Lethbridge College | Коледж Летбриджа

Летбриджський коледж (до 14 лютого 2007 року Летбриджський муніципальний коледж)
був заснований 1957 року як перший громадський коледж у Канаді,
який фінансується державою.
Lethbridge College
Розташовуючись у місті Летбридж, Альберта, Канада, коледж
налічує понад 5000 студентів. Lethbridge College є членом Мережі розвитку сільських районів Альберти.

Lethbridge College | Летбриджський коледж

Коледж Летбріджа пропонує програми підготовчого та професійного навчання і переведення до університетів у 50 галузях освіти. По закінченню програм коледжу видаються річні сертифікати, дворічні дипломи, надається можливість проходження різноманітних стажувань і ступенів бакалавра.

LC пропонує здобуття прикладних ступенів бакалавра та має угоди про переведення з Університетом Альберти, Університетом Атабаски, Університетом Калгарі та Університетом Летбріджа для студентів, які бажають перевестися або продовжити навчання з можливістю здобуття ступеня бакалавра.

Програми навчання в Lethbridge College

Коледж Летбріджа пропонує навчання більш ніж за 50 напрямами. Основну частину становлять програми у сфері сільського господарства. По закінченню програм видаються сертифікати та дипломи різних рівнів, а також присвоюється ступінь бакалавра (у деяких випадках).

Програма підвищення кваліфікації

Програма підвищення кваліфікації допомагає досягти успіху за допомогою курсів, що прирівнюються за рівнем до курсів середньої школи під час вступу до вищих навчальних закладів Альберти, а також до більшості коледжів та ВНЗ Сполучених Штатів Америки. Також є можливість продовжити навчання в Університеті Лейтбриджа за такими спеціальностями:

 • бакалавр сестринської справи;
 • управління бізнесом;
 • кримінальне правосуддя (робота в поліції);
 • асистент педагога;
 • наука про фізичні вправи;
 • загальний курс;
 • мультимедійне виробництво;
 • відповідність природних ресурсів;
 • навчання клерків підрозділу.

Професіонал адміністративного офісу

На сьогоднішній день існує великий попит на кваліфікованих спеціалістів, які забезпечують ефективне та дієве виконання адміністративних завдань з використанням сучасних бізнес-технологій. Програма Лейтбриджського коледжу готує студентів до професійної кар'єри в різних офісах.

Існують такі напрями навчання:

 • адміністративний помічник;
 • бухгалтер;
 • співробітник комерційного офісу;
 • фахівець із введення даних;
 • фахівець освітнього офісу;
 • виконавчий секретар;
 • фахівець фінансового офісу;
 • фахівець державного офісу;
 • фахівець юридичного офісу;
 • фахівець медичного закладу;
 • офісний помічник;
 • реєстратор.

Програма сільськогосподарських наук

У процесі навчання студенти розподіляють свій час між аудиторіями, лабораторіями, полями та сараями. Навчання проходить в інструкторів, які мають безпосередній досвід роботи в галузі. Студенти також отримують можливість попрацювати з реальними бізнес-моделями і отримати уявлення про те, що потрібно для зростання в сільськогосподарському секторі, який швидко змінюється, за допомогою семінарів, турів і демонстрацій з більш ніж 40 місцевими промисловими партнерами, від невеликих спеціалізованих фермерів до великих комерційних організацій. Навчання проходить за допомогою програми Farming Smarter.

Програма архітектурних анімаційних технологій

Нова програма архітектурних анімаційних технологій Lethbridge College готує студентів до передачі просторових ідей і базових методів візуалізації будівництва в різних галузях у світі архітектури, дизайну інтер'єру та цифрових технологій у віртуальних світах.

Випускники програми стають необхідним і творчим активом у будь-якому житловому, готельному, закладі, роздрібному або ландшафтному проєкті, допомагаючи клієнтам і архітекторам у створенні сумісного з кодом віртуального простору та розширеної реальності в тривимірному та чотиривимірному просторі.

Ця унікальна дворічна дипломна програма дає спеціалізовані виробничі знання та навички візуальної комунікації, необхідні для досягнення успіху у світі архітектури. Студенти працюють над проєктами, що імітують реальні проблеми проєктування, і отримують професійний досвід у галузі комунікацій під час проєктування комерційних і житлових будівель. До моменту закінчення навчання студенти опановують навички цифрового рендерінгу та анімації і знають, як зробити свій внесок у проєктні проєкти спільноти.

Програма бакалаврату з сестринської справи

Професія медсестри - один із наріжних каменів сучасної охорони здоров'я.

Летбриджський коледж і Летбриджський університет об'єдналися, щоб запропонувати спільну програму, яка пропонує чудові можливості для навчання.

Орієнтований на студентів характер програми спонукає учнів брати на себе відповідальність за власне навчання під керівництвом досвідчених викладачів.

Студенти працюють у тісному контакті з інструкторами, поєднуючи теорію та практику. Набуття практичного досвіду, пов'язаного з курсом, відбувається в лікарнях, громадських установах охорони здоров'я та агенціях з догляду вдома, що дає змогу застосувати отримані знання в реальному світі. Також студенти отримують доступ до лабораторії моделювання середовища здоров'я пацієнтів для досліджень та освіти (SPHERE).

Поєднання теорії та практики допомагає розвинути навички клінічного мислення, інноваційної клінічної практики, лідерства та використання інноваційних технологій, водночас навчившись піклуватися про людей, від новонароджених до літніх людей.

По завершенню програми навчання, студенти отримують можливість скласти іспит NCLEX-RN, що є кроком до отримання ліцензії дипломованої медсестри (RN).

Програма бізнес-адміністрування

Програма дає можливість стати невід'ємною частиною ділового світу. Перший рік навчання дає змогу набути базових навичок ведення бізнесу, заклавши міцний фундамент ефективних принципів ведення бізнесу. На другому році навчання студенти адаптують свою освіту до особистих кар'єрних устремлінь, обравши одну з чотирьох спеціальностей.

Студенти Lethbridge college можуть взяти участь у міжнародному обміні або продовжити навчання після закінчення програми, уклавши угоди про переведення з установами по всьому світу. Багато з цих перекладів призначені для програм 2 + 2, а це означає, що вам потрібно всього лише два додаткові роки в університеті, щоб отримати ступінь бакалавра.

Програма технологій цивільної інженерії

Технологи цивільного будівництва - це професіонали, які будують інфраструктуру суспільства, включно з дорогами, міськими районами та системами зливових вод.

Почавши з всебічного введення в основи інженерної справи в перший рік і виробивши практичне розуміння інженерного проєктування на другому, студенти знайомляться з новітніми інструментами та програмним забезпеченням, використовуваними в галузі, включно з комп'ютерним кресленням (САPR), архітектурним проєктуванням і будівництвом (AEC) і географічними інформаційними системами (GIS).

Це не тільки теорія та аудиторні лекції. Студенти використовують стандартні комп'ютерні додатки для завершення своїх проєктів, і мають змогу спілкуватися з сучасними професіоналами в галузі інженерних технологій.
Можливості прикладних досліджень об'єднають знання та практичний досвід у проєктах, які приведуть студентів безпосередньо в роботу, використовуючи дані з реальних сайтів для розробки вашого особистого портфоліо.

Програма цифрових комунікацій і медіа

У міру того як змінюються способи обміну і сприйняття інформації та розваг, змінюються і традиційні засоби масової інформації, на які покладається суспільство. Але у світі ЗМІ та комунікацій, що розвивається, одне можна сказати напевно: незалежно від того, як його доставляють, головне - це контент.

Важливість соціальних мереж зросла, і робочі місця у сфері комунікацій розквітли. Те, що ми бачимо зараз, - це журналістика, корпоративні комунікації, радіо, відео, фотографія і графічна продукція, які перетинаються частіше, ніж будь-коли раніше. Таким чином, Leghtbridge college розробив цю програму для визнання потреб галузі.

На цій дворічній програмі студенти навчаються створення контенту для цифрових комунікацій і медіа. Відображаючи еволюцію галузі, програма охоплює передові галузеві тенденції та новітнє обладнання й інструменти, щоб отримана освіта залишалася актуальною і завтра.

У програмі DCM студенти обирають завдання в різних галузях журналістики, комунікації, аудіо, відео та виробництва, щоб створити свій власний унікальний кар'єрний шлях. Ця модель "обери свою власну пригоду" дає змогу стати різнобічним професіоналом у галузі засобів масової інформації та комунікацій, одночасно застосовуючи відповідні галузеві навички. За допомогою поєднання методів навчання студенти вчаться проводити дослідження, створювати привабливий контент, дотримуватися термінів і представляти все це за допомогою найсучасніших методів доставки.

Після закінчення курсової роботи є можливість покращити набуті навички за рахунок 150-годинного практичного досвіду роботи з професійними галузевими наставниками.

Програма бакалаврату прикладних наук - управління екосистемами

Програма на здобуття ступеня "Управління екосистемами", розроблена за участю партнерів з екологічної галузі, заснована на дипломі в галузі управління ресурсами, екологічної оцінки та відновлення або наук про навколишнє середовище.

Завдяки навчальній програмі, орієнтованій на технічні та польові навички, що стосуються галузі, ця дворічна програма пропонує більше, ніж традиційний ступінь бакалавра. Об'єднуючи прикладні польові та лабораторні навички з теоретичними дослідженнями, ступінь з управління екосистемами завершується значущим навчальним досвідом, на якому студенти перевіряють свої навички в лісах, горах і полях, що можуть стати їхнім справжнім робочим місцем.

Також програма дає можливість отримати некредитні сертифікати.

Програма технологій інженерного проектування

Інженери-проектувальники готують інженерні та архітектурні плани, а також специфікації проєктів комерційних і житлових будівель та інших будівельних об'єктів.

Ця робота важлива для всіх аспектів проєктування та будівництва, і програма "Технології інженерного проєктування" надає студентам як теорію, так і практику, які необхідні для досягнення успіху в роботі.
Студенти вчаться проєктувати та складати креслення, плани та схеми, використовуючи технологію тривимірного комп'ютерного креслення та тривимірний друк, щоб втілювати свої ідеї в життя.

Ця програма дає можливість стати успішним інженером-технологом, працюючи в складі інженерної групи, що розробляє плани для всіх типів будівель, підрозділів та інших інфраструктурних проєктів.

Крім перерахованих вище програм, коледж Летбріджа пропонує ще безліч різноманітних можливостей для отримання диплома або сертифіката, а також підготуватися до переведення як в університет Летбріджа, так і в інші університети Канади та США.

Кампус і проживання в Lethbridge College

Гуртожитки Lethbridge college розташовані по двох сторонах від кампусу. Проживаючи безпосередньо при коледжі, студенти отримують незабутній досвід спільного проживання, вчаться підтримці та взаємодопомозі, а також зав'язувати необхідні зв'язки для побудови успішної кар'єри в майбутньому.

Вартість проживання включає в себе:/

 • комісію за подання заяви в розмірі 50,00 доларів США;
 • страховий депозит у розмірі 350 доларів США;
 • додатковий депозит у розмірі 200 доларів США.

Вартість проживання варіюється залежно від гуртожитку та розміру ліжка:

 • Кадьяк Хаус: ліжко розміру King Size - 3 645 доларів США;
 • Кадьяк Хаус: односпальне ліжко XL - $ 3 445,00;
 • таунхаус із 4 спальнями на 30-й авеню: односпальне ліжко XL - 2 890,00 доларів США;
 • Cullen Super-Single у таунхаусі з 4 спальнями: ліжко розміру King Size - 2 840 доларів США;
 • одномісний таун-хаус "Каллен" з 4 спальнями: односпальне ліжко XL - 2640,00 $;
 • люкс "Каллен" із 2 спальнями: односпальне ліжко XL - 2640,00 $;
 • сімейний блок (2 спальні): двоспальне ліжко та односпальні ліжка XL - 3 845 доларів США.

Представник Lethbridge College

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Lethbridge College і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Lethbridge College і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни