Huron University College at Western University

Huron University College at Western University - одна з найстаріших університетських спільнот у Канаді, що пропонує престижну, але доступну освіту.
Huron University College at Western University
Цей виш пропонує навчання в Канаді, що ґрунтується на індивідуальному підході, який покликаний не тільки дати знання, а й виростити лідера. У рамках Західного університету студенти коледжу Гурона отримують усі переваги навчання у великому виші: академічні, соціальні та розважальні.

Huron University College at Western University

Усі, хто закінчують Huron University College отримують диплом Western University. Він входить до числа 8 найкращих університетів Канади (QS World University Rankings), а це значить, що ваш ступінь буде визнано в Канаді та в усьому світі.

Трохи про історію вишу

Коледж Гурон був заснований 1863 року як теологічний виш і згодом став коледжем-засновником Західного університету. У 1878 році єпископ-викладач коледжу звернувся до уряду провінції з проханням заснувати коледж з університетськими повноваженнями. Його прохання було задоволено і 1878 року Huron College приєднався до Western University. Ці відносини збереглися й досі. Сам Huron College був перейменований на Huron University College тільки 2000 року.

Huron University College - унікальний у своєму роді виш. У той час, коли інші університети приймають тисячі студентів щороку, цей коледж цілеспрямовано обмежує кількість 500 абітурієнтами, щоб зберегти свою маленьку спільноту. Так коледж може гарантувати, що заняття відбуватимуться в аудиторіях до 30 осіб (замість 300 у звичайному університеті). При цьому, в Коледжі Гурона навчається багато іноземців. Це унікальна освіта в Канаді для міжнародних студентів - ви зможете розвиватися у своїй справі та отримати унікальний студентський досвід.
Усі професори коледжу мають ступінь PhD або MBA - студенти навчаються у найкращих у своїй галузі. Понад 95% випускників знаходять роботу протягом півроку. Крім того, Huron University College гарантує оплачуване стажування кожному своєму студенту. Жоден інший виш країни не забезпечує таку можливість.

Huron University College розташований у невеликому місті Лондон, неподалік від Торонто. Тут мешкає близько 400 000 осіб, значну частину яких (понад 50 тисяч) складають студенти коледжу та університету. Це доброзичливе та гостинне містечко і чудове місце для тих, хто любить природу - у ньому безліч парків і пішохідних маршрутів, полів для спортивних ігор. Кампус коледжу - це дуже жваве місце. Для студентів проводять різні заходи, також вони можуть відпочити в місті, займатися спортом, брати участь в одному з 200 клубів за інтересами, розвивати свої творчі здібності. Коледж Гурона створює унікальні умови для розвитку особистості та становлення майбутніх лідерів суспільства.

Як вступити до вишу в Канаді, який дасть глибокі знання та престижний диплом? Обирайте Huron University College - це саме таке місце.

Програми в Huron University College at Western University

Усі програми коледжу Гурона розраховані на 4 рівні: Minor, Major, Specialization, Honors Specialization.

Студенти можуть обрати безліч програм за різними напрямами:

 • Управління та організаційні дослідження (MOS). Цей курс дає змогу підготуватися до безлічі різних професій. Він включає поглиблене вивчення бізнесу та соціальних наук. Студенти вивчають бухгалтерський облік, фінанси, ділове адміністрування, менеджмент, організаційні дослідження, політику, етику. Ступінь BMOS стане хорошою сходинкою для отримання дипломів CPA і CFA, а також кар'єри в бізнес-сфері.
 • Управління, лідерство та етика (GLE). Курс розроблений для того, щоб дати студентам розуміння проблем сучасного управління та розвинути навички лідерства.
 • Економіка. Програми спеціалізації з відзнакою та основні програми розраховані на студентів, які хочуть працювати в бізнесі, торгівлі, сфері фінансів або уряді. Вони поглиблено вивчають теорію і проходять практики.
 • Центр глобальних досліджень. Унікальний курс навчання в Канаді, що дає міждисциплінарний і критичний досвід. Він готує студентів до навчання в аспірантурі з гуманітарних і соціальних наук, вивчення бізнесу, права, державного управління та соціального захисту. Курси включають такі предмети як: введення в глобальну культуру, введення в глобалізацію, критика капіталізму, проблеми глобального розвитку, негегемоністські економічні форми та ін.
 • Політологія. Поглиблені програми підготують студента до кар'єри в державних органах, міжнародних агенціях, дослідженнях політики, консультантів, теле- чи радіожурналістів, працівників громадських та міжнародних організацій. Також вони можуть продовжити освіту і стати юристами або викладачами університетів.
  Філософія. Курси варіюються від логіки до етики, від філософії права до філософії мистецтва. Такий диплом може стати хорошим стартом для кар'єри в різних галузях: юриспруденції, політиці, комунікаціях, журналістиці тощо.Психологія. Програма пропонує чотири модулі бакалаврату з упором на фундаментальні дослідницькі знання в цій науці. Основні курси поєднуються з додатковими факультативними за різними темами (наприклад, нейропсихологією, теорією особистості, психологією здоров'я тощо).
 • Англійська мова та культурологія. Нова програма дає змогу студентам познайомитися з унікальними літературними творами на різних платформах з урахуванням історичних, політичних і культурних подій. Випускників готують до того, щоб стати лідерами в корпоративному, громадському або державному секторах.
 • Історія. Динамічні захоплюючі курси, які відкривають безліч можливостей проводити практичні архівні дослідження, отримувати цифрові стипендії, здійснювати дослідницькі поїздки, співпрацювати з викладачами. Історичний факультет пропонує гнучкі інноваційні програми з основними та спеціалізованими курсами.
 • Французькі дослідження. Студенти отримують навички використання французької мови в усіх типах спілкування завдяки поглибленому вивченню граматики, композиції, перекладу, розмовної мови тощо.
 • Дослідження Східної Азії, Китаю та Японії. Студенти можуть обрати вивчення китайської, японської мови, а також історію, політологію, філософію, літературу як другорядні предмети.
 • Релігія і теологія. Вивчення релігії та її впливу на сучасне суспільство, соціальні, економічні, політичні рішення можуть допомогти майбутньому лідеру досягти успіху. Ви можете отримати ступінь бакалавра, а також Mater of Arts (Theology), Master of Divinity, Master of Theological Studies.

Навчання в Канаді в Huron University College дає змогу поєднувати свої спеціальності з великою кількістю програм на інших факультетах Західного університету та Richard Ivey School of Business, наприклад, з інформатикою, медициною, кримінологією, біологією тощо.

Проживання та вартість навчання в
Huron University College at Western University

Проживання

Студенти Huron University College можуть жити в резиденції вишу або винаймати житло самостійно. Коледж пропонує розміщення в 5-ти резиденціях:

 1. О'Нілл/Рідлі Хол - найбільший гуртожиток вишу. Пропонує одномісні мебльовані номери зі спільними ванними кімнатами.
 2. Гельмут Хол - одномісні та двомісні мебльовані номери зі спільними ванними.
 3. Південно-Західна резиденція - "люксові" номери з чотирма одномісними спальнями, спільною кухнею та двома ванними кімнатами.
 4. Резиденція Бро Хаус - одно- і двомісні номери з кількома спільними ванними, повністю обладнаною кухнею і вітальнею.
 5. Хендерсон Хаус Резиденція - призначена для старшокурсників. Пропонує одномісні кімнати з кількома спільними ванними, а також кухнею та вітальнею.

Усі студенти, які проживають у гуртожитку коледжу, повинні купувати план харчування.

Сніданки, обіди та вечері можна отримати в їдальні коледжу, розташованій за кілька хвилин ходьби від резиденцій.

Вартість навчання

Навчання в Канаді в Huron University College у 2020/2021 рр. обійдеться в суму від $36208 до $48433.
Вартість проживання - $9400 - $9950.
Вартість плану харчування - $4750.

Представник Huron University College at Western University

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Huron University College at Western University і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Huron University College at Western University і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни