Emily Carr University of Arts + Design

Emily Carr University of Arts + Design працює з 1925 року. Якщо ви не знаєте, як вступити
до вишу в Канаді, то цей навчальний заклад - один з оптимальних варіантів.
Emily Carr University of Arts + Design
Цей виш є одним із найстаріших в окрузі Британська Колумбія і це унікальне співтовариство, що займається винятково професійною освітою у сфері дизайну, мистецтва та ЗМІ.

Emily Carr University of Arts + Design

Одна з його функцій - пропагувати мистецтво та демонструвати суспільству його необхідність. Університет допомагає громадськості розуміти та відчувати образотворче мистецтво, медіамистецтво та дизайн, як галузі, що значно впливають на благополуччя суспільства в цілому. Університет мистецтва і дизайну ім. Емілі Карр отримав право присуджувати ступені, проводячи їх через Агенцію відкритого навчання в 1989 році. У 1994 році йому було дано право присуджувати ступені від свого імені:

 • бакалавр у сфері образотворчих мистецтв,
 • бакалавр загального мистецтва,
 • бакалавр фотографії,
 • бакалавр у галузі комунікаційного або промислового дизайну.

У 2006 році в магістратуру образотворчих мистецтв Емілі Карр вступила перша група студентів, які вивчають дизайн, медіа та образотворче мистецтво. Статус університету він отримав у травні 2008 року, і тепер відомий як Emily Carr University of Art + Design (ECU).

Факультети, програми та курси
в Emily Carr University of Arts + Design

Emily Carr University of Art + Design у місті Ванкувер є школою дизайну та мистецтва, визнаною в усьому світі. Університет має чотири різні факультети.

Це один із найкращих варіантів для того, щоб здобути освіту в Канаді. ВНЗ надає передові програми навчання мистецтву, дизайну та ЗМІ, сертифікати, курси підвищення кваліфікації, післядипломну освіту та різні варіанти партнерських дослідницьких програм.

Факультет культури

Цей факультет пропонує низку динамічних і міждисциплінарних курсів, які забезпечують академічний базис і студійну основу для всіх трьох ступенів бакалаврату в Університеті мистецтва та дизайну Емілі Карр.

На факультеті заохочується творчість у реальних умовах. Курси орієнтовані на теорію та історію мистецтва, засоби масової інформації та дизайн. Основною метою є підвищення соціальної обізнаності та стійкості за допомогою творчої практики, досліджень і спілкування.

Студенти вчаться розуміти творчість у культурній, екологічній та соціальній практиці за допомогою внутрішнього і зовнішнього пізнання. Факультет має партнерів.

Ними є громадські, некомерційні та промислові організації, а також інші установи та університети.

На факультеті передбачено три рівні програм:

 1. Підготовчий курс.
  Усі студенти першого курсу бакалаврату проходять унікальну програму підготовки. Вона розвиває необхідні навички за допомогою розвитку критичного мислення, творчих досліджень і міждисциплінарної практики.
 2. Основні критичні та культурні практики.
  Спеціалізація призначена для студентів, які хочуть продовжити навчання після отримання ступеня бакалавра. Ця спеціальність дає змогу студентам покращити своє критичне мислення та отримувати стипендію, продовжуючи при цьому розвивати навички в образотворчому мистецтві.
 3. Додаткова соціальна практика та взаємодія із суспільством.
  Ця програма сумісна з усіма трьома ступенями бакалаврату. Вона поєднує в собі партнерство зі спільнотами та спеціальні проєкти, які сприятимуть глибокому розумінню культури в сучасному мистецтві та суспільстві.

Факультет дизайну та динамічних медіа Іена Гіллеспі

Основною ідеєю факультету є те, що поліпшення розуміння повсякденних ситуацій у соціальному контексті найкраще готує до реакції на них. Факультет пропонує міждисциплінарні дослідження дизайну в таких галузях:

 • охорона здоров'я;
 • регіональні та розважальні продукти;
 • системний та інформаційний дизайн;
 • типографіка,
 • візуальні комунікації та сторітелінг;
 • комерційна, експериментальна та 3D анімація;
 • кіно та відео;
 • інтерактивний та інтегрований дизайн.

Випускники мають можливість продовжити навчання, включно зі ступенем магістра витончених мистецтв та магістра дизайну. Базові ступені, які можна здобути на цьому факультеті, - це "бакалавр дизайну" та "бакалавр у галузі медіа-мистецтв".

Бакалавр дизайну

Програма бакалаврату дизайну Emily Car University - являє собою практику, орієнтовану на особистість, яка зосереджена на соціальних, технологічних і практичних потребах сучасного суспільства.

Для здобуття ступеня бакалавра дизайну пропонуються три спеціальності:

 1. Спеціалізація "Комунікаційний дизайн" поєднує в собі теорію і практику, досліджуючи культурні, історичні, технічні, екологічні та теоретичні питання для розв'язання комунікативних завдань. До факультативів належать такі курси, як поліграфічний дизайн, інтерактивність та анімаційна графіка.
 2. У програмі "Промисловий дизайн" ви дізнаєтеся, як ми комунікуємо, отримуємо задоволення, комфорт і безпеку спільно з іншими людьми за допомогою дій і продуктів, а також як можна подолати фізичні та психологічні обмеження за допомогою дизайну.
 3. Спеціалізація "Інтерактивний дизайн" навчає як створювати інноваційні дизайнерські рішення в повсякденному житті. Попит на інтерактивних дизайнерів високий, бо саме вони представляють нові та інтерактивні продукти, системи, послуги та простори в усіх галузях.

Бакалавр медіа-мистецтв

Під час здобуття ступеня бакалавра медіа-мистецтва ви набудете навичок і впевненості в концептуальному ризику в одному з найдинамічніших видів мистецтва, що найдинамічніше зростають у сучасному світі.

На ступінь бакалавра медіа-мистецтв пропонуються чотири спеціальності:

 • Базовий курс 2D та експериментальної анімації - дасть змогу навчитися різноманітним методам створення та засобам анімації.
 • Курс з комп'ютерної 3D анімації пропонує інтенсивну навчальну програму, що сприяє всебічному розумінню та розширеному досвіду у сфері створення 3D-анімації та цифрових медіа.
 • Базовий курс кінематографії та екранних мистецтв підійде для кінематографістів-початківців. Ця спеціальність присвячена дослідженню сучасних цифрових медіа та історичних аналогових і механічних процесів і практик.
 • Базовий курс з актуальних медіа та звукових мистецтв вивчає звукові, візуальні, перформативні практики та методи створення об'єктів з використанням нових технологій.

Факультет мистецтв Одена

На факультеті мистецтв Одена Університету мистецтв і дизайну Емілі Карр ви познайомитеся з потенціалом складних практик сучасного мистецтва в міждисциплінарному середовищі, що призведе до отримання ступеня бакалавра витончених мистецтв вищого рівня.

Тут створюються нові об'єкти, зображення та скульптури за допомогою різноманітного набору матеріалів та ідей, підкріплених реальними концептуальними, технічними та історичними знаннями.

Студентське середовище факультету стимулює і підтримує, ґрунтуючись на концептуальному художньому вираженні, відточеному розумною і суворою критикою.

Програма бакалаврату образотворчих мистецтв розвиває продуктивних і винахідливих художників. Випускники стають художниками, визнаними на національному та глобальному рівнях, лідерами і вченими в галузі досліджень і матеріальної практики.

На факультеті пропонуються три базові та дві додаткові програми:

 1. Базовий курс з ілюстрації. Розглядаючи всі форми ілюстрації, від редакційної до оповідної, як можливості для культурного дослідження, базовий курс з ілюстрації твердо позиціонує ілюстративну практику в сучасній художній культурі.
 2. Базовий курс з фотографії. Це міждисциплінарна програма, що сприяє ширшому розумінню цього виду мистецтва. Спочатку студенти вивчають традиційні практики фотографічного мистецтва, після чого переходять до вивчення широкого спектра цифрових і аналогових процесів.
 3. Базовий курс з візуальних мистецтв. Курс пов'язує матеріальну практику, виставки та критичне мислення за допомогою експериментів і взаємодії як з традиційними, так і з новими технологіями. У рамках курсу вивчаються такі дисципліни, як кераміка, малюнок, живопис, друковані медіа, скульптура.
 4. Додатковий курс з мистецтва та письменництва. На курсі ви дізнаєтеся, яку роль відіграє текст у сучасному візуальному мистецтві. Оскільки твори мистецтва, що використовують текст, часто кидають виклик умовностям візуального і концептуального створення зображень, чи то у формі друкованого тексту, чи то в записаній мові, учні досліджують, як ці експерименти впливають на комунікацію за допомогою мистецтва.
 5. Додаткова кураторська практика. Практика пропонує унікальний погляд на світ сучасного мистецтва. Вивчіть оформлення грантів, плани виставок, кураторські пропозиції, розробку критеріїв самоконсультування або кураторства по відношенню до своїх колег за допомогою виконання кураторських проектів.

Магістратура Джейка Керра

Emily Carr University пропонує магістерські програми світового рівня, що підтримує спільноту однодумців, свідому міждисциплінарність та індивідуальні пропозиції для студентів.

Дослідницькі центри, розташовані в університеті, приваблюють професіоналів у всіх сферах і пропонують пошук ідей, практичні інновації та розширені можливості працевлаштування завдяки партнерським відносинам з промисловістю.

Міждисциплінарна взаємодія поширюється між основними дисциплінами образотворчих мистецтв, дизайну, та ЗМІ, забезпечуючи всебічну та цілеспрямовану програму навчання.

Пропонує такі напрями:

 • Магістр у галузі дизайну;
 • Магістр у галузі образотворчого мистецтва (повна та часткова зайнятість);
 • Магістр цифрових медіа.

Проживання та вартість навчання в
Emily Carr University of Arts + Design

Навчання в Канаді в Університеті Емілі Карр не передбачає розміщення в гуртожитках на території кампусу. Усі студенти, і громадяни Канади, і міжнародні студенти знімають апартаменти в місті. Для міжнародних студентів також передбачено розміщення в сім'ї.

Університет пропонує послугу допомоги в оренді апартаментів, об'єднання студентів у групи для спільної оренди та пошук житла. У середньому вартість житла становить 700 канадських доларів на місяць. До цих витрат також слід додати витрати на харчування (близько 300 канадських доларів на місяць).

Вартість навчання в Emily Carr University стартує від 12 000 CAD на рік. Додатково оплачується:

 • Одноразовий студентський внесок - 350$;
 • Реєстраційний внесок - 12$;
 • Дидактичні матеріали - 3500$;
 • Медична страховка - 265$.

Усі ціни вказані в канадських доларах.
Представник Emily Carr University of Arts + Design
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Emily Carr University of Arts + Design і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Emily Carr University of Arts + Design і допомагаю студентам правильно обрати програму, успішно вступити та приїхати до Канади.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни