of Arts, - Applies Behaviour Analysis, Academic Studies Diploma та ін.);
 10. Науки, технології, інженерія та математика (STEM): Associate of Science Degree, Engineering Transition Diploma та ін.).

Також у виші можна отримати такі рідкісні спеціальності, як "Associate of Arts Degree - Global Stewardship", "Human Kinetics Diploma" та інші.

Перший курс, який доводиться проходити більшості міжнародних студентів - це програма EAP - англійська для академічних цілей. Вона допомагає швидко підвищити рівень володіння мовою до необхідного для навчання в університеті. Для кожного студента визначають початковий рівень і визначають найбільш ефективний план занять.
Вартість навчання
Вартість навчання у 2020/2021 навчальному році становитиме від 19122 до 34172 CAD/рік.
Вартість навчання за програмою EAP становитиме від 6540 до 7986 CAD/term (залежно від рівня).
Представник Capilano University
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Capilano University і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Capilano University і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни