ІТ У КАНАДІ: КАР'ЄРА 21-ГО СТОЛІТТЯ

Давно стало звичним, наприклад, використовуючи сенсорні екрани, замовити їжу на "Біг Маку", навіть не розмовляючи зі співробітником. Інформаційні технології стали невід'ємною частиною повсякденного життя. Вони змінили буквально все: від покупок продуктів до створення штучного інтелекту.
Незалежно від галузі, підприємства все більше покладаються на інформаційні технології для оптимізації роботи. З новими технологіями, які можуть усунути багато проблем, зростає і потреба у фахівцях для розробки, обслуговування та усунення несправностей цих технологій. І, відповідно, з'являються нові навчальні програми. За допомогою програм, пропонованих у канадських коледжах, ви легко можете стати справжнім ІТ-професіоналом.

Переваги проходження курсу ІТ в Канаді

Найкращі курси навчання в Канаді для іноземних студентів, щоб швидко отримати роботу, це інформатика та IT, МВА, фінанси, інжиніринг та інженерний менеджмент, відновлювальна енергія, біонауки.

Канада - країна з процвітаючою економікою, в якій розташовано багато транснаціональних корпорацій, тому в Канаді високий попит на кваліфікованих ІТ-фахівців.

Будучи студентом програм ІТ у Канаді, ви матимете можливість спеціалізуватися в таких галузях, як комп'ютерні мережі, технології віртуалізації, програмування, адміністрування Windows Server, безпека ІТ, аварійне відновлення, веб-технології, інформаційні бази даних, мультимедіа та багато інших.

Що стосується напрямів ІТ, найбільш популярними є:

 • Штучний інтелект;
 • Аналіз даних;
 • Мехатроніка та робототехніка.

Якщо ви хочете змінити професію або тільки починаєте свій шлях після закінчення середньої школи, програми з інформаційних технологій, пропоновані канадськими вишами, чудово підходять і до першого, і до другого варіанту.
Крім програм на здобуття ступеня, ви також можете вибрати спеціалізовані програми та програми післядипломної освіти.

Попит на ІТ-фахівців у Канаді та інших країнах буде тільки зростати. У міру того, як все більше компаній використовують цифрові технології, а залежність суспільства від технологій поглиблюється, розробники ІТ-продуктів, аналітики та фахівці з обслуговування стають важливою частиною кожної компанії.

Кар'єра в галузі інформаційних технологій, від розроблення абсолютно нових програмних продуктів до усунення неполадок і обслуговування наявних мереж, - це складний, але водночас перспективний шлях. Вкладаючи кошти в навчання у сфері ІТ, ви вкладаєте кошти у своє майбутнє.

Зарплата ІТ-фахівців

Середня зарплата у сфері інформаційних технологій варіюється від 41 773 доларів на рік для представника служби технічної підтримки до 129 325 дол. на рік для директора з інформаційних технологій. Повторюємо, йдеться саме про середні зарплати.

Найпопулярніші спеціальності у сфері інформаційних технологій у Канаді

Сфера ІТ пропонує широкий спектр роботи, конкурентоспроможну заробітну плату та безліч робочих місць і можливостей. Зараз найкращий час, щоб почати кар'єру в цій галузі.

Нижче ми намітили основні спеціальності в галузі інформаційних технологій у 2020 році. У Канаді та інших країнах будуть затребувані такі навчальні програми:

 1. Розробник / програміст
  Діапазон зарплат: 48 000-89 000 доларів

  Розробники програмного забезпечення або програмісти відповідають за створення нових або управління наявними програмами. Працюючи в тісній співпраці з дизайнерами та аналітиками, вони застосовують фундаментальні концепції програмування для написання кінцевого продукту. Розробники можуть працювати з однією або кількома мовами програмування, такими, як Java, Python, .net, C#, C, Sybase та Oracle тощо.
 2. Керівник ІТ-проєкту
  Діапазон зарплат: 52 000–111 000 долл.

  Менеджери ІТ-проєктів відповідають за контроль команди розробників, аналітиків, дизайнерів та інженерів, щоб забезпечити вчасне виконання ІТ-проєктів та їхню відповідність галузевим стандартам. Менеджери проєктів ведуть проєкт від початкового етапу планування і до закриття.
 3. Аналітик із забезпечення якості
  Діапазон зарплат:$ 33 000- $ 84 000

  Коли ви чуєте "аналітик із забезпечення якості", на думку часто спадає образ Кріда Бреттона з NBC & The Office. Здається, глядачі ніколи не можуть бути повністю впевнені, що саме він робить.

  Аналітики із забезпечення якості перевіряють веб-сайти та програмне забезпечення на наявність потенційних ризиків, проблем і несправностей. Вони часто приміряють роль користувача, тестуючи нове програмне забезпечення перед випуском, щоб гарантувати, що продукт зручний для користувача і працює безперебійно під час використання.
 4. Аналітик даних
  Діапазон зарплат:
  от 43 000 до 67 000 долларов

  У той час, коли дані накопичуються практично в усьому, що ми робимо - від смартфонів до інтернет-активності або GPS у нашому автомобілі - потреба в збиранні та аналізі цих даних значно зростає. Аналітик даних має розуміти, як збирати та зчитувати великі обсяги даних, робити висновки та надавати цінну інформацію для компаній з різних галузей. Часто ці дані фокусуються на активності користувачів та інформації, яка може бути необхідною для компанії, що бажає дізнатися більше про поведінку і тенденції покупців. Аналітики працюють із системами збору даних, такими як Microsoft Excel, SQL і Google Analytics, і повинні розуміти, як ефективно читати дані, а потім розробляти стратегію на основі своїх висновків.
 5. ІТ-бізнес-аналітик
  Діапазон зарплат: $8 200-74 000 долларов

  ІТ-бізнес-аналітики добре розбираються як у бізнес-адмініструванні, так і в інформаційних технологіях. Вони часто є сполучною ланкою між ІТ-відділом та іншими підрозділами компанії і націлені на поліпшення бізнесу шляхом пошуку відповідного програмного забезпечення і технологічних послуг. Основним завданням IT Business Analyst є задоволення потреб бізнесу і використання технологій для вирішення проблем.
 6. Старший інженер-програміст
  Діапазон зарплат:$ 78 000-130,00

  Як і розробник або програміст, старший інженер-програміст займається розробкою нових або управлінням наявними програмними продуктами. Маючи досвід у розробці програмного забезпечення та спостереження за проєктами протягом їхнього життєвого циклу, старший інженер-програміст часто виступає в якості технічного керівника проєкту, керуючи командою розробників і дизайнерів. Для навчання на цій програмі буде надзвичайно корисним попередній досвід роботи інженером, менеджером, розробником або програмістом.
 7. Мережевий адміністратор
  Діапазон зарплат: 43 000-78 000 долларов

  Мережеві адміністратори відповідають за моніторинг внутрішніх і зовнішніх серверів компанії та забезпечують їхню безперебійну роботу, як для клієнтів, так і для співробітників. У будь-який момент часу в одній і тій самій мережі можуть працювати десятки, сотні або тисячі підключень, тому забезпечення швидких, безпечних і безпроблемних з'єднань важливе для виконання роботи в будь-якому офісі або галузі.
 8. Спеціаліст технічної підтримки
  Діапазон зарплат:
  29 700-71 000 долларов

  Фахівці технічної підтримки надають допомогу клієнтам, які мають проблеми з програмними продуктами та додатками. Хоча вони працюють здебільшого з клієнтами, їм також необхідні виняткові знання комп'ютерного обладнання та систем. Фахівці служби технічної підтримки вирішують проблеми з великою увагою до деталей і здатністю швидко знаходити рішення. Вони повинні мати розвинені навички слухання і хороші комунікативні здібності. Досвід роботи з клієнтами є величезною перевагою для навчання та подальшої роботи на цій посаді.
 9. Cyber Security - фахівець з інформаційної безпеки
  Діапазон зарплат:
  41 594 -153 000 долларов

  ІТ-безпека є однією з найбільш затребуваних у зв'язку з постійним розвитком нових технологій і збільшенням числа кіберзагроз. Це ідеальне поле для вивчення, якщо ви хочете стати наступним Євгеном Касперським і створити програмне забезпечення, яке захищає цілісність і конфіденційність інформації.

Існує багато типів ІТ-безпеки (мережа, інтернет, хмара тощо), і всі вони зосереджені на одній і тій самій меті: розробці стратегій та інструментів, які не дадуть змоги шкідливим програмам і хакерам отримати несанкціонований доступ до комп'ютерних систем.

Після закінчення бакалаврату або магістратури з інформаційної безпеки ви можете працювати аналітиком інформаційної безпеки, провідним інженером з безпеки програмного забезпечення, головним спеціалістом з інформаційної безпеки (CISCO), архітектором безпеки тощо.

Куди йти вчитися

Пропонують навчання за IT програмами 108 вишів Канади. Подивимося в обличчя правді. Є певний престиж вступу до університету. Але не дозволяйте другорядним факторам впливати на один із найважливіших виборів шляху у вашому житті.

Розмірковуючи про вищу освіту, ви маєте враховувати основні відмінності між коледжем та університетом.

Університетські програми заохочують розширювати кругозір і відкривають нові ідеї та критичне мислення, однак університетська освіта часто не дає переваги на ринку праці. У Канаді високо цінуються випускники державних коледжів, які відомі своєю спадщиною, наприклад, Centennial College, Seneca, Humber, George Brown, British Colombia Institute of Technology тощо.

Професійне навчання в коледжі буде більш практичним варіантом

Навчання в університеті передбачає безліч широких можливостей, тоді як коледжі пропонують спеціально призначені для роботи програми, які можна швидко завершити і які легше планувати.

Коледжі - це швидка підготовка до роботи: студенти готові до роботи через рік або два. Ще один їхній плюс - більш гнучкі графіки навчання.

І, звісно ж, коледжі пропонують програми, орієнтовані на сучасний ринок праці.

Канадська система освіти в коледжах орієнтована на надання практичного досвіду за допомогою живих проєктів, стажувань і тематичних досліджень, що дає змогу студентам працювати одразу після навчання.

Наприклад, один із найбільших канадських державних коледжів Seneca включає до змісту навчальних програм завдання від низки всесвітньо відомих організацій, зокрема CompTIA і Cisco. Викладачі мають тісні зв'язки з великими технологічними компаніями, включно з Microsoft, Bell, Rogers, Keysight Technologies і Freescale Semiconductors, щоб допомогти студентам познайомитися з сучасними галузевими практиками та створити мережу контактів ще до випуску.

Романси про фінанси

Тривалість університетського навчання - чотири роки на програмі з відзнакою. Це збільшує витрати. Професійне навчання в коледжі може бути закінчене від 8 місяців до 2-х років, тому витрати значно менші. Canada & national statistical agency каже, що вартість дворічного навчання в коледжі становитиме майже 21 000 доларів, а 4-річна вища освіта коштує в середньому 55 000 доларів.

Водночас Canada`s national statistical agency - Statistics Canada каже, що середній дохід на рік для людини з вищою освітою становить 48 648 доларів, тоді як з дипломом коледжу ви зароблятимете близько 32 736 доларів.

Однак це не завжди так. Цей показник варіюється залежно від професії, наприклад, шеф-кухар, який здобув освіту в коледжі, в середньому заробляє на 10% більше, ніж той, хто здобув освіту в університеті. Так само і з ІТ-фахівцями.

Зарплати випускників коледжу практично не відрізняються від зарплат фахівців з дипломом університету.

Вчитися і працювати

IT Co-op часто є невід'ємним компонентом дипломних програм з інформаційних технологій, оскільки надає студентам необхідний практичний досвід роботи в канадському англомовному середовищі.

Co-op забезпечує студентам дванадцятимісячну (1000 годин) співпрацю з канадською організацією.

Поєднання канадського диплома та північноамериканського досвіду роботи є не лише конкурентною перевагою, а й надає студентам можливість зрозуміти та відчути культурні та ділові нюанси, які можна отримати лише на практиці. Навчання ІТ-програмами в Канаді надає студентам ефективні навички, необхідні для роботи в 21-му столітті.

ВНЗ Канади

Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Кітченере 80 км від Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Торонто
від 15000 CAD на рік
Ванкувер
від 17900 CAD за 2 семестра
Торонто
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
Вінніпег
від 15000 CAD на рік
м. Бернабі 20 хвилин від Ванкувера
від 17596 CAD за 2 семестра
12 км від центра Вінніпег
від 14860 CAD за 2 семестра
провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
м. Баррі 45 хвилин від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Велланд 1 година від Торонто
від 15000 CAD на рік
м. Оквіл, провінція Онтаріо
від 15000 CAD на рік
Камлупс, провінція Британска Колумбія
від 13800 CAD на рік
Торонто
від 16390 CAD
Ванкувер
від 15750 CAD на рік
Пітерборо, провінція Онтаріо
від 20070 CAD на рік
Абботсфорд 45 хвилин від Ванкувера
від 16100 CAD на рік
Манітоба, провінція Вінніпег
від 17000 CAD на рік
Торонто, провінція Онтаріо
від 21000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 16000 CAD на рік
Ванкувер
овід 18000 CAD на рік
Гамільтон, провінція Онтаріо
від 16000 CAD на рік
Кінгстон, провінція Онтаріо
від 20100 CAD на рік
Уотерлоу, провінція Онтаріо
від 18000 CAD на рік
Монреаль, провінція Квебек
від 15000 CAD на рік
м. Лондон, провінція Онтаріо
від 17000 CAD на рік
Едмонтон
від 16000 CAD на рік
Калгарі
від 17000 CAD на рік
м. Нанаймо, острів Ванкувер
від 15000 CAD на рік

Контакти

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни