Conestoga College

Business – Marketing Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень, січень, травень
"Бізнес-Маркетинг" - це дворічна програма дипломи для тих, хто шукає загальний огляд маркетингової галузі. Програма фокусується на основних принципах маркетингу і надає випускникам практичні навички для працевлаштування в галузі маркетингу.
Програма пропонує курси з реклами, графічного дизайну, Інтернету, досліджень, продажів, подій та роздрібної торгівлі, розвиваючи при цьому навички командної роботи, комунікації та загальних ділових навичок. Крім того, студенти беруть участь в розробці та представленні маркетингових, рекламних та планів подій.
Коледж Конестога є акредитованим партнером Канадської асоціації професійних продажів (CPSA). Ця програма акредитована Інститутом CPSA як та, що забезпечує всі 35 годин обов'язкового навчання для отримання сертифіката сертифікованого торгового партнера, першого рівня Graduated Certification Framework. Студенти, які успішно завершать цю програму, отримають сертифікат продажів від Інституту CPSA.

Ваша кар'єра

Ця дворічна програма готує випускників до початкової маркетингової посади в широкому спектрі робочих місць, включаючи роздрібних торговців, рекламні агентства, галузі продуктів або послуг, неприбуткові організації, малі підприємства та самозайнятість. Випускники можуть обрати подальше отримання освіти, завершивши додатковий рік навчання, щоб отримати розширений диплом Онтаріо з бізнес-адміністрування - маркетинг.
У середньому 91% випускників за останні три роки (2017–2019) знайшли роботу протягом шести місяців після закінчення навчання.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Conestoga College (UA)