McMaster University

McMaster University був заснований баптистським рухом
у Канаді в 1830-х роках як освітній заклад
Ім'я МсMaster отримав на честь сенатора Вільяма МакМастера, який пожертвував багато коштів на заснування Християнської школи. У 1887 році його включили до Університетської ліги, а 1894-го вже присвоїв свої перші наукові ступені.

McMaster University | Університет МакМастера

У 1930 році Університет "переїхав" з Торонто до Гамільтона, де будівлі та землі були також надані колишніми учнями - представниками баптистських церков і небайдужих громадян. У 1957 році університет став приватною установою, і цього ж року Уряд перестав обиратися баптистською спільнотою. Відтоді зв'язок з баптистами став підтримуватися тільки через окреме об'єднання і теологічну школу.

Після цього структура Університету МакМастера кілька разів змінювалася доти, доки 1974 року не було прийнято структуру, в якій головою університету є проректор, а факультети бізнесу, інженерної справи, медицини, природничих, гуманітарних, соціальних наук залишалися під керівництвом деканів.

На сьогодні Рада Університету складається з 37 керівників. Усю академічну роботу проводять під керівництвом Сенату, який складається з представників викладацького та адміністративного складу, представників студентства та випускників. Фінансується університет за рахунок надання щорічних грантів, цільового доходу, пожертвувань і зборів.

Університет складається з більш ніж 70 дослідницьких центрів та інститутів, загальна чисельність учнів становить понад 33 000 осіб зі 120 країн.

Розташування

Головний кампус McMaster Unibersity розташований в Онтаріо, Канада, і розташований на Західній стороні озера Онтаріо, між Торонто і Ніагарським водоспадом. Крім головного, Університет має ще 4 регіональних кампуси, розташованих у Гамільтоні, Берлінгтоні, Кітченер-Ватерлоо та Ніагарі.

Зі 130 років свого існування, 90 років McMaster University територіально розташовується в цій області. Гамільтон входить до десятки найбільших міст Канади, він розташований лише за 45 хвилин їзди від Торонто і за годину від кордону зі США. Його студенти навчаються в унікальному середовищі між природою та урбанізмом. Розвинена інфраструктура та природні спадщини ЮНЕСКО подарують учням незабутній студентський час.

Рейтинги

За даними Times Higher Education, McMaster посідає:

  • 4 місце в рейтингу Канади,
  • входить до 100 найкращих університетів світу.

Що стосується Медичного та Інженерного факультетів, то вони посідають провідні місця серед найкращих інженерних та медичних шкіл Канади відповідно.

Позакласна діяльність

Крім високого рівня викладацької та наукової діяльності, McMaster University знаменитий також своїм камерним оркестром. Основну масу музикантів складають студенти та викладачі університету, але запрошуються також солісти, які не мають прямого стосунку до Університету. Це традиційний музичний колектив, у якому грають перші та другі скрипки, контрабас, віолончель та інші струнні інструменти.

Присутні також і духові: флейти, тромбони й туби, кларнети та інші. Традиційно кожного семестру музиканти готують нову програму приблизно на півтори години, яку виконують в одному з актових залів Університету. Така традиція ще більше сприяє згуртуванню студентського братства та викладацького складу.

Крім того, при університеті є величезний вибір спортивних секцій і команд. Регбі, американський футбол, баскетбол, теніс, сокер і багато інших.

Факультети та програми в McMaster University

McMaster пропонує понад 100 різноманітних програм для різних рівнів за шістьма напрямами: наука, інженерія, бізнес, охорона здоров'я, гуманітарні та соціальні науки.

Школа бізнесу DeGroote

Бізнес-школа Degroote включає в себе 4 напрямки: бізнес-адміністрування (рівні PhD і EMBA), фінанси та професійна бухгалтерія. Філософія школи побудована на активному розвитку міждисциплінарного мислення, що ґрунтується на прагненні перетворювати бізнес і суспільство.

Особливість DeGroote полягає в тому, що перед студентами одразу ставиться завдання реалізовувати отримані знання на практиці, щоб зрозуміти, як те, що ви вивчаєте сьогодні вплине на світ бізнесу завтра.

Факультет інженерії

Факультет інженерії має широку структуру різних відділень: від хімічної інженерії до електричної та комп'ютерної інженерії. Крім того, в умовах COVID-19 цей факультет першим анонсував повноцінне он-лайн навчання на осінній семестр 2020-го року.

Охорона здоров'я

Факультет охорони здоров'я McMaster готує лікарів, медсестер, фізіотерапевтів, акушерів та інших фахівців у галузі охорони здоров'я. Програми Університету охоплюють широкий спектр медичних послуг на рівні бакалаврату. Відрізняється новаторським підходом до навчання в малих групах і приділяє величезну увагу актуальним проблемам охорони здоров'я. Крім того, факультет охорони здоров'я орієнтує своїх студентів на самостійне навчання протягом усього життя.

Гуманітарний факультет

Гуманітарний факультет Університету McMaster володіє найширшим спектром варіантів навчання, що надаються, - магістерських, аспірантських і факультативних. Також на факультеті представлена велика кількість експериментальних курсів, лідерських тренінгів і програм, пов'язаних із мистецтвом. Будь-який із цих напрямів допомагає студентам заробити кредити для отримання свого ступеня.

Факультет наук

На цьому факультеті спектр галузей, що вивчаються, досить широкий. Він охоплює біохімію, біологію, хімію, географію, кінезіологію, математику і статистику, фізику і астрономію, психологію і, нарешті, міждисциплінарні програми. В основі кожної галузі лежать наукові дослідження.

Факультет соціальних наук

Факультет соціальних наук McMaster пропонує відмінне середовище для наукової та дослідницької діяльності. Викладацький склад факультету відзначений багатьма нагородами і завжди готовий запропонувати підтримку студентам. Випускники факультету соціальних наук мають успішну кар'єру по всьому світу - від наукових кіл до промислової сфери, від уряду до аналітичних центрів. Головним завданням факультету завжди було завдання пробудити цікавість, надихнути на відкриття і домогтися особистого успіху кожного студента.

Проживання

Традиційно студенти університету проживають у кампусі, що є чудовим студентським досвідом, особливо для студентів першого курсу.

McMaster має кілька гуртожитків, з різними варіантами розміщень - від одномісної кімнати з власною ванною до двомісних номерів зі спільним душем, окремим для чоловіків і жінок. Ціни на проживання залежать від типу обраної кімнати, гуртожитку та варіюються від 7.595$ до 8.800$ за академічний рік. Усі кімнати оснащені зручними ліжками, робочим місцем і швидкісним Wi-Fi.

Вартість навчання

Для іноземних громадян вартість навчання в McMaste University становитиме приблизно 29 600 доларів. Але, звісно, все залежить також від обраної спеціальності та грантів.

Представник McMaster University

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник McMaster University і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з McMaster University і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни