Humber College

Architectural Technology Diploma (3 Years)

Початок навчання – вересень, січень
Ця програма навчить вас використовувати навички логічного та критичного мислення, застосовуючи архітектурні технології в будівництві та проектуванні будівель.
Ви будете вчитися від нагороджених професорів та ліцензованих архітекторів, які нададуть вам реальні перспективи та цінні контакти в галузі. Навчальний план розроблено з участю промисловості, що гарантує, що ви вивчаєте поточні та актуальні матеріали.
У програмі ви дізнаєтеся:
  • Автоматизоване малювання, методи будівництва та управління проектами з використанням найсучасніших комп'ютерних програм, таких як Revit (Інформаційне моделювання будівель), AutoCAD, Adobe Illustrator, Photoshop, Indesign та sketchUP.
  • Будівельні технології для матеріалів, таких як дерев'яна рама, сталь, кам'яна кладка та збірний залізобетон, а також для масивної деревини.
  • Практичні навички, включаючи будівельний кодекс, будівельні специфікації, оцінку, а також знання структурних та екологічних систем.
  • Стійка архітектура, системи пасивних будинків та чисті нульові методи проектування та будівництва, необхідні для скорочення викидів вуглецю та впливу зміни клімату в галузі архітектурних технологій.
Курси включають в себе навчання візуальному представленню, історії архітектури, будівельної науки, плануванню території та технічним комунікаціям. Факультативні можуть включати в себе ванну та кухню, деталі інтер'єру, будівельний кодекс (юридичний), дизайн житлового будинку в невеликій будівлі та багато іншого.

Ваша Кар'єра

Побудуйте для себе велике майбутнє у сфері архітектурних технологій. Будівництво будівель продовжує зростати, і підприємці очікують, що кількість кваліфікованих робітників скоротиться, що потребує нових випускників для входу в галузь архітектурних технологій.
Наші випускники працюють:
  • при створенні проектно-конструкторської документації для архітектурних бюро;
  • як координатори проектів, оцінювачі та інспектори проектів для підприємств-підрядників;
  • як спеціалісти з житла для дизайнерських фірм;
  • як торговельні представники для виробників будівельної техніки;
  • як будівельні інспектори та планувальники для муніципалітетів.
Швидкий ріст будівництва і конструкції в Торонто та південному Онтаріо разом із сильною репутацією Хамбера в галузі надає випускникам широкі можливості працевлаштування.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах і отримати ступінь бакалавра:
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)