Matrix Academy -online K12

Matrix Academy - отримайте диплом канадської школи у себе вдома. Повністю олнайн навчання в Канадській школі.
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на запитання і допоможемо вступити

Matrix Academy - Online K12 in Canada.

Якщо старшокласник має намір вступати до канадського або іншого закордонного вишу, одним із найлегших шляхів для нього - закінчити старші класи школи в англомовній країні. Однак, не у всіх є гроші і можливість відправити дитину на навчання в іншу державу. Нові технології дають змогу зробити це в себе вдома, не полишаючи свою країну, сім'ю, друзів і школу.

Канадський уряд ухвалив нову політику, спрямовану на збільшення кількості іноземних студентів. У рамках цієї програми з'явилася можливість отримати диплом старшої школи в Канаді онлайн.

Matrix Academy - це ліцензована приватна віртуальна школа, що розташована в Торонто. Вона повністю акредитована Міністерством освіти Онтаріо і пропонує навчання в середній школі онлайн без відриву від навчання в рідній країні студента. Школа пропонує денні та вечірні заняття. Після успішного закінчення програми студент отримує повноцінний диплом середньої школи Онтаріо, який може використати для вступу до вишів Канади або інших західних країн.
Задати питання

Переваги навчання в середній школі

Навчання в середній школі Канади дасть безліч переваг дитині під час вступу до вишу:

 1. Адаптация к учебному процессу. Обучение в канадской школе проходит несколько по-другому, чем в школах Украины, Казахстана и других стран СНГ.
 2. План обучения близок к обучению в университете, что позволит заранее привыкнуть и полноценно участвовать в образовательном процессе с первых дней.
 3. Диплом этой школы котируется во всех европейских странах, а также в Северной Америке, Австралии и Новой Зеландии.
 4. Выпускники могут не сдавать языковые тесты при поступлении в вуз (IELTS, TOEFL или других дополнительных языковых тестов).
 5. Абитуриенту не нужно будет тратить год на подготовительном курсе вуза, что сэкономит время и деньги.
 6. Ученик получает дополнительные знания, что увеличивает его шансы на поступление в колледж Канады, США или других стран.
 7. После окончания средней школы Онтарио, студент может подать заявку на стипендию в вузе.

Що необхідно для подання заяви до Matrix Academy

Для подання заяви на вступ до Matrix Academy необхідно подати:

 • заявку;
 • копію паспорта учня;
 • копію паспорта батьків;
 • відомість з успішності за останні 2 роки (2 повних роки + закриті чверті поточного навчального року);
 • заповнену реєстраційну форму;
 • інтерв'ю;
 • сертифікат про знання англійської мови;
 • пройти тест із математики.

Для подання заявки учень має скласти будь-який мовний тест міжнародного рівня: IELTS, TOEFL, CAE, FCE, Duolingo, PTE, LanguageCert SELT. Потрібен рівень В2 або вище.

Також кожен учень має пройти інтерв'ю з працівником школи. Воно необхідне для підтвердження заявленого рівня англійської мови. Також в учня запитують про мотивацію навчатися в канадській школі, які плани на майбутнє будує дитина тощо.

Ще одна вимога - скласти тест з математики. Він не становить нічого складного для людини із середніми оцінками з цього предмета. У школі мають переконатися, що учневі підійде рівень математики 12-го класу канадської школи.

Усі документи мають бути перекладені та завірені професійним перекладачем англійською мовою.

Як вступити до Matrix Academy?

За складністю навчання в Matrix Academy не перевищує рівень складності у звичайній школі. Діти з країн СНД без проблем поєднують дві програми.

Навчання проходить за семестрами:

 • з вересня по грудень;
 • із січня по травень;
 • з травня по липень.

Кожен курс включає 110 годин навчання. Загалом - це 3,5 - 4 місяці. Кожен учень отримує календар занять і розклад курсів.

Також перед початком занять учневі видають перелік правил до курсу, порушувати які не можна. Після закінчення курсу, учень складає іспит і отримує оцінку.

Слід розуміти, що навчання в Matrix Academy - це навчання в повноцінній школі. Якщо учень пропускає заняття без поважної причини або не справляється з програмою, він не отримає диплом.

За правилами, можна пропустити 10 годин навчальних занять. Якщо учень пропускає більше без поважної причини (хвороба тощо) курс не зараховується і гроші за нього не повертаються.

Заняття проходять за розкладом, тобто в зазначений час учень має підключитися онлайн і приступити до роботи з викладачем.

Після закінчення кожного курсу учень складає іспит, який складається з двох частин: письмового (70% оцінки) та усного (30% оцінки). Оцінка за курс складається так: 70% - за успішність під час семестру + 30% - оцінка за іспит.

Також раз на рік учні складають OSSLT (Ontario Secondary School Literacy Test). Це обов'язковий тест для всіх учнів в Онтаріо.

Практика показує, що учні чудово справляються з навантаженням і їхня успішність у рідній школі не страждає.Старання і регулярні заняття дають змогу підвищити рівень підготовки, отримати два атестати й успішно вступити до хорошого вишу.

Скільки коштує навчання в Matrix Academy?

Вартість навчання в Matrix Academy становить 650$ за курс. Також студент має сплатити 100$ один раз за: реєстрацію в Міністерстві освіти Онтаріо, витрати на бланки табелів і поштові витрати.

Які предмети вивчають у Matrix Academy?

Список предметів і розклад складаються для кожного учня після визначення "траєкторії навчання". Враховується навчальний план школи країни проживання, а також успішності та інтерв'ю.

Щоб отримати диплом середньої школи Онтаріо учень має пройти всі обов'язкові предмети. Також школа пропонує низку позакласних програм для іноземних учнів:

 • програма "Введення в бізнес";
 • програма з написання есе та творів;
 • програма з вивчення англійської мови тощо.

Навчання в Matrix Academy - перший крок до успіху.

Не секрет, що освіта в Канаді перебуває на дуже високому рівні. Тому країна лідирує за кількістю іноземних учнів і студентів.

Якщо ви хочете, щоб дитина вступила до канадського вишу або університетів інших західних країн, варто почати підготовку ще в школі. Відправити дитину на інший край світу страшно і не кожному по кишені, але навчання в онлайн школі - це зручно, доступно й ефективно.

Matrix Academy - одна з найкращих онлайн шкіл Канади. Вона пропонує:

 • розширені академічні програми;
 • індивідуальний підхід до кожного учня;
 • живі онлайн - класи;
 • навчання в невеликих групах;
 • можливість отримати унікальний мультикультурний досвід.

Вступити до коледжу або університету Канади набагато простіше, маючи Ontario Secondary School Diploma. Це перший крок на шляху до якісної вищої освіти та блискучої кар'єри.

Представник Matrix Academy

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник канадських ВНЗ і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з ВНЗ Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Вам сподобалася школа?
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни