Montreal University

Історія Університету Монреаль налічує понад 135 років. Спочатку там було всього 3
факультети: факультет теології, а також юридичний і медичний.
На сьогоднішній день Університет Монреаля, як і місто, ім'я якого він носить, є космополітичним, науковим, культурним і творчим центром. Високий рівень викладання, талановиті студенти та цікаві дослідження рік за роком утримують Університет на найвищих рейтингах світу в цій галузі.

University de Monreal | Університет Монреаля

University de Monreal особливо знаменитий своїми дослідженнями в галузі медицини та біотехнологіях. Основним напрямком цих досліджень є боротьба з раком.

Крім того, університет також славиться своїми розробками в космонавтиці та космічній інженерії. Все це дає можливість студентам університету безпосередньо взяти участь у створенні нових технологій і буквально змінити майбутнє.

Рейтинги та важливі цифри

Разом із дочірніми школами Університет Монреаля посідає:

 • першу сходинку рейтингу серед вищих навчальних закладів Квебека,
 • третє місце в канадському рейтингу Університетів,
 • 36 місце у світі за рейтингом Global University Employability Ranking,
 • 85 місце у світі за рейтингом Times Higher Education.

В університеті навчається 67,389 студентів, з яких 10,000 іноземних студентів, що ставить його на третє місце в рейтингу найбільш інтернаціональних університетів Канади.

Крім того, University de Monreal може похвалитися:

 • 2300 професорів і дослідників
 • 2600 лекторів
 • 500 професорів
 • 13 факультетів і шкіл
 • 2 дочірні школи
 • 27 дочірніх закладів охорони здоров'я
 • 600 програм
 • 500 міжнародних партнерів.

Факультети в Montreal University

Факультет мистецтв і наук

Був заснований 1972 року з метою розвитку навчальних і дослідницьких програм у міждисциплінарних перспективах. На сьогоднішній день пропонує понад 250 програм, деякі з яких є унікальними як у Квебеку, так і в Канаді.

Особливістю факультету є можливість взаємодії між різними напрямами. Внаслідок цього він пропонує безліч комбінацій програм у трьох основних секторах: письменство та гуманітарні науки, соціальні науки та психологія.

Факультет стоматології

Факультет соматології Uniersity de Monreal - найбільший франкомовний факультет Північної Америки в цій галузі. Навчаючи понад 50% стоматологів у Квебеку, є найбільшим факультетом у Канаді за кількістю студентів.

Основним завданням факультету залишається підготовка висококласних фахівців для надання професійних послуг населенню. Під керівництвом досвідчених стоматологів, студенти університету надають послуги понад 7500 пацієнтам на рік.

Педагогічний факультет

Педагогічний факультет Montreal University є найбільшим франкомовним факультетом у Канаді. У 1965 році прийшов на зміну Інституту Педагогічних Наук. До цього часу освіта у сфері педагогіки проходила під патронажем приватних установ, пов'язаних з Університетом Монреаля.

Факультет складається з трьох кафедр: Кафедра дидактики, Кафедра адміністрування та освітніх фондів і Кафедра післядипломної освіти. Факультет набув певної популярності завдяки дослідженням та інноваціям у галузі викладання.

Архітектурний факультет

Об'єднує в собі три напрямки: Школу архітектури, Школу дизайну та Школу містобудування і ландшафтної архітектури. На факультеті працюють 250 професорів, близько 20 осіб займаються дослідницькою діяльністю і пропонує 23 навчальні програми, кожна з яких вивчає взаємодію людини з навколишнім середовищем і її втручання.

Факультет кінезіології

Факультет готує фахівців з фізичної активності та реабілітації, які займаються дослідженнями, профілактикою та лікуванням захворювань опорно-рухового апарату. Особлива увага приділяється міждисциплінарному підходу з метою поліпшення стану здоров'я населення, фізичної активності та спортивних результатів. Також факультету належить власна Кінезіологічна клініка та окремий кампус.

Юридичний факультет

Був створений у момент заснування Університету Монреаля в 1878 році. Відрізняється від інших світових юридичних шкіл унікальним поєднанням інтелектуального плюралізму та передових наукових досліджень. Пріоритетним завданням факультету було і залишається надання студентам високого рівня освіти та інноваційна дослідницька діяльність.

Медичний факультет

Медичний факультет University de Monreal є авангардною установою, чиє викладацьке та дослідницьке покликання ґрунтується на активній участі в просуванні знань і оволодінні навичками, необхідними для поліпшення охорони здоров'я. Складається з 15 кафедр, тих шкіл і більш ніж 700 одиниць
викладацького складу.

Музичний факультет

Обираючи музичний факультет Університету Монреаля, студент отримує освіту в унікальному поєднанні європейських традицій та американського авангардизму. Тут зібрано понад 650 талановитих студентів і 160 талановитих вчителів з усього світу. На факультеті розроблено кілька інноваційних програм як у сучасних, так і в класичних музичних напрямках.

Факультет оптометрії

Факультет оптометрії є унікальною школою, яка вивчає зір і системи організму, що з ним пов'язані, і не має аналогів за своєю структурою як у Канаді, так і в усій Північній Америці. Передові технології та інноваційний підхід, з яким викладацький склад підходить до навчання студентів, забезпечує випускникам високу кваліфікацію та затребуваність у даній сфері.

Факультет сестринської справи

Був заснований 1962 року за стопами спільноти Сірих черниць. Є першим франкомовним факультетом, що пропонує програми навчання медсестер у трьох циклах навчання. Налічує понад 1500 студентів, які завдяки набутим на факультеті навичкам сприяють розвитку сестринської справи.

Школа громадської охорони здоров'я

Передовий центр з освіти та дослідницької діяльності в усіх галузях суспільної охорони здоров'я. Щорічно Школа приймає понад 900 студентів, які навчаються на програмах магістратури, що охоплюють такі дисципліни громадської охорони здоров'я, як: управління охороною здоров'я, діагностика, біостатистика, епідеміологія та інші.

Факультет фармацевтики

Факультет стабільно утримує лідерство в навчанні та дослідженнях у галузі фармацевтики. Програми навчання складають, ґрунтуючись на поєднанні міждисциплінарного та інноваційного підходів для вирішення проблем охорони здоров'я сучасного суспільства.

Факультет ветеринарної медицини

Будучи єдиним навчально-дослідницьким підрозділом з ветеринарної медицини у франкомовному середовищі, пропонує досить широкий спектр послуг у навчанні ветеринарії. Особливо підкреслюється позиція факультету про приналежність як до англомовного, так і до франкомовного населення Північної Америки, що дає йому доступ до багатьох ветеринарних асоціацій та інвестицій.

Факультет післядипломної освіти

Факультет пропонує комбінацію послуг і програм, спеціально розроблених для того, щоб допомогти студентам здобути післядипломну освіту з опорою на практичну діяльність. Велика кількість он-лайн програм, акредитація попередніх дипломів, гнучкість сесій дозволяє зробити навчання на факультеті післядипломної освіти максимально комфортним.

Політехнічна школа при Університеті Монреаля

Школа передбачає 3 рівні навчання: здобуття ступеня бакалавра та навчання в аспірантурі (другий і третій ступінь). Аспірантура доступна як після закінчення бакалаврату, так і після проходження еквівалентної програми.

Позакласне життя

Студентське життя Montreal University доволі насичене і пропонує як програми з мистецтва та культури, так і різноманітні спортивні заняття. Університет веде активне життя в соціальних мережах, де можна дізнатись про всі новини та подивитись, які заходи заплановані в найближчому майбутньому. Все це сприяє зміцненню студентського духу і робить процес навчання в Університеті ненудним і незабутнім на довгі роки.

Представник Монреальського університету

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Montreal University і ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Montreal University і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання та допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни