McGill University

McGill University був заснований 1821 року і на сьогоднішній день є одним із найіменитіших вищих навчальних закладів Канади та одним із найкращих університетів світу
Тут навчаються близько 40 тисяч студентів з більш ніж 150 країн. У цьому університеті навчаються студенти з найвищим середнім балом у Канаді. Крім того, студенти МакГілл регулярно удостоюються національних і міжнародних премій.

McGill University | Університет МакГілла

McGill University є Найкращим у Канаді серед медичних університетів протягом останніх 15 років. Також він посідає:

  • 35 місце у світі в рейтингу QS World University Rankings 2019;
  • 40-е місце за версією Times Higher Education World University Rankings 2020;
  • 90-е місце в Shanghai Academic Ranking of World Universities 2019.

Факультети Університету МакГілл

McGill University включає в себе 12 факультетів. Кожен із них патронує свої дочірні школи, має свої департаменти, науково-дослідні центри, інститути та програми. Крім того, усі факультети організовують насичене позакласне життя: мають власні музеї, проєкти та спільноти.

Факультет агрокультури та навколишнього середовища

Концентруючись на глобальних та актуальних проблемах довкілля, Факультет агрокультури готує спеціалістів, які здатні ухвалювати виважені та аргументовані рішення в глобальних міжгалузевих питаннях. Підхід до навчання побудований на великій кількості "польових" робіт, де студенти навчаються на практиці в рамках конкретного поставленого завдання.

Факультет мистецтв і гуманітарних наук

Один із найбільших факультетів університету McGill. Бакалаврат гуманітарних наук Макгілла об'єднує гуманітарні, соціальні науки, мови та широкий спектр міждисциплінарних досліджень в єдину академічну програму. Цей ступінь призначений для того, щоб дати студентам свободу зосередитися на конкретних дисциплінах, а також пройти широкий курс міждисциплінарного навчання. На факультеті можна адаптувати ступінь відповідно до своїх конкретних інтересів і кар'єрних амбіцій та, за необхідності, змінити напрямок.

Школа безперервної освіти

Школа безперервних досліджень універітета McGill заслужила міжнародну репутацію лідера в галузі безперервної освіти. Програми школи розроблені з урахуванням потреб усіх учнів. Є можливість відвідувати денні,
вечірні та вихідні курси, які проходять у кампусі та онлайн.

Факультет стоматології

Чотирирічна навчальна програма для студентів-стоматологів (DMD) є інноваційною та постійно вдосконалюється. Видатні професори складають її на основі свого практичного досвіду та знань, а також їхнього бачення підготовки майбутніх фахівців у галузі стоматології. Крім того, факультет пропонує Програму завершення навчання, яка призначена для випускників міжнародних стоматологічних програм, не підтверджених Комісією зі стоматологічної акредитації Канади (CDAC).

Педагогічний факультет

Факультет був заснований ще 1857 року і хоча відтоді роль викладачів значно змінилася, і на кожному етапі факультет створював програми, які допомагали їм вирішувати завдання своєї професії. Сьогодні педагогічний факультет McGill вважається одним із найкращих у світі. Крім педагогічної діяльності, випускники факультету продовжують кар'єру як директори, декани, політики, юристи, психологи, музиканти, спортсмени, менеджери професійних спортивних команд і багато чого іншого. Спеціалізується на дослідженнях у галузі людського розвитку.

Факультет інженерії

Пропонуючи різні напрями навчання, факультет інженерії готує фахівців за багатьма напрямами: від біоінженерів до архітекторів. Кожен підрозділ та інститут укомплектовані як технологічно, так і персонально, що забезпечує високий рівень освіти та досліджень.

Післядипломна освіта та докторантура

Аспірантура та докторантура спрямована на розвиток загальноуніверситетської академічної майстерності в McGill University. Це забезпечує лідерство та стратегічне керівництво університету в тісній співпраці з академічними та адміністративними підрозділами, а також з аспірантами та докторантами.

Юридичний факультет

Навчання проводиться англійською та французькою мовами. Факультет пропонує високий рівень освіти в різних галузях юриспруденції, приділяючи особливу увагу міжнародному праву. Крім того, на факультеті діє активна Асоціація студентів-юристів з числа корінних народів та Ініціативи з прав людини Центру з прав людини і правового плюралізму.

Факультет менеджменту Дезотелю

Заснований 1906 року Факультет управління McGill Desautels має одинадцять всесвітньо відомих академічних і чотири абсолютно унікальних та інноваційних виконавчих програми. Курси працюють у рамках інтегрованої філософії
управління та розробки навчальних програм. Викладачі університету вважають, що комплексний управлінський підхід до освіти сприяє відповідальному керівництву в усьому світі.

Медичний факультет

Є однією з найкращих медичних шкіл у Північній Америці та має блискучу міжнародну репутацію в галузі викладання, клінічного навчання та досліджень. У рамках Міждисциплінарної ініціативи МакГілла в галузі інфекцій та імунітету було оголошено про фінансування 12 проєктів, спрямованих на боротьбу з інфекційними та імунними загрозами для здоров'я людини.

Музична школа Шуліха

Школа музики імені Шуліха при Університеті Макгілла підтримує найвищі міжнародні стандарти професійного навчання та досліджень.Школа відома програмами для оркестру, опери, джазу, старовинної музики та сучасної музики. Лідерство школи у звукозаписі та музичних технологіях надає унікальні можливості для співпраці з музичною спільнотою. Тут навчаються понад 800 учнів, яких залучають понад 200 викладачів, існують ансамблі та можливості для підвищення кваліфікації, а також програми в галузі досліджень і технологій.

Факультет точних наук

Науковий факультет Університету Макгілла прагне стати лідером у пошуку рішень, важливих для економічного і людського розвитку, включно з ключовими питаннями в галузі наук про навколишнє середовище, нових матеріалів і нових технологій. Для цього
факультет залучив найкращі наукові уми цього покоління і прагне до того, щоб студенти та аспіранти отримували освіту, яка готує їх до вдосконалення протягом усього життя.
Проживання
McGill University гарантує житло для всіх студентів-першокурсників, і щороку понад 3000 студентів розміщується в резиденціях Університету. Також є можливість проживання поза кампусами.

Вартість проживання на 2020-2021 академічний рік на території кампусів варіюється від 5000 до 18000$ залежно від кампусу, варіанту розміщення та площі кімнати.

Що стосується проживання поза кампусом, McGill співпрацює з Places4Students, провідною службою, яка займається підбором і здачею квартир для студентів.
Контакти
Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник McGill University і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з McGill University і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21

Вступи до ТОП ВНЗ Канади

Юлія Волченко
Директор компанії Infostudy
Якщо ви втомилися від реклами освітніх агентств та університетів, шукаєте дійсно гідну освіту для своєї дитини, то ви потрапили за адресою. За час своєї роботи я виробила стратегії вступу в ТОП університети Канади і США, і готова допомагати вашим дітям досягти максимальних результатів. Мій підхід: "Завжди прагнете в найрейтинговіший ВНЗ, у звичайний університет вступити завжди встигнемо". Ну що? Почнемо?
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни