КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В КАНАДІ

Курси англійської мови в Канаді - це чудова нагода не тільки підвищити рівень мови, а й пізнати нову країну, людей, відкрити для себе нові можливості.
Ця країна - один із найкращих варіантів для вивчення англійської, подальшої освіти або роботи і загалом для життя. Канада славиться як найбезпечніша і найдоброзичливіша до іноземців держава і це чиста правда. Переїзд сюди на певний час або на ПМП буде дуже легким і простим, тому що вам допоможуть на кожному кроці і нададуть будь-яку підтримку.

Рівень навчання в цих навчальних закладах у Канаді контролюють дві авторитетні асоціації: PELSA і CAPLS.

Чим хороші курси в Канаді?

 1. Різноманітність. Ви можете підібрати максимально відповідну програму і місто для навчання. У Канаді працює величезна кількість організацій, що надають можливість вивчити мову.
 2. Висока кваліфікація викладачів. Тут усі педагоги проходять ретельну перевірку і сертифікацію, і тільки після цього отримують право працювати з учнями. У більшості з них багаторічний досвід, власні методики, схвалені державними та міжнародними організаціями.
 3. Повне занурення в мовне середовище. Людина опиняється в англомовному середовищі та волею-неволею швидше опановує мову, особливо її розмовну лексику, знання якої не вистачає, якщо ви вчите англійську вдома.
 4. Доступні ціни. Вчитися і жити в Канаді набагато дешевше, ніж у США, Великій Британії або іншій країні цього ж рівня.
 5. Цікава країна. Канада велика і різноманітна. Ви отримаєте можливість пізнати її, подорожувати найцікавішими місцями, долучитися до культури.
 6. Цікаве дозвілля. Усі мовні школи пропонують програму дозвілля, яка включає і різноманітне дозвілля на місці, і екскурсії. Це захопливий досвід і яскраві емоції, а також можливість поспілкуватися з однокурсниками та знайти друзів.

Які ж бувають курси англійської в Канаді і як вибрати найбільш підходящий?

Види курсів англійської мови в Канаді

Класифікацій курсів існує дуже багато. Окреслимо основні критерії, на які ви маєте спиратися під час вибору.

За способом організації розрізняють:

 1. Курси при коледжі або університеті. У 90% випадків такі курси складені для абітурієнтів і спрямовані на інтенсивну підготовку до вступу в цей навчальний заклад. У більшості випадків, тривалість програм 6 місяців або 1 рік, але бувають і більш довгострокові програми. Це ідеальний варіант для тих, хто вивчає мову для вступу до конкретного вишу - вони практично гарантовано стають студентами, і їм буде значно легше навчатися надалі.
 2. Автономні мовні школи. Це самостійні організації, які пропонують величезний спектр курсів. Ці школи хороші великим вибором програм, можливістю вибрати місто і відповідний розклад. Рівень підготовки високий - практично всі студенти досягають бажаного рівня в зазначений термін.

За типом програм розрізняють курси:

 • Загальної англійської - стандартні курси, призначені для підвищення загального рівня мови.
 • Академічної англійської - курси, головний акцент у яких роблять на вивчення академічної мови. У більшості випадків її вивчають для вступу до вищого навчального закладу Канади або Сполучених Штатів.
 • Англійської для бізнесу - дуже популярні курси, орієнтовані на професійну бізнес-лексику, а також деякі школи навчають основних ділових навичок (складання кореспонденції, підготовка презентацій, навички лідерства, виступів, роботі в команді тощо).
 • Спеціалізованої професійної англійської - курси, присвячені вивченню професійної лексики, наприклад, медичної або технічної.
 • Для складання мовних тестів - дуже популярні програми, які готують іноземців до складання таких тестів, як IELTS, TOEFL, CAE, FCE, CPE тощо. Вкрай мала кількість людей здатні скласти такі тести на потрібному рівні без підготовки в мовній школі. Ці сертифікати потрібні як для вступу до вишу, так і для оформлення на роботу.
 • Для підготовки до університету - це курси, спрямовані на підготовку до навчання в коледжі або університеті. Найчастіше вони включають не тільки вивчення англійської, а й профільних предметів, які потрібні для даної спеціальності.

За віком учнів розрізняють:

 • загальні курси (середній вік 18-30 років);
 • для дорослих (від 35 років);
 • для дітей (від 12 до 18 років).

Не всі мовні школи пропонують спеціалізовані групи для дорослих і дітей, але такі варіанти є. Також є сімейні програми, наприклад, у Канадському мовному коледжі (CLLC).

За інтенсивністю навчання програми ділять на:

 • звичайні;
 • напівінтенсивні;
 • інтенсивні.

Така градація є практично в кожній мовній школі. Вибір залежить від здібностей студента, його вільного часу і термінів, у які він хоче досягти поставленої мети.

За часом навчання можна виділити програми:

 • Короткострокові - до півроку. Як правило, це курси для тих, хто досить добре володіє мовою і хоче трохи вдосконалити навички.
 • Стандартні - середня тривалість навчання становить від 6 місяців до 1 року. Це стандартний термін, за який людина, яка погано або на середньому рівні володіє мовою, може досягти очевидного результату.
 • Довгострокові - від 1 до 2 років і більше. Такі курси хороші для тих, хто взагалі не знає англійської або володіє нею на початковому рівні, а також для тих, у кого є час і кошти для поступового поглибленого вивчення мови.

В окрему категорію слід виділити літні та зимові канікулярні програми. Це дуже популярні курси (особливо у випускників шкіл), які дають змогу за 2 - 6 тижнів вивчити мову, подорожувати Канадою, відвідати виші, які вас цікавлять.

За форматом навчання розрізняють:

 • Очне навчання - стандартне навчання в аудиторіях з викладачами. Дає дуже швидкий і хороший результат.
 • Онлайн заняття - сучасний формат, який підходить тим, хто з різних причин не може дозволити собі переїзд, проживання та тривале навчання.

Найкращі мовні школи Канади

У країні кленового листа дуже багато шкіл, які пропонують курси з вивчення англійської.
Нині вони пропонують не тільки стандартні курси, а й онлайн формати.

Навчання в канадських школах засноване на:

 • повному зануренні в середовище, тут навіть слідкують за тим, щоб жителі однієї країни не потрапили в одну групу і не мали можливості говорити рідною мовою. Це дуже стимулює в навчанні;
 • індивідуальному підході - студенти вчаться в маленьких групах (максимум 10-15 осіб), щоб викладач перевірив роботу кожного студента і допоміг йому за потреби.

Під час вступу студент пише тест, який визначає його рівень знань. Відповідно до цих показників його визначають у групу, а також дають рекомендації щодо типу програми та часу навчання. Упродовж усього навчання студенти регулярно пишуть контрольні тести, щоб викладачі могли відстежити прогрес і коригувати відповідно до нього курс. З найбільших і найавторитетніших мовних шкіл у цій державі можна виділити такі.

International Language Academy of Canada (ILAC)

ILAC – одна з найкращих мовних шкіл. Вона отримала 35 нагород від авторитетних організацій, що підтверджує високий рівень викладання та ідеальні умови для навчання.

ILAC має кілька кампусів у Торонто та Ванкувері. Центральне розташування дає можливість студентам добре пізнати ці мегаполіси та захопливо проводити вільний від навчання час. Ця школа надає резиденції для проживання на кампусах або організовує житло в приймаючих сім'ях.

Спектр програм дуже широкий: від базової англійської до підготовки до вишу, складання IELTS і TOEFL, кембриджських іспитів, англійська для бізнесу, літні та зимові канікулярні програми. Популярністю користуються і курси, що поєднують вивчення мови з програмами вишів. Вони називаються Gap Year і дають змогу отримати університетські знання ще до вступу.

Вартість занять - від 325$/тиждень.

Канадський мовний коледж (CLLC)

CLLC - одна зі шкіл у країні, що найдинамічніше розвивається. Вона має три кампуси: у Торонто, Оттаві та Галіфаксі. Навчання можна пройти в найбільшому і найцікавішому сучасному кампусі в Торонто. Учні проживають у резиденції або в приймаючій сім'ї.

Школа дає широкий вибір програм: від загальної англійської, до інтенсивного навчання, бізнес-англійської, а ще програми переходу в університет UPP, сімейні та групові заняття, профільні курси та багато іншого.

Вартість занять - від 195$/тиждень.

Oxford International North America

Oxford International North America - одна з найавторитетніших у світі. Вона працює понад 20 років і сьогодні є лідером у своїй сфері. Ефективні методики забезпечують швидкий результат незалежно від початкового рівня.

Oxford International North America має два кампуси: у Ванкувері та в Торонто. Навчання проходить у сучасних комфортабельних будівлях. Проживання в центральних містах країни буде приголомшливою можливістю для студентів - тут знайдеться заняття до смаку для кожного: любителів культури, подорожей, спорту тощо. Студенти можуть проживати в приймаючій сім'ї, готелі школи або в Молодіжній жіночій християнській організації у Ванкувері.

Спектр програм дуже широкий: базова англійська (звичайний або інтенсивний курси), ділова мова, елективні курси (що включають заняття з додаткових предметів), індивідуальні заняття, підготовка до іспитів IELTS і TOEFL, а також CAE, FCE у звичайному режимі або інтенсивному, курси Pathway для вступу до навчальних закладів Канади або США.

Вартість занять - від 295$/тиждень.

English School of Canada (ESC)

Школа ESC працює з 1999 року і встигла дуже добре зарекомендувати себе як на державному, так і на міжнародному рівні. Найбільшою популярністю користується унікальна програма підготовки до вступу до вишів Канади. Завдяки їй школа підтримує партнерські відносини більш ніж із 20-ма найкращими вишами країни.

Кампус ESC розташований у центрі Торонто - це дуже вдале місце, щоб пізнати країну та забезпечити безпечне й комфортне життя учням. Вони можуть жити в приймаючій сім'ї або в студентському гуртожитку школи.

У ESC можна пройти навчання за такими курсами: академічна англійська, бізнес-англійська, підготовка до складання IELTS і TOEFL, а також побувати в літньому мовному таборі.

Вартість навчання - від 245$/тиждень.

Kaplan International English

Kaplan International English - одна з перших мовних шкіл, яка продовжує утримувати лідируючі позиції у світі. Вона була відкрита більше 80-ти років тому і сьогодні пропонує навчається у викладачів з найвищою кваліфікацією в лінгвістиці в сучасних будівлях і на вигідних умовах.

Школа розташована в Торонто - студенти отримують можливість жити в найбільшому мегаполісі,
подорожувати та оглядати визначні пам'ятки у вільний від занять час. Також Kaplan International English організовує екскурсії та заходи, щоб дозвілля студентів було насиченим і захопливим. Проживають вони в резиденціях школи або в приймаючих сім'ях.

У цій школі дуже широкий вибір: гнучкі курси (за індивідуальним графіком), інтенсивні та
напівінтенсивні програми, звичайні та вечірні курси, також популярністю користуються програми з бізнес-мови, довгострокові курси академічної мови, підготовки до іспитів TOEFL, IELTS.

Вартість занять - від 375$/тиждень.

Мовна школа ILSC

ILSC - одна з найбільших мовних шкіл країни, відома на світовому рівні. Перший центр було відкрито у Ванкувері 1991 року. Сьогодні школа вже отримала дві нагороди від Study Travel Magazine.

Школа має два кампуси: у Ванкувері та Торонто. Кампуси школи - це не лише сучасні будівлі з ідеальними умовами для навчання. Це офіційні центри для складання тестів IELTS і TOEFL, CAE, FCE, CPE, TEF Canada, TEFaQ. ILSC підтримує партнерські відносини з багатьма провідними вишами, надаючи своїм студентам хороші можливості для вступу.

Проживання в цих містах дасть змогу весело проводити час, займатися мистецтвом або спортом, відвідувати культурні заходи тощо.

Студенти можуть проживати в приймаючій сім'ї, або окремо в хостелі, квартирі чи готелі.

У Школі пропонується дуже великий перелік курсів на вибір. Це і курси загальної мови, і заняття з репетиторами, і підготовка до всіх можливих мовних тестів, і вивчення ділової або медичної англійської, програми підготовки до вступу до вишу тощо.

Вартість навчання - від 355$/тиждень.

Яку б мовну школу ви не обрали, ви гарантовано отримаєте чудові знання та враження від навчання.

Курси англійської в Канаді

Ванкувер, Торонто
від 325 USD на тиждень
Торонто
від 195 USD на тиждень
Ванкувер, Торонто
від 295 USD на тиждень
Торонто
від 250 USD на тиждень
Торонто
від 375 CAD на тиждень
Торонто, Ванкувер
від 355 CAD на тиждень

Контакти

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни