МЕХАТРОНІКА - ПОПУЛЯРНА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ У КАНАДСЬКИХ ВИШАХ

Мехатроніка - це новий міждисциплінарний напрям у науці та техніці. Він перебуває на стику трьох наук: машинобудування, електротехніки та інформатики
Мехатроніка - це новий міждисциплінарний напрям у науці та техніці. Його мета - проєктування і створення інноваційних механізмів, машин і систем з інтелектуальним управлінням. Він перебуває на стику трьох наук: машинобудування, електротехніки та інформатики.

Такі інженери є висококласними фахівцями в галузі механіки, електроніки, інформатики, штучного інтелекту, займаються створенням інноваційних технологій у різних галузях діяльності людини.

Мехатроніка - одна з професій майбутнього, оскільки інтелектуальні системи впроваджуються практично в усі сфери життя людини. Випускники з таким дипломом отримують блискучі перспективи швидкого кар'єрного зростання, широкі можливості для працевлаштування і досить високі зарплати. Вони затребувані не тільки в Канаді, буквально всі країни світу зацікавлені в залученні молодих фахівців у галузі мехатроніки з хорошою підготовкою.

У Канаді отримати цю спеціальність можна в низці профільних вишів. Університети пропонують передові програми навчання, які дадуть необхідні знання і навички, а також блискучі можливості для працевлаштування після вручення диплома.

Чому варто вивчати мехатроніку у вишах Канади?

Канадські університети та коледжі пропонують різні програми в галузі "інженерія - мехатроніка".

Навчання цієї спеціальності тут має низку переваг:

 1. Канадські дипломи котируються і високо цінуються в усьому світі. Ви зможете побудувати успішну кар'єру в Канаді або будь-якій іншій країні світу.
 2. Великий вибір курсів. Ви можете ознайомитися з детальною програмою курсу та обрати ту, що найбільше відповідає вашим інтересам.
 3. Прекрасна матеріально-технічна база вишів. Студенти отримують доступ до передових технологій і можливість навчання на практиці.
 4. Стажування в передових світових компаніях. У Канаді базуються десятки передових компаній, які спеціалізуються на створенні інноваційних технологій. Студенти отримують можливість пройти стажування та отримати роботу в провідних концернах.
 5. Вартість навчання в канадських вишах доступніша, ніж в американських або європейських.

Програма "Мехатроніка Інженерія" в University of Waterloo

University of Waterloo пропонує програму бакалаврату "Мехатроніка Інженерія", яка спрямована на підготовку фахівців, що зможуть проєктувати та створювати автономні транспортні засоби, дрони, смартфони, супутникові системи, робототехніку та інші електромеханічні системи, керовані комп'ютером.

У перший рік студенти набувають досвіду в машинобудуванні, електроніці, техніці управління та інформатиці й математиці. Наступні роки навчання сконцентровані на мехатроніці.

Приклади курсів:
 • "Вступ до мікропроцесорів і цифрової логіки";
 • "Датчики та контрольно-вимірювальні прилади";
 • "Проектування електротехнічних машин";
 • "Автономні мобільні роботи" тощо.

Під час навчання студенти мають можливість спробувати себе в різних напрямках, а також пройти оплачуване стажування (Co-op - програма).

Однією з переваг навчання в University of Waterloo є доступ до ультрасучасної лабораторії WATiMake Waterloo - студенти отримують доступ до лазерних різаків, 3D принтерів, машин для лиття під тиском та інших сучасних інструментів, що використовуються для створення прототипів та дизайнерських програм.

Ким можна працювати після випуску?

Випускники починають кар'єру в галузі розробки продуктів і ПЗ, аналізу технологій, координації програм тощо.

Як правило, вони без зусиль знаходять роботу в якості:
 • інженера мехатроніки;
 • інженера з телематики;
 • інженера-програміста;
 • інженера-механіка;
 • інженера-дизайнера продукту тощо.

Випускників приймають на роботу найбільші концерни: Apple, Hyundai, Fitbit, Google, Nikon, Miсrosoft тощо.

Програма "Інженерія Мехатроніка" в Toronto Metropolitan University

Toronto Metropolitan University також пропонує сучасну мультидисциплінарну програму бакалаврату "Інженерія Мехатроніка".

Студенти починають навчання з вивчення основ інженерних наук, програмування та аналізу електричних ланцюгів. Потім вони отримують спеціальні знання в галузі сучасної теорії управління, мікроконтролерів, інтелектуальних систем і робототехніки.

Під час навчання вони проходять обов'язкові оплачувані стажування, працюючи в передових компаніях галузі - це програма Co-op.

Ким можна працювати після випуску?

Під час навчання студенти отримають знання основ машинобудування та досвід розв'язання реальних завдань у таких сферах як прикладне машинобудування, автомобілебудування, фармацевтика, будівництво, енергетика, виробництв споживчих товарів.

З цим дипломом людина може працювати:

 • авіаційним інженером;
 • інженером-конструктором продуктів САПР;
 • інженером конструктором;морським інженером.

Також є можливість продовжити навчання в аспірантурі в галузі машинобудування та промислового виробництва.

Програма "Інженерія Мехатроніка" в Humber College

Ще одну передову програму бакалаврату "Інженерія Мехатроніка" пропонує Humber College. Навчання починається з базових основ інженерії, а на другому курсі програма розгалужується на три різні напрямки:
 • розробка інформаційних систем;
 • мехатроніка;
 • створення штучного середовища.

Дисципліна бакалавра "інженерні науки - мехатроніка" дає реальний досвід роботи з новітніми технологіями. Студенти отримують можливість обрати спеціальне навчання в галузі робототехніки або вбудованих систем.

У межах курсу студенти розв'язують реальні галузеві та суспільні проблеми, набувають знань і вмінь у галузі механіки, електротехніки, електроніки та обчислювальної техніки. Для навчання вони використовують інноваційні технології в робототехніці, віртуальній реальності, штучному інтелекті, цифрових і аналогових схемах та багато іншого. За кожною темою надається теорія та практичне навчання.

Програма також включає оплачуване стажування (Co-op): три семестри по 420 робочих годин кожен.

Перевагою навчання в Хамбер коледж є доступ до ультрасучасного обладнання в Центрі технологічних інновацій Барретта.

Ким можна працювати після випуску?

Затребуваність інженерів у Канаді та інших західних країнах постійно зростає і найближчими роками буде тільки збільшуватися.

Володарі цього диплома зможуть знайти роботу практично в будь-якій галузі:
 • передовому виробництві;
 • енергетиці;
 • охороні здоров'я;
 • харчовій промисловості;
 • фармацевтичній промисловості;
 • консалтингу;
 • транспорті;
 • автомобілебудуванні тощо.

Мехатроніка - професія майбутнього

У сучасному світі деякі професії відходять у минуле, при цьому з'являються нові, необхідні для розвитку науки і техніки. Мехатроніка - одна з таких. Під час навчання виші готують студентів, які мають систематизовані знання в галузі електротехніки, електроніки, автоматизації та інших напрямів інженерії. Вони вміють проєктувати та створювати нові механізми з комп'ютерним керуванням, аналізувати їхню роботу, удосконалити наявні робочі системи.

У цій галузі є реальна можливість швидкого кар'єрного зростання та роботи над передовими технологіями світу. Тому спеціальність "Мехатроніка" має дедалі більшу популярність серед абітурієнтів з усього світу.

Контакти

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник навчальних закладів Канади та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з навчальними закладами Канади і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни