Mount Royal University

За минулий рік у Монт Рояльському університеті навчалося загальною
складністю 14 896 студентів, з яких 1,9% - міжнародних
Mount Royal University
Від часів першого кампусу Mount Royal University, також відомого як "комора", до сьогоднішніх високотехнологічних університетських територій, екологічно чистих будівель і різноманітних освітніх послуг Університет постійно вдосконалюється, щоб задовольнити потреби окремих особистостей і всього суспільства, якому він служить.

Mount Royal University | Монт Рояльський Університет

Можливості та програми Університету Монт Рояль значно розширилися з моменту заснування 1910 року, але мета залишається тією самою - забезпечити індивідуальне навчання, що сприяє успіху та задоволенню всіх студентів.

За минулий рік у Монт Рояльському університеті навчалося загальною складністю 14 896 студентів, з яких 1,9% - міжнародних.

Понад 95% випускників відзначили Mount Royal як абсолютно ексклюзивний університет, який шанобливо ставиться до кожного студента. За минулий рік студенти провели понад 300 000 годин, беручи участь у суспільних дослідженнях і програмах.

Понад 79% випускників отримують посаду, пов'язану з їхньою університетською програмою протягом року після завершення навчання. За минулий академічний рік Університетом Монт Роял було вручено 2 030 дипломів, сертифікатів і документів, що підтверджують ступінь, а студенти отримали стипендій і виплат на
суму 3,9 мільйона доларів.

Ступені та програми в Mount Royal University

Mount Royal University пропонує навчання більш ніж за 34 напрямами, які включають у себе ступені бакалавра, магістерські програми та післядипломну освіту. Найбільш затребуваними, звичайно, є програми бакалаврату, на базі яких можна як продовжити освіту в цьому університеті, так і отримати переведення в будь-який інший.

Факультет гуманітарних наук

Факультет гуманітарних наук пропонує навчання за кількома напрямами. Якою б не була сфера ваших інтересів, усі студенти набувають цінних навичок спілкування, дослідження та вирішення проблем. Ступені бакалавра гуманітарних наук та спеціальності, що вивчаються на цьому факультеті, розвивають широке, поінформоване мислення та допомагають стати зацікавленою та чуйною особистістю.

Факультет пропонує навчання за такими напрямами:

 • вивчіть культурні, біологічні, лінгвістичні та археологічні взаємозв'язки людського існування в часі та просторі зі спеціалізацією в антропології;
 • підніміть свої комунікативні навички на вищий рівень, заглиблюючись у зміст фільмів і літератури зі спеціалізацією в англійській мові;
 • здобуваючи спеціалізацію з історії, візьміть участь у комплексній і динамічній програмі, в якій ви будете досліджувати й аналізувати шляхи, що призвели суспільство до того стану, в якому вони перебувають сьогодні;
 • створіть міцний фундамент у галузі теорії політики, економіки та політології зі спеціалізацією в галузі політичних досліджень;
 • вивчіть поведінку людини, включно із сексуальністю, старінням, пам'яттю, функціонуванням мозку, навчанням і девіантною поведінкою, зі спеціалізацією в психології;
 • розширте свою соціологічну уяву і поставте перед собою завдання критично осмислити способи створення, підтримання і зміни суспільства, вивчаючи соціологію;
 • поєднуйте кримінологічну теорію з практичним досвідом зі ступенем у галузі кримінального правосуддя;
 • формуйте простір, у якому люди живуть і працюють, здобувши ступінь у галузі дизайну інтер'єру.

Програма бізнес адміністрування (ВВА)

Програма бакалаврату бізнес адміністрування (BBA) призначена для підготовки студентів до успішної роботи в комерційному, некомерційному та державному секторах канадської та світової економіки при одночасному залученні громадян у свої спільноти. BBA насамперед призначена для підготовки студентів до негайної роботи після закінчення навчання. BBA також може вважатися достатньою підготовкою для вступу на відповідні програми професійної акредитації, а також для здобуття вчених ступенів, що пропонуються багатьма канадськими та міжнародними університетами. Студентам, які планують здобути ступінь магістра, рекомендується перевірити вимоги до вступників для вступу до магістратури та визначити, чи відповідає їхній ступінь бакалавра цим вимогам.

Студенти BBA матимуть можливість спеціалізуватися на одній із семи спеціальностей, включно з:

 • бухгалтерський облік;
 • фінанси;
 • загальне адміністрування;
 • людські ресурси;
 • міжнародний бізнес;
 • маркетинг;
 • управління ланцюгами поставок

Університет Монт Рояль також пропонує спеціальність "Загальний менеджмент", що дає змогу студентам спеціалізуватися в інших галузях бізнесу, включно з розробками та підприємництвом, а також соціальними інноваціями. Студенти також можуть використовувати спеціальність General Management для навчання неповнолітніх у галузях навчання, пропонованих за межами Bissett School of Business.

Кожна спеціальність включає в себе вивчення бізнес-дисциплін загального управління, бухгалтерського обліку, маркетингу, людських ресурсів, підприємництва, фінансів, права, управління операціями, міжнародного бізнесу, ділового спілкування, організаційної поведінки та стратегічного управління на додаток до виконання компонентів загальної освіти. вимагається від усіх студентів бакалаврату Mount Royal.

Програма дошкільної освіти

Завдяки прогресивному підходу до навчання, орієнтованому на дітей і підлітків, відмінна чотирирічна програма Mount Royal University робить наголос на експериментальному навчанні під час дошкільної освіти та догляді за дітьми та підлітками. Програма забезпечує теоретичну основу і цінні можливості практичного навчання в класі та за його межами. Виходячи за рамки традиційних програм, бакалаврат дошкільної освіти орієнтований на підготовку досвідчених, різнобічних випускників, які готові стати активними захисниками дітей, підлітків і родин або продовжити освіту на рівні аспірантури. Mount Royal University з гордістю надає єдиний у Західній Канаді чотирирічний ступінь бакалавра дошкільної освіти.

Студенти отримують можливість вибрати одну з двох спеціальностей, перелічених нижче, з кожним потоком, що пропонує поточні перспективи, які підкреслюють навички співробітництва та лідерства в спільноті. Бакалаврат дошкільної освіти дає студентам поєднання теорії та практичних навичок, які вони будуть використовувати в майбутньому, впливаючи на життя дітей або підлітків як педагог, наставник і лідер.

У програмі передбачено дві спеціальності:

 • помічник з догляду за дітьми та підлітками;
 • фахівець із раннього розвитку та догляду за дітьми

Програма комунікацій та мовлення

Програма розвиває в студентах сильні комунікативні здібності та дає можливість набути досвіду цифрової оповіді для телебачення, радіо, соціальних мереж та в Інтернеті. Розвивайте свої технічні навички та теоретичні знання для створення професійного та захопливого аудіо- та відеоконтенту для найрізноманітніших аудиторій. Студенти програми користуються перевагами сучасного обладнання для виробництва відео та онлайн-радіостанції, вчаться писати сценарії та виробляти рекламні ролики, новини, документальні фільми, подкасти, рекламу, фільми, корпоративне відео та реаліті-шоу.

Програма інформаційного дизайну

Випускники цієї програми використовують процеси, орієнтовані на людину, для доставки потрібного контенту в потрібний час потрібній аудиторії. Студенти розвивають свої навички вирішення проблем, дизайнерського мислення, письма, візуалізації даних і тестування зручності споживання інформації. Ви навчитеся розробляти ясні, стислі та привабливі інформаційні продукти для роботи в Інтернеті, друці, мобільних пристроях і навіть у середовищі доповненої та віртуальної реальності.

Інформаційні дизайнери переводять складну інформацію (дані) в простий, зрозумілий і корисний контент для бізнесу та громадян, захищаючи інтереси всіх користувачів.

Програма журналістики

На цій програмі Університету Монт Рояль ви дізнаєтеся, як створювати та публікувати історії, починаючи від звітів про розслідування до матеріалів про спорт, розваги, науку та права людини. Поєднуючи теорію і практику, студенти набувають нових навичок звітності, співбесід, відеозйомки, фотографії, написання, редагування, цифрового дизайну, подкастингу та онлайн-трансляцій. Працюючи в відзначеній нагородами редакції University of Mount Royal, студенти отримають хорошу підготовку до творчої кар'єри в ЗМІ та комунікаціях.

Програма зв'язків із громадськістю

Фахівці зі зв'язків із громадськістю використовують для цього стратегічне мислення та побудову відносин. Зосередившись на таких галузях комунікації, як міжособистісне та організаційне спілкування, управління кризовими ситуаціями та проблемами або планування комунікації, студенти вчаться успішно вибудовувати й підтримувати стосунки з ключовими аудиторіями та створювати стратегічні програми - навички, які є невід'ємною частиною успіху будь-якої організації.

Програма комп'ютерних інформаційних систем

Програма сфокусована на практичному застосуванні комп'ютерних систем у діловому середовищі. Студенти розвивають подвійний набір навичок, який поєднує в собі технічні знання з твердою діловою хваткою в розробці програмного забезпечення, системному аналізі та управлінні проектами.

Педагогічна програма

Бакалавр педагогіки Університету Монт Рояль унікальний тим, що надає студентам прямий доступ до чотирирічної програми навчання. Це означає, що немає необхідності здобувати науковий ступінь або проробляти попередню роботу після закінчення середньої школи, щоб мати можливість участі в програмі. І, починаючи з першого року навчання, студенти набувають великого практичного досвіду в класах початкової школи - досвіду, який вдосконалюється протягом кожного року програми.

На бакалавраті педагогіки зібрана віддана групою професорів, які працюють повний або неповний робочий день. Усі штатні викладачі мають докторський ступінь і великий досвід викладання до 12 років.

Програма здоров'я та фізичного виховання

Програма бакалаврату здоров'я та фізичного виховання Mount Royal відповідає на зростаючу потребу у фахівцях у середовищі здоров'я та фізичної активності в Західній Канаді та за її межами.

Завдяки новому підходу до здоров'я та фізичного виховання, який є унікальним для Західної Канади. Відмітна чотирирічна програма Mount Royal підкреслює комплексний підхід до здоров'я та фізичного виховання, надаючи учням цінні практичні можливості експериментального навчання в аудиторії та за її межами. Виходячи за рамки традиційних програмних пропозицій, програма фокусується на створенні досвідчених і різнобічних випускників, готових стати сильними захисниками здоров'я і благополуччя в суспільстві або продовжити освіту в аспірантурі чи професійному навчальному закладі.

Студенти отримують можливість спеціалізуватися на одній із чотирьох спеціальностей, кожна з яких пропонує актуальні підходи, орієнтовані на результат, що підкреслюють співпрацю та лідерські навички, необхідні для підтримки руху в сучасному суспільстві.

Програма дизайну інтер'єру

Програма дизайну інтер'єру дозволяє студентам розвивати свою пристрасть до створення ефективних просторів, що глибоко впливають на якість життя людей. University of Mount Royal надає всі необхідні навички та досвід, щоб зробити свій внесок у розвиток сучасного дизайну.

Програма акушерства

Унікальна у своєму роді програма навчання акушерства надає студентам можливість працювати з викладачами та акушерками-практиками, щоб поєднувати теорію з практикою, надаючи допомогу вагітним жінкам та їхнім сім'ям.

Цей ступінь готує випускників до того, щоб стати фахівцем у первинній медичній допомозі в зростаючій галузі акушерства. Випускники готові пройти реєстраційний іспит у Канаді з акушерства і стати зареєстрованими акушерками.

Програма сестринської справи

Здобуваючи знання про здоров'я, добробут, спільне медичне обслуговування і про те, як ефективно взаємодіяти зі спільнотами, студенти готуються до професійної практики в різних медичних установах. Попит на випускників цієї спеціальності високий як в Альберті, Канаді, так і в усьому світі.

Випускники готові скласти необхідний іспит на отримання ліцензії Національної ради і стати дипломованими медсестрами.

Ступінь бакалавра сестринської справи розроблено відповідно до вимог акредитації Канадської асоціації шкіл медсестер - органу, що встановлює і просуває національні стандарти якості навчання медсестер у Канаді.

Наукова програма

Наука стоїть за більшістю сучасних інновацій, з якими ми сьогодні стикаємося: медицина, електронні комунікації, транспортні системи, освоєння космосу і багато інших. Бакалаврат наук Mount Royal підготує вас до широкого спектру кар'єри в галузі науки і технологій, бізнесу, охорони здоров'я та інших секторів. Усі спеціальності в рамках ступеня підготують вас до посад початкового рівня в багатьох секторах зайнятості та забезпечать основу для аспірантури та професійного навчання, яке відкриє двері для посад більш високого рівня.

Програма пропонує навчання за спеціальностями:

 • біологія;
 • клітинна та молекулярна біологія;
 • хімія;
 • інформатика;
 • наука про навколишнє середовище;
 • геологія;
 • охорона здоров'я

Можливості фінансування навчання

Є кілька форм фінансування, доступних через провінційний і федеральний уряд, включно зі студентськими позиками, грантами та стипендіями.

Найскладнішою частиною процесу подання заявки може бути визначення того, на яке фінансування подавати заявку. Оскільки доступні різні категорії фінансування, залежно від програми та / або навчального навантаження, яке ви плануєте брати, важливо визначити, чи слід вам подавати заявку на
фінансування на повний чи неповний день.

Представник Mount Royal University

Володимир Рудешко
Canada, Toronto
Я офіційний представник Mount Royal University y та ваш професійний гід у вступі.
Багато років працюю з Mount Royal University і допомагаю студентам правильно вибрати програму, успішно вступити і приїхати в Канаду.
Моя допомога вам абсолютно безкоштовна і всі платежі ви робите безпосередньо в коледж.
Я весь час на зв'язку і готовий відповісти на ваші запитання і допомогти скласти план вступу.
Зв'яжіться зі мною зручним для вас способом
Офіс у Канаді
+1 (647) 338-22-61
(Viber, WhatsApp, Telegram, WeChat)
canada@infostudymail.com
Офіс у Києві
+38 (066) 516 49 53 (Viber, WhatsApp)
м. Київ, вул. Шевченка, 6 офіс 21
Тут ви можете залишити заявку
на консультацію
Залиште заявку і ми зв'яжемося з вами, відповімо на питання та допоможемо зі вступом
You agree with our Terms and Conditions
© All rights reserved
Контакти
Канада, Онтаріо
74 Madison ave. Richmond Hill

+1 (647) 338 22 61
(viber, whatsapp, telegram, wechat)

canada@infostudymail.com
Інші країни