Канадський мовний коледж CLLC

CANADIAN LANGUAGE LEARNING COLLEGE
Місцезнаходження: Торонто, Оттава, Галіфакс

Одним із найкращих варіантів для вивчення англійської мови в Канаді є мовний коледж CLLC, який був заснований у 2005 році в Галіфаксі, провінція Нова Шотландія, Канада. На сьогоднішній день - це одна зі шкіл Канади, що найшвидше розвивається, з чотирма кампусами в найкращих містах країни.

Школа англійської мови в Канаді CLLC має високий рейтинг і співпрацює з провідними освітніми установами на національному та міжнародному рівнях, підтримуючи партнерські відносини з більш ніж 40 вишами та коледжами. У коледжі навчаються студенти з 60 країн світу, а сам виш славиться своєю ексклюзивною навчальною методикою, розробленою співробітниками школи англійської мови CLLC спільно з відомим автором підручників і словників з англійської мови видавництва Лонгман.

Вивчення англійської мови пропонується на кампусі в Торонто, фінансовій і культурній столиці Канади, місті, визнаному одним із найбезпечніших для проживання у світі, - це ультрасучасна триповерхова будівля із затишною та комфортною атмосферою і 10 просторих аудиторій для вивчення англійської мови.

Кампус в Оттаві, безпечній, мальовничій і зеленій столиці Канади, центрі університетського та культурного життя, включає сучасну будівлю з 10 аудиторіями, кімнатою відпочинку для студентів і найсучаснішим обладнанням.
У Галіфаксі, затишному місті парків на атлантичному узбережжі, розташовані цілих два кампуси коледжу. Будинки розташовані в самому центрі міста, де в розпорядженні студентів 18 просторих аудиторій.

Програми навчання

Загальна англійська:
Цей курс розрахований на 6 рівнів тривалістю 10 тижнів, 25 годин занять на тиждень.

Курс включає:
 • читання
 • письмо та граматику
 • аудіювання
 • практику усного мовлення
 • критичне мислення
 • академічне письмо

Інтенсивна (прискорена) програма англійської:
Програма вивчення англійської мови поєднує курс загальної англійської та додаткові спеціалізовані предмети. Викладається ця програма на рівні 4, 5 і 6. Її тривалість - 6 тижнів замість 10, що включає 35 годин занять на тиждень.

Бізнес-англійська:
Цей курс фокусується на вивченні професійної лексики та бізнес-ситуацій і включає:
 • роботу в команді для вирішення бізнес-завдань
 • поліпшення навичок презентації
 • вживання бізнес-лексики та ключової термінології
 • підготовку звітів і ділової кореспонденції

Підготовка до складання IELTS/TOEFL:
Вид: Напівінтенсивна програма.
Інтенсивна програма доступна в поєднанні з курсом загальної англійської для повної підготовки до складання тестування. На цю програму зараховуються студенти після закінчення 4 рівня курсу загальної англійської мови.

Програма переходу до університету (UPP):
Ця програма сфокусована на таких важливих питаннях як підготовка до іспитів, написання есе, підготовка презентацій, організація робочого часу, ефективне конспектування. Навчання включає 25 годин занять на тиждень.

Після успішного проходження даної програми студенти отримують можливість вступити до будь-якого з вишів-партнерів без складання мовного іспиту, а саме: Dalhousie University, Saint Mary's University, Mount Alison University, Nova Scotia Community College, Nova Scotia Agricultural College, Cape Breton University, St. Francis Xavier University.

Групова програма: Школа англійської мови CLLC пропонує захопливі курси вивчення англійської мови під час екскурсій та різноманітних заходів. Курси мають різні програми, що включають заняття та навчально-розважальне дозвілля. Групи складаються щонайменше з 5 осіб. На цю програму приймаються студенти від 14 років.

Сімейна програма: Дана програма надає можливість студентам, молодшим за 16 років, навчатися в одній зі шкіл-партнерів, у той час як батьки навчатимуться в школі англійської мови CLLC. Таким чином сім'я може відпочивати та проводити час разом.

Програма - англійська на вибір (плюс один): Спеціально розроблена коледжем програма, що дає змогу студентам обирати з безлічі тем для вивчення саме ті, що відповідають їхнім інтересам і необхідні для поповнення відсутніх академічних навичок. Заняття проходять в обідній час з понеділка по четвер.

Програма змінюється кожні два тижні й учні мають можливість вивчати безліч тем, включно з: ідіомами, дебатами, граматикою, підготовкою до IELTS, медіамистецтвом, канадськими газетами, англійською в мистецтві, навичками підготовки презентації, есе, англійською в музиці, вимовою, театральним мистецтвом, дитячою літературою, статистикою, історією Канади, англійською в кіно, здоров'ям і фітнесом, поезією.

Проживання

Школа англійської мови обрала і належним чином підготувала понад 500 прийомних сімей у всіх трьох містах. Вартість проживання в сім'ї однакова в усіх містах. Поміняти сім'ю можна безкоштовно. Усі питання щодо проживання вирішуються протягом 48 годин спеціальною службою перевірки якості при коледжі.
якості при коледжі.

Також учні можуть обрати проживання в стильній студентській резиденції. Це проживання включає: одномісний номер або кімнату на двох, спільну кімнату для відпочинку, ванну кімнату та цілодобову охорону. Бронювати місце в резиденції необхідно мінімум за два місяці до приїзду.

Вартість навчання

Вартість вивчення англійської:

 1. інтенсивна програма: загальна англійська - 320 доларів на тиждень;
  підготовка до здачі IELTS/TOEFL - 350 доларів на тиждень;
  бізнес-англійська - 350 доларів на тиждень;
 2. напівінтенсивна програма: загальна англійська - 195 доларів на тиждень;
  підготовка до здачі IELTS/TOEFL - 210 доларів на тиждень;
  бізнес-англійська - 210 доларів на тиждень;
 3. прискорена програма: загальна англійська, підготовка до складання IELTS/TOEFL - 495 доларів на тиждень.

Додаткові витрати:
 • одноразовий внесок за розгляд документів - 170 доларів;
 • проживання: дорослий - 195 доларів на тиждень, підліток - 205 доларів на тиждень;
 • підручники: від 150 до 300 доларів за один рівень залежно від обраної програми;
 • медична страховка: 60 доларів на місяць.
  Представник Canadian Language Learning College
  Володимир Рудешко
  Canada, Toronto
  Я офіційний представник Canadian Language Learning College і ваш професійний гід у вступі.
  Багато років працюю з Canadian Language Learning College і допомагаю студентам правильно обрати програму, успішно вступити та приїхати до Канади.
  Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
  Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
  Офіс у Канаді
  +1 (647) 338-22-61
  (Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
  canada@infostudymail.com
  Офіс у Києві
  +38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
  м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
  Тут ви можете залишити заявку на консультацію
  Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
  You agree with our Terms and Conditions
  © All rights reserved
  Контакти
  Канада, Онтаріо
  74 Madison ave. Richmond Hill

  +1 (647) 338 22 61
  (viber, whatsapp, telegram, wechat)

  canada@infostudymail.com
  Інші країни