Humber College

Advertising Graphic Design Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень, січень
Дипломна програма призначена для задоволення галузевого попиту на рекламних арт-директорів та графічних дизайнерів із міцними стратегічними, візуальними, концептуальними, типографськими та технічними навичками. Заняття спрямовані на вивчення реклами, при цьому особлива увага приділяється розвитку таких важливих навичок, як творче мислення, вирішення проблем, робота в команді та презентація.
Ця програма проведе вас через безліч аспектів візуальної комунікації, включаючи теорію кольору, концепційний процес, типографіку, дизайн, маркетингові стратегії, інтерактивні медіа та цифрові технології за допомогою стандартних інструментів. У вас також буде унікальна можливість застосувати ці навички на реальних клієнтах через BuildingF, наше власне креативне агентство. Коли ви вивчите фундаментальні концепції реклами та маркетингу, проекти зі зв'язків з'єднають вас зі студентами в програмах Реклама Копірайтинг та Реклама - Управління обліковими записами. Ці проекти допоможуть вам вдосконалити навички співпраці та співпраці, готуючи вас до роботи.
Наш консультативний комітет складається з досвідчених арт-директорів та дизайнерів, які регулярно переглядають та вносять свій внесок в нашу навчальну програму, гарантуючи, що вона завжди знаходиться в авангарді розвитку галузі. Багато з наших викладачів є інструкторами та майстрами креативної реклами, що дасть вам можливість скористатися їхнім досвідом, зв'язками та знаннями.

Ваша Кар'єра

Огляньте навколо - у нашому світі мало того, що не було брендом, розроблено, на екрані чи надруковано на папері. Сфера реклами та графічного дизайну дає вам можливість перетворити художній талант та креативне мислення в успішну кар'єру. Наш світ базується на засобах масової інформації - фірмових стилях і брендах, книгах, кампаніях в соціальних мережах, журналах, логотипах, постерах та інших графічних комунікаціях для друку та на екрані. Наші випускники створюють та виконують професійні дизайнерські та рекламні роботи для рекламних агентств, дизайн-студій, власних дизайнерських відділів, відділів маркетингу, цифрових студій та компаній з продажу. Зовнішні можливості в мистецтві та дизайні розширюються і можуть бути дуже прибутковими.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах та отримати ступінь бакалавра:
Ефективна допомога з поступленням та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)