Humber College

Graphic Design Diploma (3 Years)

Початок навчання – вересень, січень
Ця програма розроблена для творчих та стратегічних дизайнерів, які працюють з широким спектром інтерактивних медіа, таких як веб та екран, взаємодія з користувачем, анімаційний дизайн, а також традиційні друковані продукти. Вивчаючи та освоюючи концепції дизайну, ви будете генерувати креативні рішення та створювати візуальні ефекти для ефективної мультимедійної комунікації. По мірі того, як ви отримуєте необхідні знання та навички, ви зіткнетеся з багатьма темами та завданнями, необхідними в сучасній дизайнерській роботі. Ви станете стратегічно та типографічно кваліфікованими та оволодієте цифровими, редакційними, інтерактивними, інформаційними, рухомими та веб-дизайнерськими техніками. Крім того, відповідні знання в галузі програмування та підприємництва доповнять повний набір навичок.
Як частина нашого загального кластера платформи взаємодії та проектування, ця програма познайомить вас з багатьма аспектами проектування та дозволить вам співпрацювати зі студентами в суміжних областях. Перший семестр використовується спільно з програмою Multimedia Design and Development, а перший рік цієї програми - програмою Web Design та Interactive Media. Ваше ознайомлення з різними типами проектної роботи та загальними елементами програмування дозволить вам дослідити ваші варіанти та обрати напрямок до вашого другого року навчання.
Ви познайомитеся з багатьма аспектами графічного дизайну та отримаєте інструктаж та навчання з відомчих технологій та програмного забезпечення. Міждисциплінарні проекти дозволять вам розвинути навички співпраці, одночасно готуючи вас до робочого середовища. Ця програма включає унікальну можливість працювати з BuildingF, нашим власним центром творчих та бізнес-комунікацій, працюючи над реальними проектами для клієнтів, створюючи ваше портфоліо та професійні контакти.

Ваша Кар'єра

З понад 25 000 дизайнерів, Торонто знаходиться в центрі дизайнерського сектора Канади. У Торонто є багато можливостей для початківців графічних дизайнерів. Наша програма допоможе вам розвинути навички та вміння, необхідні для продовження обраної вами кар'єри.
Володіючи потужним поєднанням творчого мислення та технічних можливостей, ви будете готові залишити свій слід в найрізноманітніших сферах зайнятості, включаючи рекламу, комунікації, веб-дизайн, видавництво, комерційний друк, відносини з громадськістю, кіно та телебачення, а також мультимедійне виробництво. Ваші широкі дизайнерські навички та використання цифрових інструментів та програмного забезпечення допоможуть вам створити оригінальні та привабливі дизайни для широкого спектру проектів, включаючи журнальні статті, рекламні щити, рекламні матеріали та корпоративні веб-сайти.
Як фрілансер ви можете користуватися перевагами вибору ваших проектів та клієнтів, а також встановлювати свої власні тарифи та години.
Для підвищення кваліфікації ви можете продовжити навчання на наступних програмах і отримати ступінь бакалавра
Ефективна допомога з вступом та оформленням документів для навчання в Канаді:
+1 (647) 338-22-61 (Viber, WhatsApp, Telegram, Wechat)
Diploma Programs в Humber College (UA)