Mohawk College

Коледж Мохавк - один із найкращих коледжів Канади, який посідає 1 місце в районі
Великого Торонто 8 років поспіль. Він розташований у Гамільтоні (Онтаріо).
Mohawk College
Це один із найбільших державних коледжів у регіоні. Mohawk College - перший коледж Онтаріо, який отримав STARS Gold Rating за досягнення в галузі сталого розвитку від Асоціації сприяння розвитку сталості у вищій освіті (AASHE). Команда вишу зі сталого розвитку щороку пропонує студентам понад 35 програм і послуг, які допомагають просувати сталий спосіб життя.

Mohawk College

Коледж отримав свою назву від нації могавків, однієї з шести націй Конфедерації Хауденосауні. Саме на її землі розташований цей навчальний заклад. Сьогодні в Mohawk College навчається понад 13000 студентів, зокрема 4000 іноземців із понад 80-ти країн світу.

Mohawk College пропонує понад 160 програм і широкий спектр послуг, а також всебічну підтримку своїм студентам. Це виняткове місце, де пропонують якісну та доступну освіту в Канаді для міжнародних студентів. Також вони можуть проходити навчання за однією з понад 20-ти Co-op програм, що дозволяють працювати та заробляти під час навчання.

Програми Mohawk включають широкий спектр експериментальних навчальних заходів, які надають практичний досвід, що дає необхідні навички та вміння для успішного початку кар'єри.

Це такі заходи, як:

 • Прикладні дослідження. Робота напряму з галузевими та громадськими партнерами над розв'язанням реальних дослідницьких завдань з IDEAWORKS, центром прикладних досліджень та інновацій Мохавка.
 • Кампус-інкубатор. Студент може стати підприємцем, втіливши бізнес-ідею в реальність під наставництвом SURGE, центру ресурсів з підприємництва в Могавці.
 • Клініка / Практикум. Під наглядом зареєстрованого або ліцензованого фахівця студенти виконують обов'язкові вимоги для отримання професійної ліцензії, сертифіката або реєстрації в професійній асоціації.
 • Промислові або громадські проєкти. Робота з бізнесом або організацією під керівництвом викладачів, щоб вивчити, розробити та вирішити виявлену проблему.
 • Польові поїздки. Можливість отримати академічні знання поза класом під час короткострокової екскурсії або відвідування об'єкта.
 • Стажування. Шанс отримати практичний досвід роботи на робочому місці протягом певної кількості годин протягом семестру.
 • Лабораторії. Можливість вести спостереження, проводити тести, застосовувати зміст курсу, використовуючи інструменти, обладнання та ресурси, що використовуються в конкретній галузі або програмі навчання тощо.

Іноземці отримують гідну підтримку і безліч можливостей під час навчання в цьому коледжі (починаючи від вивчення англійської за програмою ESL, закінчуючи підтримкою куратора).

Вони швидко освоюються й успішно проходять навчання в Канаді, реалізуючи свій потенціал. Усі кампуси коледжу розташовані в Гамільтоні. Загалом виш включає три кампуси:

 1. Fennell Campus - включає все необхідне для повноцінного студентського життя (академічні аудиторії, лабораторії, місця для розваг, магазини тощо). Він розташований на краю укосу Гамільтона і був повністю реконструйований. Сьогодні це сучасний модернізований простір, який ідеально підходить для навчання в Канаді.
 2. Stoney Creek Campus - кампус для кваліфікованих фахівців є домівкою для Школи кваліфікованих ремесел та учнівства ім. Маршалла. Передові технології та професійне обладнання забезпечують ідеальні умови для підготовки кваліфікованих фахівців. Тут щорічно проходить навчання 2400 студентів, які стають конкурентоспроможними затребуваними фахівцями на ринку праці.
 3. Institute of Applied Health Sciences at McMaster - ідеальне місце для підготовки майбутніх лікарів та науковців. У Гамільтоні працює 6 лікарень та онкологічний центр, тому тут завжди є попит на практикуючих лікарів. В інституті створено ідеальні умови для медичної освіти в Канаді, включно з лабораторіями анатомії людини, моделювання, комп'ютерними та цифровими лабораторіями. Студенти проходять клінічні практики в реальних умовах громадських лікарень міста.

Програми, курси та факультети в Mohawk College

Іноземні студенти можуть пройти навчання в Канаді в Mohawk College за 90 програмами різного рівня. Залежно від рівня навчання може зайняти від 1 до 4 років.

У цьому виші можна отримати:

 • Ontario College Certificate - 1 рік (сертифікаційні програми надають введення в сферу навчання і допомагають студентам розвинути фундаментальні знання та навички в обраній ними галузі);
 • Ontario College Graduate Certificate - 1 рік (Сертифікаційні програми випускників засновані на попередньому навчанні після закінчення середньої школи з метою підвищення професійних навичок або розвитку спеціалізації);
 • Ontario College Diploma - 2 роки (дипломні програми надають теоретичні та практичні навички для підготовки студентів до певної кар'єри. Багато дипломів Mohawk включають можливість роботи (co-op);
 • Ontario College Graduate Diploma - 3 роки (дипломні програми підвищеного рівня дають додаткові спеціалізовані знання в обраній галузі);
 • Degree - 4 роки (програми пропонуються спільно Mohawk College та університетом.

Вони поєднують у собі практичне прикладне навчання з теорією та критичним мисленням і включають у себе стажування).

Студенти можуть обрати курси на кількох факультетах.

Бізнес

У Школі бізнесу МакКейла студент отримає знання, практичний досвід, а також безліч колег і знайомих, які дадуть вам перевагу в сучасному діловому світі.

Бухгалтерський облік, фінансові послуги, маркетинг, людські ресурси чи страхування - у якій би галузі бізнесу студент не хотів розвиватися, спеціалізовані програми допоможуть у досягненні кар'єрної мети. Можна обрати такі курси як "Бізнес", "Бізнес-Маркетинг", "Бізнес-адміністрування - бухгалтерський облік", "Глобальний бізнес менеджмент", "Управління людськими ресурсами" тощо.

Мистецтво комунікації

Цей факультет допоможе студенту зробити видатну кар'єру у творчій сфері. Незалежно від того, чи збирається студент займатися 3D-анімацією, радіо- і телемовленням, музикою, фотографією, графічним дизайном або журналістикою, програми факультету надихнуть на набуття навичок, необхідних для творчої кар'єри. Студенти факультету успішно виступають на регіональних і національних фестивалях і конкурсах, посідаючи призові місця, зокрема на National Advertising Challenge, One Show, Emerge Media Awards тощо. Завдяки партнерству Mohawk з музичним коледжем Берклі в Бостоні студенти-музиканти отримують науковий ступінь в одній із провідних музичних шкіл Північної Америки.

Міжнародні студенти можуть обрати такі курси, як "Прикладна музика" (класичне фортепіано, гітара, струнні, духові тощо), "Анімація 3D", "Графічний дизайн", "Журналістика", "Фотографія", "Радіомовлення" тощо).

Громадські послуги

Програми суспільних послуг коледжу Могавк підготують до успішної та цілеспрямованої кар'єри. Курси дошкільної освіти, освітньої підтримки, догляду за дітьми та підлітками і соціальних служб навчать, як поліпшити добробут дітей, підлітків, сімей і людей з обмеженими можливостями або проблемами психічного здоров'я. Курси із забезпечення правопорядку, правосуддя та юридичних послуг навчають того, як охороняти околиці, керувати надзвичайними ситуаціями або працювати в судовому секторі та секторі безпеки.

Міжнародні студенти можуть обрати такі програми, як: "Аутизм і поведінкові науки", "Громадські та судові служби", "Дошкільна освіта", "Піклування про дітей та молодь", "Масаж", "Соціальна робота" тощо.

Здоров'я

Програми факультету варіюються від надання допомоги людям у збереженні фізичного і психічного здоров'я до порятунку життів. Студенти всіх медичних програм навчаються у професійних викладачів у найсучасніших симуляційних лабораторіях і застосовують свої навички в реальних клінічних умовах. Від діагностики та лікування до реабілітації та оздоровлення - міжпрофесійні програми Mohawk дадуть навички та досвід, необхідні для виконання покликання в обраній кар'єрі.

Іноземним студентам доступні 16 курсів: "Серцево-судинні технології", "Супутні захворювання", "Помічник у громадській аптеці", "Рекреаційна терапія", "Асистент терапевта та фізіотерапевта" тощо.

Робочі професії

У спеціалізованій школі кваліфікованих ремесел і учнівства ім. Маршалла в Коледжі Мохавк можна пройти практичне навчання під керівництвом досвідчених викладачів як за традиційними навичками, так і за новітніми новітніми технологіями.

Програми варіюються від будівництва і виробництва до електропроводки, автосервісу і багато чого іншого. Ви можете обрати 11 курсів: "Технік-будівельник", "Технік-електрик", "Технік з газових і мазутних пальників", "Технолог - автоматизація", "Техніка опалення, охолодження та кондиціонування" тощо.

Технології

Це ідеальне місце навчання в Канаді для тих, хто хоче розробляти програмне забезпечення, створювати відеоігри або вивчати системи, які рухають бізнесом і промисловістю, унікальний підхід коледжу Могавк до технологій і прикладного навчання підготує до майбутньої кар'єри. У лабораторіях просунутого навчання та smart-класах нового Joyce Centre студент отримає знання та навички для досягнення своєї кар'єрної мети. Можна обрати один із 30-ти курсів: "Авіаційний технік", "Архітектурні технології", "Біотехнології",
"Технології цивільного будівництва", "Комп'ютерні інженерні технології", "Технологія машинобудування" тощо.

Підготовчі заняття

Mohawk College пропонує безліч підготовчих програм, які готують студентів до роботи або подальших програм коледжу та університету. Студенти можуть досліджувати різні галузі науки, розвиваючи навички письма, дослідження, математики, академічного та критичного мислення.

На вибір представлено 10 курсів: "Загальне мистецтво та наука - академічна англійська", "Соціальні послуги", "Підготовчий курс прикладної музики", "Вступ до технологій" тощо.

Також міжнародні студенти можуть вступити до аспірантури за 15-ма програмами:

 • Аналітика для прийняття бізнес-рішень,
 • Аутизм і поведінкові науки,
 • Бакалавр технологічного партнерства,
 • Вивчення захворювань головного мозку,
 • Бізнес-аналіз,
 • Супутні захворювання,
 • Аналітика кібербезпеки,
 • Виразне мистецтво,
 • Управління глобальним бізнесом,
 • Управління глобальним бізнесом - сімейне підприємство,
 • Управління людськими ресурсами,
 • Міжнародний бізнес-менеджмент,
 • Психічне здоров'я та управління інвалідністю,
 • Управління ланцюгами поставок,
 • Виробництво мультимедіа віртуальної реальності.

Проживання та вартість навчання Mohawk College

Перед тим як вступити до вишу в Канаді, важливо знайти собі житло і познайомитися з містом, у якому ви проживатимете. Коледж Могавк працює в Гамільтоні - це один із десяти найбільших населених пунктів країни. Тут є безліч ресторанів, кафе, розважальних закладів - студенту нудьгувати не доведеться.

Для студентів коледжу Могавк є три варіанти розміщення:

 1. У приймаючій сім'ї. Хороший варіант для першокурсників, яким потрібен догляд і час, щоб адаптуватися в країні. Вони отримують комфортну окрему кімнату, а також усі зручності та харчування за домовленістю з господарями.
 2. У резиденції коледжу. Вона розташована на кампусі Феннелл. Студентам пропонують мебльовані люкси з двома спальнями, а також усі зручності в будівлі (пральня, інтернет тощо)
 3. За межами кампусу. Якщо студент хоче жити окремо, спеціальна служба коледжу допоможе знайти квартиру в оренду в Гамільтоні неподалік від кампусу.

Вартість освіти в Канаді в коледжі Могавк для іноземних студентів у 2020-2021 рр. становитиме приблизно $16000-$18000 на рік, залежно від програми та її тривалості.

Представник Mohawk College

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Mohawk College і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Mohawk College і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни