Langara College

Лангара коледж - один із провідних коледжів Британської Колумбії (Канада)
Langara College
Коледж Лангара - один із провідних коледжів Британської Колумбії (Канада). Він був заснований 1970 року у Ванкувері й сьогодні є найбільшим державним вищим навчальним закладом, у якому щорічно навчається понад 23 тисячі студентів із різних куточків світу.

Langara College

У цьому коледжі пропонують дипломні та післядипломні програми, курси професійної підготовки та курси англійської мови. Студенти можуть отримати:

 • Associate Degrees - за два роки навчання студент може отримати перевідні кредити (щонайменше 60-ти) до університету за низкою спеціальностей (мистецтво, наука, суспільні науки, бізнес, гуманітарні науки). У Langara College доступні понад 30-ти асоційованих ступенів.
 • Bachelor's Degree - студент може отримати щонайменше 120 кредитів університетського рівня та ступінь бакалавра за спеціальностями "Біоінформатика", "Бізнес-адміністрування" та "Рекреаційний менеджмент".
 • Diploma - у коледжі доступні понад 40-ка дворічних програм, закінчення яких дасть змогу отримати диплом. Цей документ дасть змогу знайти гарне місце роботи. Такі програми орієнтовані на практику і після випуску студент уже має всі знання та навички, необхідні для роботи.
 • Certificate - програми розраховані на 1 рік навчання і дають змогу отримати сертифікат у певній спеціалізації. Він може стати початком академічного шляху або навпаки доповненням до основної освіти. Такі курси допомагають перекваліфікуватися фахівцям, які вже мають диплом.
 • Citation - короткострокове навчання, що включає щонайменше 15-ти кредитів за певною програмою. Як правило, після такого курсу студент вступає на дипломні програми та продовжує навчання.

Переваги Langara College

 • Langara College пропонує понад 90 програм і понад 1000 курсів навчання, зокрема аспірантуру.
 • Мовні курси LEAP було визнано одними з найкращих канадських програм ESL.
 • Вартість навчання в Langara College нижча, ніж в університеті.
 • Виш надає всебічну підтримку студентам, особливо тим, які прибули з-за кордону.
 • Програми включають можливість реальних стажувань на промислових об'єктах.
 • Студенти можуть працювати за межами кампуса. Часткова зайнятість допускається в межах кількох годин. Також деякі програми включають стажування або емпіричне навчання.
 • Студенти навчаються в невеликих класах.
 • Langara College підтримує програми переведення - через 2 роки навчання студент може перевестися в університет.

Коледж включає два кампуси: головний на 49 Авеню і другий у районі Західний Бродвей. Виш дає студентам усе необхідне для повноцінного та комфортного навчання: сучасні оснащені аудиторії, комп'ютерні класи, бібліотеки, доступ до Wi-Fi тощо.

Коледж дає студентам не лише якісну освіту, а й дбає про те, щоб їхнє соціальне та культурне життя було насиченим і цікавим. З цією метою реалізується спеціальна програма Langara-PLUS. Її учасники відвідують різноманітні семінари, громадські та рекреаційні заходи. Також у стінах Langara College відкриті студентські спортивні клуби та спільноти за інтересами.

Головний кампус розташований у парковій зоні Ванкувера. Це місто визнано одним із найкрасивіших і найкращих для життя не тільки в Канаді, а й у всьому світі. Красива природа, багате культурне і соціальне життя не дадуть занудьгувати студентам у вільний час. Цей мегаполіс інтернаціональний - тут можна познайомитися з людьми з будь-якого куточка планети.

Програми навчання в Langara College

Langara College пропонує величезний вибір програм і курсів різної тривалості за основними напрямами:

 • Мистецтво (Arts, Creative Written, Digital Print & Publishing, Film Arts, Professional Photography, Advanced Game Design та ін.);
 • Бізнес (Business Administration (BBA), Commerce, Financial Management, Accounting та ін.);
 • Наука і технології (Bioinformatics, Science, Biology, Engineering Transfer, Computer Studies, Internet & Information Technology та ін.);
 • Гуманітарні та соціальні науки (Asian Studies, Criminology, Education Assistant, History, Family Studies, Political Science та ін.);
 • Здоров'я (Food & Nutrition, Kinesiology, Recreation Management, Registered Massage Therapy та ін.).

Студенти, які обрали дворічну програму, можуть перевестися до університету або подати документи на Post-Graduation Work Permit. Коледж пропонує понад 1000 курсів, які можна закінчити в одному з університетів Британської Колумбії, Канади або США.

LEAP - інтенсивні мовні курси в Langara College, закінчивши які студент володітиме академічною англійською на високому рівні, достатньому для повноцінного навчання у виші.

Програма включає 9 рівнів: від початкового до просунутого. Для кожного студента визначається рівень за початковими знаннями і навчається він стільки, скільки необхідно для досягнення мети. У середньому студенти проходять навчання протягом 8 - 12 місяців.

Проживання та вартість

Langara College не має своїх студентських гуртожитків. Коледж пропонує два варіанти розміщення:

 1. У приймаючій сім'ї. Студенти отримують окрему мебльовану кімнату, можливість користуватися побутовою технікою, триразове харчування. Проживання в сім'ї коштує 10840$/рік.
 2. Самостійна оренда житла за межами кампуса. Багато студентів винаймають житло з друзями, що дає змогу суттєво економити та весело проводити час разом.

Оренда житла у Ванкувері обійдеться приблизно в 500 - 1000 $/місяць.

Вартість навчання в Langara College

Вартість навчання у 2020 році становитиме:

 • за програми University transfer, Career programs, Bachelor degree - 187962 $/рік;
 • за курси Post Degree Diploma - від 24780$ до 35040$ за 2 роки;
 • за курси Continuing Studies - від 25380$ до 65000$ за 2 роки;
 • за курс LEAP - 2988 $/7 тижнів.

Представник Langara College

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Langara College і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Langara College і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни