International Language Academy of Canada (ILAC)

#ILOVEILAC: Англійська в Канаді. Здійсни велику мрію!
Англійська в Канаді з ILAC
Мрієте вивчити англійську в одному з найпрестижніших лінгвістичних центрів Канади?
Тоді ласкаво просимо до INTERNATIONAL LANGUAGE ACADEMY OF CANADA.
Високий статус навчального закладу підтверджують 35 авторитетних нагород, присвоєних за чудове викладання англійської мови! Не так багато шкіл можуть похвалитися подібними досягненнями.
Вчителі школи мають багаторічний досвід викладання англійської як другої мови і сертифіковані TESOL.
Викладачі та співробітники ILAC доброзичливі і надають різнобічну підтримку своїм підопічним.

Розташування

Школа розташовується в сучасних бутик-готелях затишних мегаполісів Торонто і Ванкувер.

 • У Торонто мовний центр володіє п'ятьма кампусами в центрі міста буквально за кілька кроків від метро Reference Library - найбільшої бібліотеки в Канаді. Всі її послуги безкоштовні для студентів ILAC. Також неподалік розташовано багато з найпопулярніших туристичних визначних пам'яток. Кампуси в Торонто це 138 класних кімнат, безкоштовний Wi-Fi і кімнати відпочинку для студентів.
 • У ILAC Ванкувер чотири кампуси, які також розташовані в центрі міста, недалеко від набережної з видом на красиву гавань. ILAC Ванкувер це 75 класних кімнат, безкоштовний Wi-Fi і кімнати для відпочинку. За бажанням можна обрати варіант проживання в приймаючій сім'ї або в резиденції. Студентів щодня забезпечують триразовим харчуванням.

5 причин, щоб обрати ILAC

Виявляється, студенти з різних країн єдині в думці: ILAC - найкраща канадська школа для навчання англійської мови! 97% випускників рекомендують школу своїм друзям.

Що ж робить навчання в ILAC таким особливим? Ось п'ять причин, чому тисячі студентів приїжджають у Торонто і Ванкувер щороку:

 1. Розташування і ще раз розташування.
  Чи знаєте ви, що Канада вважається однією з найкращих країн у світі для навчання, роботи та життя? Відкрийте для себе Канаду, вивчаючи англійську в безпечній і невимушеній обстановці. Торонто і Ванкувер - це два найкращих міста для життя за версією ЮНЕСКО. Обирайте між Торонто та Ванкувером або навчайтеся в обох містах, щоб максимально зануритися в канадське життя.
 2. Найкращі друзі назавжди!
  Де ще можна завести друзів майже з усіх країн, при цьому перебуваючи лише в одній країні? Тільки в ILAC. Тут перебувають студенти з понад 75 країн, що робить центр однією з найбільш багатокультурних мовних шкіл на планеті. Світ справді зустрічається в ILAC!
 3. Красивий внутрішньо і зовні.
  Ви бачили модні кампуси ILAC у стилі бутік? Центр володіє дев'ятьма сучасними будівлями, чотири з них у Ванкувері та п'ять у Торонто. Кожен кампус має унікальний зовнішній вигляд і прикрашений творами сучасного мистецтва. Це прекрасно обладнані простори, які роблять ILAC ідеальним місцем для навчання, спілкування та створюють відчуття комфорту, як вдома.
 4. Оберіть своє навчання.
  Школа пропонує програми для будь-якого типу учнів. Для дітей, студентів або професіоналів, які хочуть навчатися протягом двох тижнів або одного року, ILAC допоможе скласти відповідний план навчання. Хочете працювати і вчитися одночасно? Міжнародний коледж ILAC запропонує програми з продажу та маркетингу, бізнес-адміністрування та інші з оплачуваною практикою або без.
 5. Досвід
  Подорож до іншої країни, знайомство з усім світом, вивчення нової мови - це спогади, які залишаються назавжди. Щотижня після навчання проводяться заходи, де ви можете зустрітися з іншими студентами та ближче познайомитися з Канадою. Як тільки ви станете студентом школи, ви завжди будете частиною великої родини ILAC.

Дати початку програм

Установча (ознайомча) сесія для нових студентів проводиться щонеділі напередодні дати старту занять, які розпочинаються щопонеділка. У разі якщо понеділок є святковим днем і регулярні заняття не проводяться, орієнтаційні заняття відбудуться в понеділок замість неділі.

Початок програм у 2019 році:
31 грудня, 7 січня, 28 січня, 25 лютого, 25 березня, 22 квітня, 20 травня, 17 червня, 15 липня, 12 серпня, 9 вересня, 7 жовтня, 4 листопада, 2 грудня, 30 грудня

Більшість курсів починаються з основних стартових дат. Студентам настійно рекомендується приступати до занять у зазначені числа.

Однак у виняткових випадках, можна розпочати заняття в альтернативні дати:
14 січня, 11 лютого, 11 березня, 8 квітня, 6 травня, 3 червня, 1 липня, 29 липня, 26 серпня, 23 вересня, 21 жовтня, 18 листопада, 16 грудня

СКІЛЬКИ ПОТРІБНО ВЧИТИСЯ
 • На проходження кожного рівня відводиться 4 тижні.
 • Мінімально можлива тривалість становить два тижні.
 • Навчатися можна стільки часу, скільки буде потрібно для завершення програми.

  Мовні програми

  ДЛЯ РІВНІВ 1-9 GENERAL ЕNGLISH

  Навчальний план курсу General Еnglish слідує методиці навчання для Кембриджських іспитів. За допомогою Кембриджського комунікативного методу в учнів підвищують усі чотири лінгвістичні навички (мовлення, аудіювання, читання та писемність).
  Учні рівнів від Beginner до High Intermediate спочатку займаються вивченням загальної англійської, а потім проходять більш поглиблені рівні.

  Вимоги до кандидатів:
  • Перед початком занять усі студенти складають тест, щоб визначити рівень своєї англійської.
  • Учні, які пройшли тестування на рівні 9 або нижче, зараховуються на General Еnglish.
  • Учні, які проходять вступне тестування з рівнем Pre-Advanced (10) або вище, зараховуються на програму більш високого рівня

   КЕМБРИДЖСЬКІ ІСПИТИ FCE, CAE ТА CPE

   Ця програма створена, щоб підготувати учнів до міжнародно визнаних іспитів.
   Кембриджський курс вивчення англійської мови - це найефективніший спосіб розвинути швидкість мовлення та покращити навички спілкування.
   Студенти покращать свої знання та навчаться вільно спілкуватися з native speakers.
   Кожні два тижні проводяться практичні іспити.

   Умови прийому:
   • Учні, які проходять тестування на рівні від Pre-Advanced до Hight-levels (10-17), зможуть відвідувати підготовчий курс Cambridge.
   • Якщо учні проходять попереднє тестування на рівні 9 або нижче, вони можуть почати навчання з програми General Еnglish

    BUSINESS ENGLISH

    Ця програма створена для професіоналів і орієнтована на вільне володіння англійською.
    Учні опановуватимуть навички, які необхідні для роботи та ділових комунікацій у міжнародному середовищі.
    Що вивчає курс: проведення переговорів, створення мереж і управління зустрічами, написання ефективних ділових листів і проведення презентацій.
    Також студенти отримують знання, достатні для успішного складання Кембриджських бізнес-іспитів (ВЕС).

    Вимоги до кандидатів
    • Кандидати, які проходять вступне тестування з рівнем 10 або вище, зараховуються на програму ділової англійської.

    ПІДГОТОВЧИЙ КУРС ДО ТЕСТУ TOEFL

    Метою цієї програми є допомога студентам для набуття впевненості в собі та навичок, необхідних для проходження іспиту TOEFL.
    Під керівництвом досвідчених викладачів ви легко досягнете бажаного результату.

    Умови проходження курсу
    • Учні, які проходять попереднє тестування з рівнем знань 10 або вище, будуть зараховані на програму підготовки до TOEFL.

    ПІДГОТОВЧИЙ КУРС ДО IELTS

    Результати тесту IELTS визнані більш ніж 9 000 організацій у всьому світі. Серед них школи, університети, роботодавці, організації з імміграційних питань та професійні спілки.

    Досягти бажаного результату вам допоможуть досвідчені викладачі. Після проходження курсу студенти набудуть не тільки необхідних навичок для складання тесту IELTS, а й упевненість у власних силах.

    Пройти весь курс підготовки до іспиту IELTS можна за 24 тижні, якщо навчання починається з рівнем Pre-Advanced (10). Або 12 тижнів, якщо рівень знань учня Hight-Advanced (14) і вище.

    Великою перевагою центру є те, що пройти іспит IELTS можна прямо в кампусах школи.

    Вимоги до кандидатів
    Якщо результати пробного тестування на рівні 10 і вище, студенти будуть зараховані на курс підготовки до IELTS.

    КУРС GAP YEAR

    Унікальне поєднання широко відомого курсу University Pathway з програмами канадських вишів. Програма Gap year складається із занять в ILAC у І першому семестрі, а у ІІ семестрі заняття проходять в університетах або коледжах.

    Цей курс дає можливість отримати незабутній навчальний досвід у Канаді всього за один рік вивчення англійської мови в центрі ILAC з відвідуванням курсів в одному з навчальних закладів партнерів.

    Приклади програм:

    Whistler Adventure School
    1-й семестр (16 тижнів) в ILAC: програма підготовки до вступу в університет.
    2-й семестр (16 тижнів) у школі Whistler Adventure: 4 очних студентських кредити.

    Зимовий семестр:

    • Інтернет і соціальні медіа маркетинг
    • Фотографія
    • Редагування фотографій
    • Планування заходів

    Літній семестр:

    • Відеографія
    • Редагування відео
    • Фотографія
    • Редагування фотографій

    Осінній семестр:

    • Планування заходів
    • Ринкова стратегія
    • Відеографія
    • Редагування відео

     Вимоги до англійської:

     • Для початку занять у ILAC на рівні 6+.
     • Для початку занять у школі Whistler Adventure - рівень ILAC 9+.

     Ніагарський коледж
     1-й семестр (16 тижнів) в ILAC: програма підготовки до вступу в університет.
     2-й семестр (16 тижнів) у Ніагарському коледжі: 5 очних курсів за одним із трьох напрямів - бізнес, туризм або мистецтво і наука.

     Зразки курсів:

     • Готельний і туристичний маркетинг
     • Основи міжнародної торгівлі
     • Основи психології
     • Написання стратегій

     Вимоги до англійської:

     • Початок навчання в ILAC від 10+.
     • Початок навчання в Ніагарському коледжі на рівні 13+

     Capilano University
     У першому семестрі (16 тижнів) заняття проходять в ILAC. Студенти навчаються за підготовчою програмою до вступу в університети.
     У другому семестрі (16 тижнів) - у Capilano University. Тут учні проходять 3 денні університетські курси та отримують 9 кредитів.

     Приклади програм:

     • Туризм і маркетинг
     • Мистецтво та технологія
     • Підприємницька діяльність / Менеджмент малого бізнесу / Менеджмент малого бізнесу
     • Соціальна антропологія
     • Екологічна географія: глобальні проблеми
     • Наука про навколишнє середовище

     Вимоги до англійської:

     • Начало обучения в ILAC с уровня 14+ или IELTS 5.5+.
     • Начало занятий в Capilano с IELTS 6.5.

     Квантленський політехнічний університет
     Протягом 1-го семестру (16 тижнів) навчання відбувається в ILAC за програмою підготовки до вступу в університет.
     Наступний 2-й семестр (16 тижнів) в університеті КПУ: 3 очних університетських курси - 9 кредитів.

     Зразки програм:

     • Філософія, культура та ідентичність.
     • Критичне мислення.
     • Управління людськими ресурсами.
     • Вступ до кримінології.
     • Соціальна та культурна антропологія

     Вимоги до англійської:

     • Початок навчання в ILAC на рівні 13+.
     • Початок навчання в KPU 3.3 (рівень 16).

     Lasalle college
     1-й семестр (16 тижнів) в ILAC: програма підготовки до вступу в університет плюс
     2 семестр (11 тижнів) у LaSalle College: 4 очних курси коледжу - 12 кредитів.

     Зразки курсів:

     • Графічний дизайн.
     • Мистецтво випічки та кондитерських виробів.
     • Готельний менеджмент.
     • Цифрова фотографія.
     • 3D-моделювання.
     • Гейм-мистецтво та дизайн.
     • Дизайн інтер'єру.
     • Модний дизайн

     Вимоги до англійської:

     • Початок навчання в ILAC з рівня 9+.
     • Початок навчання в коледжі Lasalle з рівня ILAC 12+.

     Университет Томпсона Риверса
     1-й семестр (16 тижнів) в ILAC: програма підготовки до вступу в університет плюс
     2 семестр (16 тижнів) в Університеті Томпсона Ріверса: 4 очних академічних курси.

     Зразки курсів:

     • Цифрове мистецтво та дизайн
     • Політологія
     • Соціологія
     • Музика
     • Театр
     • Образотворче мистецтв

     Вимоги до англійської:

     • Початок навчання в ILAC з рівня 10+.
     • Початок навчання в TRU з рівня ILAC 14+
     РІК ВСТУПУ ДО УНІВЕРСИТЕТУ ILAC + TRU
     З цим курсом ви зможете стати студентом університету швидше, ніж будь-де! Ця програма з плавним переходом у канадську систему вищої освіти дає змогу розпочати навчання з IELTS 5.5 і завершити повний університетський рік протягом 12 місяців.

     Ексклюзивний курс міжнародний рік ILAC-TRU надає можливість студентам з різних країн пройти програму Університету Томпсона Ріверса в ILAC Ванкувер і водночас удосконалити свої академічні навички англійської.

     Курс, що проводиться TRU - Open Learning, повністю акредитований і визнаний іншими вищими навчальними закладами.

     Усі кредити, отримані в Університеті Томпсона Ріверса, будуть прийняті будь-яким університетом Британської Колумбії та більшістю вишів Канади.

     Програми для молоді

     КРУГЛИЙ РІК

     Мовний центр ILAC може запропонувати програми швидкого навчання для молоді віком 16-18 років. Пакети для цієї категорії слухачів розроблені за схемою курсів для дорослих, що зарекомендували себе. Їхньою метою є допомогти учням якнайшвидше розвинути навички англійської. Зокрема, цілорічна програма базується на методиці Кембриджського іспиту.

     У програму включено відвідування прилеглих коледжів та університетів і безліч цікавих безалкогольних соціальних заходів. Учні можуть обирати бажаний навчальний курс із численних варіантів ILAC, з огляду на свої цілі та знання англійської. Це може бути General Еnglish, Кембриджські іспити, підготовчий курс до TOEFL/IELTS, підготовка до вступу до вишів.

     Учням рівня 9 і нижче рекомендуються факультативні заняття поліпшення певних мовних навичок.
     З цим курсом ви зможете стати студентом університету швидше, ніж будь-де!

     Ця програма з плавним переходом у канадську систему вищої освіти дає змогу розпочати навчання з IELTS 5.5 і завершити повний університетський рік протягом 12 місяців.

     Ексклюзивний курс міжнародний рік ILAC-TRU надає можливість студентам з різних країн пройти програму Університету Томпсона Ріверса в ILAC Ванкувер і водночас удосконалити свої академічні навички англійської.
     Курс, що проводиться TRU - Open Learning, повністю акредитований і визнаний іншими вищими навчальними закладами.

     Усі кредити, отримані в Університеті Томпсона Ріверса, будуть прийняті будь-яким університетом Британської Колумбії та більшістю вишів Канади.

     ЛІТНІЙ ПАКЕТ

     Поринь у канадське літо та вивчай англійську разом з ILAC!

     Пакет Platinum Summer English це унікальний освітній досвід для молоді, що гарантує яскраві враження.
     Розроблено для учнів віком від 15 до 18 років. До пакета включено 20 годин занять англійською на тиждень тривалістю 45 хвилин, проживання в приймаючій сім'ї, а також екскурсійні поїздки та активний відпочинок: картинг, каное, боулінг і безліч інших культурних заходів!

     За аналогією з навчальними програмами для дорослих, пакет Platinum English включає заняття, спрямовані на розвиток комунікативної та академічної англійської, а також підготовчі заняття до складання TOEFL або IELTS і до Кембриджських іспитів.

     Дати початку:
     • Для 2-х тижневого курсу - 31 серпня.
     • Для 2-х і 3-х тижневого курсу - 24 серпня.
     • Для 2-х, 3-х і 4-х тижневого курсу: 15, 22 і 29 червня; 6, 13, 20, 27 липня; 3, 10, 17 серпня.

     ЗИМОВИЙ ПАКЕТ

     Якщо вам до вподоби активний зимовий відпочинок з катанням на ковзанах, лижний спорт, сноубординг, поєднуючи це з вивченням англійської, то це ідеальна пропозиція, яка ідеально підійде вам!

     У пакет Platinum English включено 30 уроків на тиждень (заняття по 45 хв.). Навчання концентрується на комунікативній та академічній англійській, підготовчих заняттях з TOEFL/IELTS та Кембриджських іспитів.
     Пакет розроблено за аналогією з навчальним курсом для дорослих.

     У вартість пакета також входить проживання в сім'ї та безліч захопливих заходів! Зимовий курс призначений для учнів віком від 15 до 18 років.

     Дати початку:
     • Для 2-х тижневого курсу - 23 лютого.
     • Для 2-х і 3-х тижневого курсу - 16 лютого.
     • Для 2-х, 3-х і 4-х тижневого курсу: 5,12, 19 і 26 січня; 2 і 9 лютого; 29 грудня.

     University Pathway Program

     Понад 80 провідних вишів у різних частинах Канади мають партнерські угоди з ILAC.
     Курс University Pathway готує своїх випускників відповідно до високих стандартів канадської вищої освіти. Учні отримують максимум необхідних навичок для подальшого навчання в університеті та коледжі.

     Очікується, що після закінчення курсу учні матимуть рівень англійської TOEFL iBT 90-100.
     Крім того, ILAC проводить безкоштовні консультації та надає послуги для вступу до університетів.
     Випускників програми приймають у більшості університетів-партнерів і коледжів-партнерів за системою прямого перекладу.

     Що таке прямий переклад?
     • Студенти ILAC мають велику перевагу під час вступу завдяки угоді про прямий переклад.
     • Від імені студентів фахівці ILAC подають заявки до приймальних комісій канадських вишів.
     • Випускникам програми не потрібно буде складати іспити IELTS/TOEFL під час зарахування до університету чи коледжу зі списку партнерів.

     Чого навчають
     • Академічної англійської (письмової та усної).
     • Вчаться проведення наукових досліджень.
     • Готуються до навчання у вишах.
     • Написання есе (понад 100 слів).
     • Ведеться підготовка до тестування TOEFL/IELTS.
     • Навчаються основам тайм-менеджменту.
     • Освоюють презентації.
     • Розвивають критичне мислення.

     Вимоги до кандидатів
     • Якщо результати тестування нижчі, ніж Pre-Advanced, спочатку зараховують на General Еnglish, після чого переводять на University Pathway.
     • Якщо вступне тестування показує знання на рівні Pre-Advanced і вище, можна одразу приступити до Pathway.

     Скільки триває курс?
     Тривалість навчання залежатиме від початкового мовного рівня і розраховується на підставі результатів пройденого вступного тесту.

     High Advanced (рівень 14-15)
     Тривалість навчання: 8-12 тижнів
     Advanced (рівень 12-13)
     Тривалість навчання: 16-20 тижнів
     Pre-Advanced (рівень 10-11)
     Тривалість навчання: 24-28 тижнів
     High Intermediate (рівень 8-9)
     Тривалість навчання: 28-32 тижнів
     Intermediate (рівень 6-7)
     Тривалість навчання: 32-40 тижнів
     Pre-Intermediate (рівень 4-5)
     Тривалість навчання: 40-48 тижнів
     Beginner (рівень 1-3)
     Тривалість навчання: 48-56 тижнів

     Інтенсивність програм
     Насиченість навчання ви можете вибрати самостійно, виходячи з ваших цілей.
     1. Обираючи інтенсивний курс, на вас чекає 30 занять на тиждень. У цей пакет включено основний курс (26 занять) + факультатив (4 заняття).
     2. Якщо ви хочете збільшити швидкість навчання ще на 30%, обирайте Power English. Цей пакет включає 38 занять на тиждень. Щотижнева програма складатиметься з основного курсу (26 заняття) + предмета за вибором (4 заняття) + Power English (8 занять).

     Кому підходить цей курс
     Відзначена нагородами University Pathway призначається для вас, у разі:
     • Ви маєте атестат середньої школи і плануєте вступити на бакалаврат у канадському університеті або коледжі.
     • Ви маєте диплом університету і хочете продовжити навчання в магістратурі або аспірантурі.
     • Хочете бути готовими до високих стандартів канадської вищої освіти та досягти успіху.
     Представник ILAC
     Володимир Рудешко
     Canada, Toronto
     Я офіційний представник ILAC і ваш професійний гід у вступі.
     Багато років працюю з ILAC і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
     Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
     Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
     Офіс у Канаді
     +1 (647) 338-22-61
     (Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
     canada@infostudymail.com
     Офіс у Києві
     +38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
     м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
     Тут ви можете залишити заявку на консультацію
     Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
     You agree with our Terms and Conditions
     © All rights reserved
     Контакти
     Канада, Онтаріо
     74 Madison ave. Richmond Hill

     +1 (647) 338 22 61
     (viber, whatsapp, telegram, wechat)

     canada@infostudymail.com
     Інші країни