English School of Canada (ESC)

Мовні курси в Канаді
Мовні курси в Канаді
Місцезнаходження: Торонто, Онтаріо, Канада
Кількість учнів: понад 30 000 із 50 країн світу
Вік учнів: від 16 років
Середня кількість студентів у групі: 10-15 осіб

English School of Canada (ESC)

Приватна акредитована школа англійської мови Канади була заснована ще в 1999 році і відтоді пропонує багатий вибір мовних курсів різної спрямованості та рівнів. Навчальний заклад відомий своєю унікальною програмою спеціалізованої мовної підготовки для вступу до вищих навчальних закладів Канади. Високий рейтинг цієї програми дозволив школі англійської мови укласти партнерські угоди з більш ніж двадцятьма коледжами та університетами Канади, включаючи провідні виші, такі як: Коледж Джорджа Брауна, Хамбер Коледж, Сентенніал Коледж, Університет святого Франциска Ксаверія та багато інших.

Школа пропонує вивчення англійської мови на спеціалізованих курсах: академічна англійська, бізнес-англійська, підготовка до складання тестів TOEFL/IELTS і літній мовний табір на мовних рівнях від 1 до 10.

Вивчення англійської мови відбувається в самому серці Торонто, найбільшому мультикультурному та фінансовому центрі Канади. Незважаючи на свій розмір і населення, місто є затишним і безпечним місцем для навчання та проживання.

Кожен, хто бажає вивчати англійську мову в Торонто, здає в ESC спеціальне тестування для визначення мовного рівня, після чого відбувається розподіл за групами та рівнями мовних програм.

Програми вивчення англійської в Канаді

Загальна англійська

Цей курс розрахований на рівні від початківця до просунутого і сфокусований на точності мовлення та письма, вивченні основних правил граматики та розвитку швидкого мовлення.
Основний курс (рівень 1 - 10): Курс призначений для розвитку навичок аналізу інформації шляхом читання та аудіювання, правильного застосування на практиці граматики як в усному мовленні, так і в письмі. Він також включає спеціалізовані заняття з вивчення усного мовлення, ідіом, діалектизмів і виразів.

Курс розвитку основних академічних навичок англійської мови (рівень 3 - 5):
Програма підготовлена для тих, хто бажає продовжити успішне навчання в коледжі або університеті та спрямована на розвиток основних письмових навичок, читання та аудіювання, а також критичне мислення.

Основи письма (рівень 4 - 5):
Курс присвячений основам письмового мовлення та вивченню частин мови, структури речень і контексту.

Основи вимови (рівень 5 - 7): Заняття цього курсу призначені для студентів, які прагнуть спілкуватися і звучати так само чисто як носії мови. Основна увага приділяється наголосу в словах та інтонації.

Основи ділового мовлення (рівень 7 - 10): Уроки за цією програмою вивчення англійської мови покликані допомогти студентам і підготувати їх до роботи в міжнародній компанії. Учні вивчають питання реклами та пошуку роботи, онлайн-презентації, написання резюме та проходження співбесіди.

Фокус на письмі (рівень 7 - 10): Ця 12-тижнева інтенсивна програма складається з трьох щоденних занять, де вивчається лексика (включно з ідіомами, стійкими поєднаннями та дискурсом).

Фокус на усному мовленні (рівень 7 - 10): 8-тижневий курс розроблений для студентів, які бажають бути успішними спікерами. Учні вивчають ефективне використання розмовних виразів, ідіом, сленгу та ораторське мистецтво.

Англійська мова для охорони здоров'я: Ця 16-тижнева програма створена для майбутніх лікарів, медсестер, лаборантів та інших медичних фахівців. Протягом курсу вивчається спеціалізована медична термінологія та робота з пацієнтами.

Підготовка до складання IELTS (рівень 7 - 10): 12-тижнева програма розроблена для вступників до вишів, яким необхідно пройти тестування згідно з міжнародними стандартами. Студенти проходять чотири модулі тестування: академічне читання, академічне письмо, аудіювання та усне мовлення.

Підготовка до складання iBT TOEFL (рівень 7 - 10): Інтенсивний 12-тижневий курс охоплює всі чотири частини тестування TOEFL iBT: аудіювання, усне мовлення, читання та письмо, а також стратегії успішного проходження тестування. Студенти практикуються складати тест протягом програми.

Програма переходу до коледжу (UCTP Prep (від 7 рівня і вище): 12-тижневий курс, що включає створення презентацій, групові обговорення, академічне читання, навички конспектування та викладання.

Літня програма для підлітків

Програма створена для студентів 12-17 років і проходить щорічно з червня по серпень.

Цей курс вивчення англійської мови в Торонто поєднує уроки англійської, екскурсії та різні види діяльності, спрямовані на поліпшення мовних навичок. Усі учні можуть проживати в резиденції школи або самостійно орендувати житло.

Програма для молодих лідерів (YLP): Ця унікальна програма для студентів 14-18 років пропонує інтегроване вивчення англійської. Студенти навчаються в експертів у сфері бізнесу, проектування, медицини та інформаційних технологій.

Програма включає: три мовних заняття на день (4,5 години), щотижневі семінари з підготовки до кар'єрного зростання, відвідування культурних подій і групові проєкти.

Проживання

Для всіх, хто вивчає англійську мову в ESC, доступні два види проживання на вибір.

Перший - у приймаючій сім'ї в окремій кімнаті з триразовим харчуванням. Цей варіант зручний тим, що учень одразу занурюється в мовне середовище і може щодня практикувати з членами сім'ї отримані в школі навички та знання.

Другий варіант - кожен студент може забронювати місце і після приїзду оселитися в студентській резиденції. У резиденції передбачені кімнати на двох осіб, необхідні меблі, обладнання, басейн, спортзал і триразове харчування.

Вартість навчання

  1. загальний курс англійської мови: 4 тижні - від 980 до 1 795 доларів;
  2. спеціалізовані курси англійської: усне мовлення, письмове мовлення або англійська для охорони здоров'я: 4 тижні - 1 560 доларів;
  3. академічна англійська: 12 тижнів - 4 655 доларів;
  4. програма підготовки до складання IELTS, iBT TOEFL: 4 тижні - 1 560 доларів;
  5. проживання в сім'ї (включно з триразовим харчуванням): 4 тижні - 1 025 доларів;
  6. проживання в резиденції (без харчування): 4 тижні - 700 доларів;
  7. медичне страхування: 2 долари на день.
Представник English School of Canada
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник ESC і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з ESC і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни