Humber College

Multimedia Design and Development Diploma (2 Years)

Початок навчання – вересень, січень
Відзначена нагородами дипломна програма Humber Multimedia Design and Development дає можливість прийняти участь в широкому освітньому процесі з мультимедійного дизайну, де ви здобудете цілий спектр навичок інтерактивного створення цифрових медіа, включаючи веб-дизайн, дизайн мобільного інтерфейсу, дизайн вражень, анімаційну графіку, 2D-анімацію, веб-кодування, стрімінг, тестування користувача, редагування відео та звуку, створення прототипів інтерфейсу користувача, розповідь цифрових історій та інтерактивний дизайн. Через цей практичний навчальний процес ви розвинете фундаментальні творчі та технічні здібності мультимедійного дизайну та розробки, необхідні для роботи у сфері відеографії, анімації, веб-дизайну та розробки інтерактивного контенту.
Дизайн та розробка мультимедіа - це одна з трьох програм нашого кластера взаємодії та проектування загальної платформи. Перший семестр цієї програми перетинається з трьохрічною програмою веб-дизайну та інтерактивних медіа і трьохрічною програмою графічного дизайну. Це дає вам можливість ознайомитися з різними областями програмування, загальними елементами дизайну та творчого мислення, а також спільною роботою зі студентами, які вчаться працювати в додаткових галузях кар'єри. Більше широке ознайомлення з постійно розвиваючимся захоплюючим світом дизайну та розробки дозволить вам дослідити межі цієї області навчання, а потім ви підтвердите свої знання перед другим семестром навчання.
Під керівництвом досвідчених та кваліфікованих викладачів ви дізнаєтеся та отримаєте досвід роботи зі стандартним програмним забезпеченням, таким як Photoshop, Dreamweaver, Adobe Brackets, Illustrator, After Effects, Audition, Adobe Animate, Final Cut Pro та Premiere. Веб-технології, такі як HTML5, розширювана мова розмітки (XML), каскадні таблиці стилів (CSS3), JavaScript, jQuery та гіпертекстовий препроцесор (PHP) та MySQL, використовуються в практичних ситуаціях навчання в нашому прикладному навчальному середовищі з відповідними галузевими проектами.
Ви будете розвивати важливі навички спільної роботи в команді та управління проектами за допомогою групових завдань як у межах цієї програми, так і міждисциплінарної роботи зі студентами суміжних програм. Це підготує вас до спільних проектів у цій області і допоможе отримати реальний вигляд на природу мультимедійної роботи. Ви будете готові використовувати нові медіа можливості, розробивши всеосяжний портфель, який ви зможете представити потенційним роботодавцям чи клієнтам, і ознайомитися з підприємницькими можливостями, відкритими для професіоналів у цій багатій області. Студенти цієї програми також отримають практичні навички роботи з користувачами за допомогою нашої унікальної сучасної мобільної лабораторії юзабіліті та трудового влаштування.

Ваша Кар'єра

Попит на творчий та ефективний мультимедійний контент продовжує зростати у всіх секторах економіки, створюючи широкі можливості для фахівців з інтерактивного дизайну та розробки, які мають перевірені навички та сучасні знання потреб галузі.
Допомагайте корпораціям, некомерційним організаціям та урядовим установам виділятися в обширному і забрудненому цифровому всесвіті завдяки вашій здатності створювати привабливий та ефективний інтерактивний мультимедійний контент для смартфонів, планшетів та настільних комп'ютерів. Ваші навички створення різноманітних мультимедійних додатків за допомогою повного спектру стандартного програмного забезпечення дозволять вам розвиватися в цій швидкорозвиваючій галузі.
Завдяки практичному навчанню у рамках нашої програми, в усіх сферах можуть виникнути можливості для роботи у великих або невеликих організаціях, які мають засоби виробництва та презентації засобів масової інформації.

Останні випускники цієї програми знайшли роботу на Intrafinity.com, TheJuggernaut.ca, De-mac Media.com, DesignAxiom.ca, Rogers, iVillage.ca, CBC.ca, CTV.ca, SapientNitro, CHUM Radio, NuBrand.com CanWest, MTV Canada, Macleans.ca, MacLaren McCann, Teletoon, Taxi.ca, The Weather Network, Devlin.ca та інших організаціях.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах і отримати ступінь бакалавра:
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)