Fairleigh Dickinson University – Vancouver

Університет Ферлі Дікінсон - Ванкувер - акредитований вищий навчальний заклад, який дає студентам унікальну можливість отримати диплом американського коледжу, проходячи навчання в Канаді
Університет Ферлі Дікінсон - Ванкувер - акредитований вищий навчальний заклад, що дає студентам унікальну можливість отримати диплом американського коледжу, навчаючись у Канаді. Усі навчальні курси схвалені Міністерством вищої освіти Британської Колумбії.

Fairleigh Dickinson University (FDU) відкрився в Сполучених Штатах у 1942 році і наразі є одним з найбільших приватних вишів штату Нью-Джерсі. Університет має 2 кампуси на території США (на півночі Нью-Джерсі), один в Англії (в Рокстоні) і один у Канаді в місті Ванкувер.

FDU являє собою центр передового досвіду, діяльність якого присвячена підготовці майбутніх лідерів. Університет надає затребувану міждисциплінарну освіту, яка дозволить побудувати успішну кар'єру в будь-якій країні світу.

Кампус у Ванкувері - найновіший у складі університету. Він розпочав свою роботу тільки 2007 року в одному з наймальовничіших, космополітичних і мультикультурних міст світу.

Кампус Ванкувера вирізняється безліччю переваг:

 • прекрасним викладацьким складом;
 • новими сучасними аудиторіями та лабораторіями;
 • невеликими класами (що дає можливість проявити себе кожному студенту);
 • інтенсивною програмою підтримки студентів.

Пропонуючи різноманітні програми, послуги та можливості, виш створює унікальне середовище, в якому люди можуть успішно взаємодіяти один з одним і вчитися один в одного. Широкий спектр культурних, освітніх, розважальних, соціальних і лідерських програм допомагає створити захопливе студентське життя і виховати всебічно розвинених, упевнених у собі громадян світу.

Програми в університеті Ферлі Дікінсон - Ванкувер

Кампус Ванкувера пропонує низку академічних програм бакалаврату, які дають змогу отримати ступінь BS або Bachelor of Arts Університету Ферлі Дікінсон:

 1. Бакалавр наук у галузі ділового адміністрування.
  Ця програма акредитована AACSB. Вона розрахована на 121 кредит. Програму пропонує бізнес-коледж Сілбермана FDU. Курси досліджують поглиблені теорії та прикладні концепції, які стосуються ведення бізнесу на глобальній конкурентній основі. Студенти, які спеціалізуються в галузі ділового адміністрування, мають пройти спеціалізацію з міжнародного бізнесу, а також можуть обрати другу спеціалізацію з фінансів, підприємництва, інформаційних технологій або маркетингу.
 2. Бакалавр наук у галузі інформаційних технологій.
  Програма на 122 кредити, яку пропонує Школа комп'ютерних наук та інженерії FDU. Ця програма пропонує міждисциплінарний навчальний план з упором на інформаційні технології та комп'ютерні науки. Вона унікальна тим, що об'єднує традиційні академічні теми з передовими та сучасними IT-практиками і технологіями.

  Студенти, які спеціалізуються на інформаційних технологіях, як правило, закінчують курс ділового адміністрування. Також вони можуть обрати спеціалізацію в мережевому та системному адмініструванні або WEB-технологіях.
 3. Бакалавр мистецтв в індивідуальних дослідженнях.
  Це програма на 120 кредитів, яку пропонує Коледж безперервного навчання Ентоні Дж. Петрочеллі FDU. Вона створена для поглибленого вивчення гуманітарних наук. Ця програма дає можливість переводити до 90 кредитів за попередні курсову роботу, іспит, професійне навчання або сертифікацію.

  Студенти можуть обрати поглиблене вивчення якоїсь однієї галузі або розробити програму навчання, поєднуючи курси гуманітарних наук із професійною спеціалізацією в одній із таких галузей: бізнес; комунікації; міжнародні зв'язки; прикладні технології.
 4. Бакалавр мистецтв у галузі індивідуальних досліджень зі спеціалізацією у сфері готельного та туристичного менеджменту.
  Це програма на 120 кредитів, яку також пропонує Коледж безперервного навчання Ентоні Дж. Птерочеллі. Програма на ступінь бакалавра дає можливість підготуватися до успішної кар'єри в галузі індустрії готельної справи та туризму на місцевому або міжнародному рівні, а також підвищити свою кваліфікацію тим, хто вже працює в цій галузі.

Також університет пропонує кілька передових програм магістратури:

 1. Ступінь магістра адміністративних наук (MAS) - це 30-кредитний ступінь для підвищення у студентів навичок лідерства та організації. Курс навчання поєднує когнітивні та інтерактивні практики. Студенти проводять тематичні дослідження, практики моделювання, вправи індивідуальні та в групі, а також займаються польовими дослідженнями, які допомагають розвинути управлінські навички та критичне мислення.
 2. Магістр наук у галузі прикладної інформатики (MSACS) - 30-кредитна програма, яка готує студентів до успішної кар'єри в промисловому секторі або для подальшої аспірантури. Програма дає змогу поглибити знання в різних галузях інформатики: від розроблення ПЗ до комп'ютерного дизайну та системного аналізу для управління інформаційними системами.
 3. Ступінь магістра в галузі готельного менеджменту (MHMS) - гнучка академічна програма, що призначена для тих, хто хоче розпочати або продовжити кар'єру в різних професіях, пов'язаних із готельною справою

Pre-University Programm - курс підготовки у FDU - Ванкувер. Кампус Ванкувера також пропонує доуніверситетську програму, яка забезпечує поглиблене вивчення англійської мови для абітурієнтів, які відповідають вимогам для вступу, але потребують додаткового навчання англійської мови для вступу на програму бакалаврату. Вона розрахована на 1 семестр. Після успішного закінчення програми, студенти зараховуються на одну з чотирьох програм бакалаврату.

Проживання в Fairleigh Dickinson University - Vancouver

Кампус вишу у Ванкувері пропонує кілька варіантів проживання своїм студентам:

 1. У приймаючій сім'ї. Студентська служба допоможе підібрати ідеальний варіант для проживання в канадській сім'ї з хорошими умовами та неподалік від вишу.
 2. Оренда квартири - спільне проживання з іншими студентами. Це чудовий варіант для студентів старших курсів. Поки ви шукаєте квартиру, університет допоможе підібрати хороший варіант для тимчасового проживання в готелі або хостелі.

Представник Fairleigh Dickinson University

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Fairleigh Dickinson University і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Fairleigh Dickinson University і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни