ДЖОРДЖ БРАУН КОЛЕДЖ

"Ми вважаємо, що студенти вчаться на практиці"
Торонто є домом для основних роботодавців Канади та епіцентром більшості ключових галузей економіки країни. Столиця провінції Онтаріо - одне з найрізноманітніших міст, яке надає студентам доступ до багатої соціальної та культурної спадщини. Саме тут, у центрі мегаполісу, ідеально розташований George Brown College — один із найбільших державних коледжів Канади. Ми запрошуємо вас стати частиною його спільноти.
Сучасні класи та лабораторії GBC моделюють справжнє робоче середовище. У рамках більшості програм студентам пропонується прикладна освіта з можливістю, що дає змогу здобути канадський досвід роботи, встановлювати робочі зв'язки та вчитися у професіоналів.

Сім причин навчатися в George Brown College (GBC)

  1. Навчання в центрі міста Торонто. Місцезнаходження коледжу надає прямий доступ до найкращих роботодавців для навчання на робочих місцях.
  2. Досвідчені інструктори: багато викладачів мають галузевий досвід і діляться зі студентами своїми практичними знаннями.
  3. Практичне навчання. Багато функціонуючих структур коледжу, зокрема ресторан The Chefs & House, клініка WAVE Clinics і Театр Soulpepper, забезпечують студентам реальні робочі умови на території кампусу.
  4. Реальний досвід: 95% кваліфікаційних програм пропонують польове навчання. Коледж планує довести цей показник до 100% уже 2020 року.
  5. Зв'язок із галузями: коледж співпрацює з лідерами галузі, щоб розвивати саме ті навички, які знадобляться студентам у реальній роботі.
  6. Прикладні дослідження: практичний досвід роботи з професіоналами галузі над розробкою та тестуванням нових продуктів і послуг.
  7. Глобальна освіта. Більш ніж 365 студентів Джорджа Брауна щороку виїжджають за кордон, щоб збагатити своє навчання та досвід. Можливості для навчання або практики за кордоном передбачають 23 програми (17 країн).

Навчальні програми George Brown College

Усі курси розробляються спільно з провідними галузевими фахівцями, отже, навички, які ви отримуєте в процесі навчання, відповідають вимогам роботодавців.

Джордж Браун пропонує 142 програми денного навчання та 193 сертифікати для безперервної освіти за найрізноманітнішими професіями. Серед них: Програми з отриманням Диплома/Сертифіката тривалістю 1, 2 або 3 академічні роки.

Післядипломні сертифікати - програми, пропоновані випускникам, які вже закінчили університет або коледж, або фахівцям, які працюють. Це високоспеціалізовані 8- або 12-місячні програми, призначені для того, щоб дати просунуті навички в конкретній професійній галузі (новій або суміжній).
суміжній).

Програми ступеня. Пропонуються в галузі фінансових послуг, готельного бізнесу, управління будівництвом, раннього розвитку дітей, аналізу поведінки, мов, кулінарного менеджменту. Це чотирирічні програми отримання ступеня бакалавра.

Програма EAP (ESL) для міжнародних студентів, яка готує до подальшого академічного навчання. Вона дає змогу абітурієнтам із недостатнім знанням мови подати заявку на умовне зарахування до George Brown College. Ваші мовні навички оцінюються після прибуття, і вас визначать на рівень, який підходить саме вам.

Переведення до університету. Диплом коледжу Джорджа Брауна є перепусткою для подальшого навчання в багато вищих навчальних закладів Канади та інших країн.

Студенти Джорджа Брауна мають можливість записатися на Со-ор програму з проходженням практики на місцевому підприємстві. Після закінчення навчання студенти Со-ор програм часто залишаються в країні до трьох років, щоб застосувати отримані знання на практиці.

Детальніше про програми: https://www.georgebrown.ca/programs/

За межами класів

Навіть якщо ви не навчаєтеся на кулінарних і театральних програмах коледжу Джорджа Брауна, ви можете скористатися перевагами! Насолоджуйтеся доступними і смачними обідами в ресторані "Chef On The Run", приготованими викладачами та студентами GBC, або насолоджуйтеся театральними постановками студентів у Центрі молодих виконавських мистецтв ім. Джорджа Брауна.

Коледж має у своєму розпорядженні три основні кампуси - Сент-Джеймс, Каса Лома і Вотерфронт - і ще кілька локацій у центрі міста. У громадських зонах кожного кампусу є кафетерій, бібліотека, зони бездротового інтернету, ресторани, книжкові магазини, міні-маркети, тренажерні зали, бюро студентських послуг тощо.

Спортивні команди Джорджа Брауна входять до Спортивної асоціації коледжів Онтаріо і змагаються з іншими вишами в багатьох видах спорту. Зокрема в бадмінтоні, бейсболі, баскетболі, бігу по пересіченій місцевості, гольфі, футболі, волейболі тощо.

У GBC також створено Студентську асоціацію, співробітники якої завжди готові відповісти на всі питання, що виникають.

Коледж має в своєму розпорядженні резиденцію. Але студенти з-за кордону, як правило, розміщуються на проживання в приймаючих сім'ях. Житловий відділ Джорджа Брауна в партнерстві з такими службами, як Студентське житло Онтаріо та Університет Торонто, допомагає студентам знайти підходящий варіант оренди в рамках свого бюджету і вимог.

На організованих спеціально для іноземних студентів заняттях студенти отримують важливу інформацію, таку, як розклад занять і списки книг, щоб допомогти їм підготуватися до навчання в коледжі Джорджа Брауна.

Міжнародний центр також організовує ознайомчі заходи на початку кожного семестру, які надають важливу інформацію про транспорт, банки, медичне страхування, візи, стипендії тощо.

Такі заняття є чудовою можливістю для нових студентів познайомитися з ровесниками. Крім того, в коледжі проводиться безліч заходів, які об'єднують студентів.

ВНЗ Канади

Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Кітченере 80 км від Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Ванкувер
від 17900 CAD за 2 семестра
Торонто
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
м. Бернабі 20 хвилин від Ванкувера
від 17596 CAD за 2 семестра
12 км від центра Вінніпег
від 14860 CAD за 2 семестра
провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Баррі 45 хвилин від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Велланд 1 година від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Оквіл, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
Камлупс, провінція Британска Колумбія
від 13800 CAD на рік
Торонто
від 16390 CAD
Ванкувер
від 15750 CAD на рік
Пітерборо, провінція Онтаріо
від 20070 CAD на рік
Абботсфорд 45 хвилин від Ванкувера
від 16100 CAD на рік
Манітоба, провінція Вінніпег
від 17000 CAD на рік
Торонто, провінція Онтаріо
від 21000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 16000 CAD на рік
Ванкувер
овід 18000 CAD на рік
Гамільтон, провінція Онтаріо
від 16000 CAD на рік
Кінгстон, провінція Онтаріо
від 20100 CAD на рік
Уотерлоу, провінція Онтаріо
від 18000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 17000 CAD на рік
Едмонтон
від 16000 CAD на рік
Калгарі
від 17000 CAD на рік
м. Нанаймо, острів Ванкувер
від 15000 CAD на рік

Контакти

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни