Fairleigh Dickinson University

Університет Ферлі Дікінсона - це центр передового навчання, який прагне
підготувати своїх студентів як громадян світу, які зможуть стати затребуваними та активними учасниками глобальної спільноти.
Fairleigh Dickinson University
Виш вперше відчинив двері в 1942 році. Його засновниками стали доктор Пітер Саммартіно і його дружина Сільвія. Згодом Університет Ферлі Дікінсон перетворився на один із найбільших приватних вишів у Нью-Джерсі.

Fairleigh Dickinson University | Університет Ферлі Дікінсон

Сьогодні понад 11 500 студентів із 32 штатів і 72 країн навчаються у двох кампусах на півночі Нью-Джерсі та його міжнародних кампусах у Рокстоні (Англія), і Ванкувері (Канада).

Fairleigh Dickinson University пропонує понад 100 програм на ступені молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра та доктора. Завдяки широкому спектру пропозицій, у поєднанні з глибиною та досвідом викладачів, Університет Ферлі Дікінсон є гарним варіантом для всіх, хто хоче здобути освіту в Канаді.

Рейтинги

Університет Ферлі Дікінсон входить до числа найкращих регіональних університетів Північного регіону за версією журналу US News & World Report "s Best Colleges 2020. Також він посів 20-те місце в рейтингу найкращих шкіл у цьому ж журналі. Крім того, програми бакалаврату в галузі бізнесу та інженерії були названі одними з найкращих у країні. Виш посів 32-ге місце серед регіональних університетів Півночі і 28-ме місце серед коледжів та університетів регіону. FDU також був визнаний одним із найкращих у рейтингах серед студентів бакалаврату

(35 у регіоні), найінноваційніших шкіл (21) і найкращих викладачів із соціальної мобільності (41).

Faieerleigh Dickinson University входить до числа найкращих коледжів Америки за версією журналу Forbes (2019).

FDU входить до числа найкращих коледжів США в рейтингу Wall Street Journal/Times Higher Education (2020).

Університет входить до числа найкращих регіональних університетів на півночі США (21) за версією незалежного сайту пошуку і рейтингів коледжів College Choice (2016).

Також був названий журналом Money одним із "Найкращих коледжів за ваші гроші у 2019 році", який раніше поставив FDU на 5-те місце в списку "50 коледжів, які приносять найбільшу користь" (2017) і був названий одним із найкращих коледжів Америки (2020).

Коледжі та школи в Університеті Ферлі Дікінсон

Університет Ферлі Дікінсона включає в себе 7 шкіл і 2 коледжі, кожна з яких вивчає різну галузь.

Коледж вільних мистецтв і наук Максвелла Бектона

Навчальна програма коледжу спрямована на розвиток у студентів інтелектуальної орієнтації, необхідних навичок і знань для досягнення їхніх освітніх, професійних та особистих цілей.

Гнучкість загальноосвітньої програми Коледжу Бектона дає змогу кожному студенту розробити індивідуальну програму, що поєднує основні та другорядні галузі навчання з групами пов'язаних факультативів. Навчальна програма передбачає відповідний розвиток навичок письмового мовлення, усного виступу, мов і математики на основі результатів тестування та навчальних цілей.

Факультет включає:

 • Школа мистецтв;
 • Департамент комунікацій;
 • Департамент математики та комп'ютерних наук;
 • Загальні навчальні вимоги коледжу Бектона: рівні 1 і 2;
 • Консультації з академічних питань у кампусі Флорхем;
 • Департамент біологічних наук;
 • Департамент кримінології та кримінальної юстиції;
 • Департамент соціальних наук та історії;
 • Інтенсивний курс для абітурієнтів;
 • Програма мови, культури та професійного зростання;
 • Департамент хімії, біохімії та фізики;
 • Департамент літератури, мов, письменства та гуманітарних наук;
 • Суспільні науки;
 • Документи та ресурси коледжу Бектон.

Педагогічна школа Пітера Саммартіно

Педагогічна школа Пітера Саммартіно готує учнів до того, щоб стати висококваліфікованими ефективними вчителями та керівниками в галузі освіти. Вона пропонує широкий спектр виняткових програм, включно з:

 • прискорену 5-річну програму QUEST для студентів, що ведуть до отримання ступеня магістра гуманітарних наук;
 • ступінь магістра мистецтв для вчителів після отримання ступеня бакалавра для тих, хто бажає отримати сертифікат початкового викладання;
 • програму навчання лідерства для тих, хто хоче працювати в адміністрації;
 • безліч програм для сертифікованих вчителів, які хочуть використовувати професійні можливості в галузі підвищення грамотності, спеціальної освіти, англійської мови як іноземної та навчальних технологій.

Освітня школа акредитована на національному рівні Радою з акредитації підготовки викладачів (CAEP).

Школа фармацевтики та медичних наук

Школа фармацевтики та медичних наук Університету Ферлі Дікінсон пропонує динамічну навчальну програму, що включає нові технології, глобальні перспективи та основоположні принципи майбутньої охорони здоров'я.

Це новаторський підхід до фармацевтичної освіти, тому що революційні розробки змінюють сферу. Роль фармацевта розширюється після ухвалення законодавства про реформу охорони здоров'я та появи персоналізованої медицини. На фармацевтів дедалі частіше покладаються ролі експертів з безпеки ліків, посадовців громадської охорони здоров'я, науковців, клініцистів, комунікаторів, менеджерів та захисників інтересів пацієнтів у багатьох сферах медичної спільноти.
Школа фармацевтики та медичних наук FDU пропонує різноманітні класи, лабораторні роботи та практичні програми.

Бізнес-школа Зільбермана

Входить до 5% найкращих бізнес-шкіл світу. Диплом у бізнес-коледжі Зільбермана підготує вас до того, щоб стати лідером у бізнесі та управлінні - людиною, яка привнесе етичні аспекти в будь-яке професійне середовище. Курс на здобуття ступеня в галузі бізнесу дасть безпосередній досвід спілкування з бізнес-спільнотою, надавши перевірені методи фінансового та стратегічного аналізу, загального бізнес-планування та реалізації.

Бізнес-школа Зільбермана акредитована AACSB International - провідним світовим органом з акредитації університетських шкіл бізнесу. Акредитацію AACSB мають менш ніж 5% бізнес-шкіл по всьому світу.

Школа надає високоякісну інноваційну освіту в галузі бізнес-лідерства на основі практичних досліджень і професійної діяльності факультету. На сьогоднішній день онлайн-програми школи дають змогу охоплювати більшу кількість студентів по всьому світу.

Міжнародна школа готельного бізнесу, спорту та туристичного менеджменту

Школа надає навчання за двома напрямами:

 • готельний бізнес і туристичний менеджмент;
 • спортивне адміністрування.

Напрям готельного бізнесу та туристичного менеджменту керується ідеєю, що готелі, курорти, ресторани, кулінарія та туризм - усі вони спираються на одну спільну мету - надати клієнтам відмінний сервіс, що є запорукою успішного бізнесу. Випускники цього напряму - до певної міри художники, які опановують технічне мистецтво своєї справи, щоб забезпечити бездоганний досвід для гостей.

Навчання в школі включає в себе всі основи технологій, бізнесу та поведінки споживачів. Успіх випускників свідчить про те, що школа давно посідає лідируючі позиції в цій галузі освіти. Визнані незалежними рейтингами, викладачі ніколи не стоять на місці та продовжують зростати, завжди залишаючись тісно пов'язаними зі швидкозростаючою галуззю, у яку школа робить свій внесок у багатьох відношеннях.

Що стосується напряму "спортивне адміністрування", то програма надає студентам унікальний академічний досвід у фундаментальних аспектах спортивного адміністрування (право, фінанси, маркетинг і збір коштів), а також спеціалізацію в певній галузі спорту (тренерство, фітнес та інші). Це забезпечує успіх студентів в освітньому процесі та готує їх до того, щоб вони стали громадянами світу через глобальну освіту, а також заохочує розвиток прикладних досліджень для практиків у галузі управління спортом і відпочинком.

Школа психології та консультацій

Школа психології - один із провідних академічних підрозділів Університету Ферлі Дікінсон. Вона визнана на національному рівні та пропонує низку програм для випускників і бакалаврів. До них належать три докторські програми:

 • Доктор філософії. Програма з клінічної психології, акредитована Американською психологічною асоціацією;
 • П'ятирічний Psy.D. Програма зі шкільної психології;
 • Просунутий Psy.D. Програма зі шкільної психології.

Школа також пропонує кілька ступенів магістра:

 • у галузі клінічного психічного здоров'я, визнана Радою з акредитації консультування та пов'язаних освітніх програм;
 • у галузі судової психології;
 • у галузі загальної/теоретичної психології;
 • у галузі промислової/організаційної психології;
 • програма сертифікації M.A. plus зі шкільної психології;
 • програма з клінічної психофармакології.

Крім того, школа пропонує курс перепрофілювання після здобуття ступеня бакалавра в галузі психології, призначений для надання допомоги тим, хто прагне зміни кар'єри і бажає перейти на курси підвищення кваліфікації з психології.

Школа комп'ютерних наук та інженерії Гілдарта Хааза

Школа комп'ютерних наук та інженерії пропонує професійні програми, які становлять велику цінність як для національної, так і для міжнародної спільноти. У програмах акцент робиться на професійній практиці та розглядається глобальні, соціальні проблеми та їхні потенційні рішення. Студенти користуються безпрецедентною індивідуальною підтримкою та ресурсами. Активна участь - це ключ до глибокого розуміння, тому всі суворі програми STEM включають багатий практичний досвід. Школа готує випускників до складної кар'єри у сфері високих технологій і до вступу в спеціальні аспірантури. Інноваційні навчальні програми надають студентам безцінні міждисциплінарні перспективи, використовуючи ресурси, досвід викладачів та синергію, які існують у школі.

Школа медсестер і суміжної охорони здоров'я Генрі П. Бектона

Школа медсестер і суміжної охорони здоров'я пропонує курси та академічні програми, які готують випускників до кар'єри в галузі сестринської справи, клінічних лабораторних досліджень, а також медичних і радіологічних технологій.

Програми бакалаврату з сестринської справи, магістерські програми з сестринської справи, докторантура сестринської справи та програма сертифікатів APRN для аспірантів акредитована Комісією з університетської сестринської освіти (CCNE).

Школа суспільних і глобальних відносин

Унікальна аспірантура залучає видатних студентів у чотирьох кампусах Канади, Великої Британії та США, а також понад 30 стратегічних віддалених офісів у Нью-Джерсі, з метою підготовки до значного просування в громадській або некомерційній кар'єрі або до початку нової кар'єри на державній службі.

Школа є лідером в охопленні працюючих професіоналів, зайнятих неповний робочий день, у вечірні та вихідні години, використовуючи офлайн, онлайн і змішані формати.

Проживання та вартість навчання в
Fairleigh Dickinson University

Усі першокурсники зобов'язані сплатити одноразовий університетський збір у розмірі 50$.

Вартість проживання в кампусі залежить від обраних апартаментів (одно-, дво- або тримісні), а також від семестру - весняного або осіннього. Середня ціна така: Одномісні апартаменти: осінній семестр - 5,772$ - 7,391$, весняний семестр - 6,790$ - 8,695$;

Двомісні апартаменти: осінній семестр - 3,896$ - 4,973$, весняний семестр - 4,583$ - 5,851$;

Тримісні апартаменти - осінній семестр - 3,262$ - 4,153$, весняний семестр - 3,838$ - 4,886$.

Вартість плану харчування варіюється від 1,581$ до 2,271$ за семестр.

Вартість навчання залежить від обраних курсів і програм. Середня вартість навчання становить 18,540$ за рік навчання.

Представник Fairleigh Dickinson University

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Fairleigh Dickinson University і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Fairleigh Dickinson University і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни